תקליטים ישנים ♪ ♫ ♩ ♬ ♭ רוצים �

אות לי

משתמש סופר מקצוען
זה מזה מעניין..
במקור שהצעתי לתת הייתה הסתערות..עשיתי סלקציה בין המבקשות..
מאז אף אחת לא הגיע לקבל [למרות שאם אני זוכרת נכון היה תאום]
מאז שלחתי כמה הודעות לניקיות שביקשו ואף אחת לא הגיבה
מוזר לי - אבל לא חשוב.

דיצה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י אות לי;n4941304:
זה מזה מעניין..
במקור שהצעתי לתת הייתה הסתערות..עשיתי סלקציה בין המבקשות..
מאז אף אחת לא הגיע לקבל [למרות שאם אני זוכרת נכון היה תאום]
מאז שלחתי כמה הודעות לניקיות שביקשו ואף אחת לא הגיבה
מוזר לי - אבל לא חשוב.

איפה בבני ברק?.
אשמח.

אות לי

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י דיצה;n4942868:
איפה בבני ברק?.
אשמח.

מישהי כבר ביקשה מקודם, אמרה ששולחת לקחת ולא שלחה..
אם היא לא תאסוף אשלח לך את הטלפון.

דיצה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י אות לי;n4944299:
מישהי כבר ביקשה מקודם, אמרה ששולחת לקחת ולא שלחה..
אם היא לא תאסוף אשלח לך את הטלפון.

תודה.

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה