התייעצות תרומות הגרלות והבטחות..

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
זכיתי בפרס בתחרות בפרוג, וקיבלתי...
לא רדפתי לרגע.
והיה מקסים, ב"ה.

שושנה קסומה

משתמש צעיר
יתכן שפעם גדלנו על סיפורי הוד על אנשים שוויתרו על המגיע להם למען השלום וכו". לענ"ד בדורנו זה פשוט מזמין את העשוק הבא (כנ"ל גם בעצלנות לתביעות בתחבורה ציבורית וכדו). בפרט בארגון ולא יחיד. מה גם שכסף שנגבה במרמה ילך למטרה קדושה? תמנעו את זה!
אם תוכלו כדאי להציץ בפורום צדקה וחסד שם פתחתי נושא מה הוא הגבול המפריד בין חסד לניצול וקבלתי משוב מיוחד המגדיר מאוד ומחדד את ההבדלים, לדעתי מה שהזכרת קשור לזה גם קשור

נערך לאחרונה ב:

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
אם להזכיר את ההגונים אז "עזר מציון" הבטיחו וקיימו,
אוסם,תנובה,עלית כנ"ל
או אה!
כ"כ הרבה זכיתם?
אז אתם לא מאלו שיכתבו "אנחנו אף לא זוכים..."

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אחד הארגונים שתוצאות הגרלתו פורסמו כאן בפרוג עשה מכירה סינית ענקית, בה זכתה חברתי ב"אוצר החכמה".
ושקט, נאדה, כלום. רדפה אחריהם עד שהרימה ידיים. היא בכל אופן בנ"א עסוק - - -
אני מניח שאני יודע למי כוונתך, הם אנשים הגונים לגמרי, רק מתנדבים , ולאחר כמה חודשים של ארגון ההגרלה וכל השאר, ירדו לנוח, ובאמת צריך להזכיר להם קצת יותר, אבל הם ממש לא מתנערים מההבטחות שלהם
(אני מכיר אישית, וגם עברתי מקרה כזה בעצמי איתם)

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
אני מניח שאני יודע למי כוונתך, הם אנשים הגונים לגמרי, רק מתנדבים , ולאחר כמה חודשים של ארגון ההגרלה וכל השאר, ירדו לנוח, ובאמת צריך להזכיר להם קצת יותר, אבל הם ממש לא מתנערים מההבטחות שלהם
(אני מכיר אישית, וגם עברתי מקרה כזה בעצמי איתם)

כל זה רק על סמך שאתה מניח ששנינו מדברים על אותו ארגון.

קופצנית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
גם מי שזכה כן לקבל פרס מסויים [מטבח, ריהוט, חבילת נופש, וכל דבר מלבד זכיה בחפץ כמו מחשב או מצלמה] , אל תחשבו שהוא קיבל שירות מלא, בד"כ דופקים לו את המינימום ואח"כ אין אחריות על פגמים ותקלות.
אחרי הכל נותן השירות הוא בעל מקצוע שתרם את הפרס, ואין לו מוטיבציה לתת לך שירות כמו שהוא נותן ללקוח שמשלם, וגם אין לו שום חוקי הגנת הצרכן או פחד משיימינג ומתביעות שמאיימים עליו.

דווקא ההורים שלי זכו במכירה סינית במיטות של רהיטי ברגיג וקיבלו שרות מעל ומעבר כולל שדרוגים של מה שהיה כתוב- ב-ח-י-נ-ם!
אפילו שהיה ערב חג וכו' הם ממש דאגו לספק להם לפני הזמן וממש נתנו במאור פנים את הסחורה, כאילו הם לקוחות כבדים...

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
דווקא ההורים שלי זכו במכירה סינית במיטות של רהיטי ברגיג וקיבלו שרות מעל ומעבר כולל שדרוגים של מה שהיה כתוב- ב-ח-י-נ-ם!
אפילו שהיה ערב חג וכו' הם ממש דאגו לספק להם לפני הזמן וממש נתנו במאור פנים את הסחורה, כאילו הם לקוחות כבדים...

טוב, אם זו רחל ברגיג, חברתי היקרה, ברור שקבלת שרות מצוין!!!

אסתררר

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
או אה!
כ"כ הרבה זכיתם?
אז אתם לא מאלו שיכתבו "אנחנו אף לא זוכים..."
קשה לי להזדהות עם האשכול מכיון שאני מאלו שבאמת אף פעם לא זוכים
אנחנו זוכים רק בהגרלות מי יהיה ועד בית, מי תשטוף כילים ומי תשב לבד בכיתה....
מי מזדהה????

-אפרת-

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מי מזדהה????
שמעתי פעם מישהו מספר שהוא אף פעם לא
זכה בהגרלה, אבל כשהיו צריכים לעשות
קיצוצים בכולל ועשו הגרלה איזה אברך
להוציא רק אז הוא זכה...

נערך לאחרונה ב:

אניתי

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני זכיתי במבצע מטרנה לפראג.
אין לתאר כמה מיוחדים והוגנים שהם היו.
לפי המבצע היינו אמורים לטוס לשם רק בחודשים ינואר פברואר. הם כבר קבעו לנו טיסה. דא עקא שהיה לי הריון בסיכון וידענו גם שהביטוח לא יסכים לכסות אותנו.
שאלנו את מטרנה מה אפשר לעשות. היינו בטוחים שכל הזכייה הלכה פייפן... אך לא, מטרנה חזרו אלינו ואמרו שהם החליטו באופן חריג לתת לנו לטוס ביוני, למרות שכמובן הטיסות והמלון הם יותר יקרים בתקופה זו... באמת טסנו ביוני, עם התינוק, ב”ה, וקיבלנו גם מלון קינג דיוויד לארבעה ימים ועוד אלף חמש מאות שח לביזבוזים.
הם היו מעל ומעבר. הייתה חוויה שלא הייתה לנו כמותה.

חושב מחדש

משתמש מקצוען
מי מזדהה????

אצלנו במשפחה כבר דורות על גבי דורות לא זוכים בהגרלות, :p
כשהבן שלי זכה בהגרלה [על חבילת דוריטוס בחיידר] אמא שלי חשבה לשלוח אותו לבדיקת די אן איי, מאיפה הגיעה הזכיה הזו :)
אפילו בהגרלה מי יהיה הוועד בית .... גם לא.

אבל בתחרויות ברדיו ובחידונים בעיתון הצלחנו לעמוד ביעד - ותמיד תמיד קיבלנו.

לללי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הצעה שלי מתוך נסיון עמוק בתחום
השתתפו במכירה סינית של ארגון מוכר, שאמין עליכם ואתם יודעים שהוא פעיל.
מכירה סינית היא השקעה כספית עצומה
וארגונים חדשים לעיתים לא מסוגלים לעמוד בה.
לא מצדיקה אותם לרגע, אך כתורמים, תפתחו קודם עין ולב
ורק אחר כך כיס.

גלידה

משתמש מקצוען
כבר מאוד הרבה פעמים רציתי לשאול אותכם פה בפרוג:
האם כל חברה שמפרסמת על הגרלה, אכן בסוף ההגרלה מתקיימת,
למשל לפני כמה חודשים פינוק ודאב פרסמו על הגרלה לפאה,
התקשרתי המון, אבל זהו הם לא פרסמו כלל את הזוכות, ועד היום החשבוניות שמורות אצלי,
כך גם בפריגת לט"ו בשבט, מישהו קיבל מגש פירות?
היו שאלות מאד קשות וידעתי לענות עליהם בקלות ובמהירות, וזהו - לא שמעתי מאף אחד שזכה,
למה החברות לא מפרסמות אחרי ההגרלה מי היו הזוכים, וכך נדע שאין צורך לשמור חשבוניות?

אש הנגבי

משתמש רשום
מעשה באדם שבא לרב ושאלתו בפיו:
אני מעונין לעשות הגרלת יוקרה ולמכור כרטיסים. הבעיה שאין לי מוצר.
אז התוכנית כך , אני אפרסם על הגרלה, ומי שלא יזכה אז גם אם היה מוצר הוא לא היה זוכה. ומי שיצא בהגרלה אחזיר לו את שווי הכרטיס שרכש..

מה דעתכם??..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה