תרגיל ללאסו

Graphic

משתמש צעיר
יש לי תרגיל ותיק לשימוש בלאסו, ואיני אוהבת אותו במיוחד. אני מעוניינת להחליף אותו למשהו מעניין יותר.

לימדתי כלי בחירה בסיסיים, ושכבות. טרם לימדתי כלי הבחירה המהירה ומטה קסם, אך אני מעדיפה ללמדם אחרי הלאסו, כדי שיתרגלו שלא תמיד הם ההעדפה הראשונה.

יש לכם רעיון?

riki-v

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
יש לי משהו עתיק, קובץ של מאכלים וקובץ של תמונת פרצוף שיצרו ממנו
על הבנות לגזור את כל הפרות לסובב להפוך וכו' וליצור ג"כ את הפרצוף אם את מעוניינת אחפש לך אותו
שימי רק מייל.

Graphic

משתמש צעיר
נכתב ע"י riki-v;325678:
יש לי משהו עתיק, קובץ של מאכלים וקובץ של תמונת פרצוף שיצרו ממנו
על הבנות לגזור את כל הפרות לסובב להפוך וכו' וליצור ג"כ את הפרצוף אם את מעוניינת אחפש לך אותו
שימי רק מייל.

את מתכוונת בודאי לזה -

טוב, אז זה באמת ענתיקה, וכבר מזמן החלפתי אותו לזה -

צפה בקובץ המצורף 48881

אבל, בכל מקרה, תרגיל זה הוא תרגיל מסכם לכל כלי הבחירה, ואני מחפשת משהו ללא מטה קסם וכלי הבחירה המהירה.

קבצים מצורפים

• Targil4.jpg
    KB 36.9 · צפיות: 20
  • תרגיל חנוכה.png
    KB 281.5 · צפיות: 13

ציפיש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אפשר עבודה עם דמויות של ילדים, ועוד אובייקטים ותמונה אחת של דשא ירוק, וצריך להעביר את הילדים לשם. בדרך כלל העבודה היא של לאסו, כמובן שזה תלוי בתמונה.

mirif

משתמש מקצוען
עבר הרבה זמן מפרסום ההודעה, אך לא קבלת מענה. אז זה התרגיל שלי...

קבצים מצורפים

• לאסו-.jpg
    KB 770.3 · צפיות: 17

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
חמוד מאד.
אבל את השטיח עשית גם עם הלאסו? לא נראה לי, זו עבודה עם הרבה מאד סבלנות- השטיח. הבנות יחטפו חום עד שיצרבו אותו.....
אני לקחתי תמונה של תינוק, ברקע יחסית נוח, ו"הנחתי" אותו בכביש/בלונדון ליד שומר המלכה.
ומייד אח"כ לימדתי את rifine edge.

mirif

משתמש מקצוען
שכחתי לכתוב, את השטיח עם הרקע הבאתי מוכן...

סיכת משרד

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אתן מתכוונות ללאסו הרגיל, לא המגנטי או של הקוים הישרים? איך עובדים עימו? אני חושבת שעדיף לתת תרגילים לשני הלאסו'אים האחרים, והלאסו החופשי ישמש אך ורק לשיפוצים קטנים ממוקדים. אחרת - איך כתבו מקודם? הבנות תחטופנה חום.

mirif

משתמש מקצוען
אני מלמדת את כל כלי הלאסו ביחד, מלבד מטה הקסם והבחירה המהירה שאני שומרת לשיעור אחרי, אחר כך הבנות מתלהבות וזונחות את הכלים האחרים... כך שבשלב הראשני אני נותנת להם תמונה ספציפית לכל כלי, ובסוף השיעור את התרגול הזה שיצרבו בשיתוף עם כל הכלים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה