Elementor תקלה בקרוסלת המלצות

סטודיו בינדר

עיצוב גרפי | בנית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יש לי 3 תקלות בויז'ט קרוסלת המלצות
1- מיד כשאני גורר את הויז'ט לקונטיינר , זה גורם לגלישה החוצה.
2- החיצים מופיעים לי למטה בצד ימין ללא אפשרות להזיזם.
3- כשאני מוסיף בתוכן -אפשריות נוספות - עימוד- נקודות שברים התקדמות. זה לא מופיע לי.
מצורף צילום מסך

קבצים מצורפים

• צילום מסך 2024-01-10 144449.png
    צילום מסך 2024-01-10 144449.png
    KB 34.2 · צפיות: 5

משך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
צילום מקצועי
יוצרי ai
יש לי 3 תקלות בויז'ט קרוסלת המלצות
1- מיד כשאני גורר את הויז'ט לקונטיינר , זה גורם לגלישה החוצה.
2- החיצים מופיעים לי למטה בצד ימין ללא אפשרות להזיזם.
3- כשאני מוסיף בתוכן -אפשריות נוספות - עימוד- נקודות שברים התקדמות. זה לא מופיע לי.
מצורף צילום מסך
בעיה 1: הגלישה החוצה

הבעיה הזו נובעת ככל הנראה מהגדרות הרוחב של קונטיינר הקרוסלת. בדוק שהרוחב של הקונטיינר תואם לרוחב של האתר. אם הרוחב של הקונטיינר גדול מדי, הקרוסלת תגרום לגלישה החוצה.

כדי לבדוק את רוחב הקונטיינר, לחץ עליו כדי לפתוח את חלון ההגדרות שלו. תחת "עיצוב", בדוק את ערך "רוחב". אם הערך גדול מדי, הקטן אותו.

בעיה 2: חיצים מופיעים למטה בצד ימין

הבעיה הזו נובעת ככל הנראה מהגדרות ה"הצגה" של הויז'ט קרוסלת המלצות. בדוק שהאפשרות "הצג חיצים" מופעלת.

כדי לבדוק את האפשרות "הצג חיצים", לחץ על הויז'ט כדי לפתוח את חלון ההגדרות שלו. תחת "הצגה", בדוק שהאפשרות "הצג חיצים" מסומנת.

בעיה 3: אפשרות "נקודות שברים התקדמות" לא מופיעה

הבעיה הזו נובעת ככל הנראה מכך שאתה משתמש בגרסה ישנה של אלמנטור. כדי לבדוק את הגרסה של אלמנטור, לחץ על "עזרה" > "אודות אלמנטור".

אם אתה משתמש בגרסה ישנה של אלמנטור, עליך לעדכן אותה לגרסה העדכנית ביותר. כדי לעדכן את אלמנטור, לחץ על "עזרה" > "עדכון אלמנטור".

סטודיו בינדר

עיצוב גרפי | בנית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
בעיה 1: הגלישה החוצה

הבעיה הזו נובעת ככל הנראה מהגדרות הרוחב של קונטיינר הקרוסלת. בדוק שהרוחב של הקונטיינר תואם לרוחב של האתר. אם הרוחב של הקונטיינר גדול מדי, הקרוסלת תגרום לגלישה החוצה.

כדי לבדוק את רוחב הקונטיינר, לחץ עליו כדי לפתוח את חלון ההגדרות שלו. תחת "עיצוב", בדוק את ערך "רוחב". אם הערך גדול מדי, הקטן אותו.

בעיה 2: חיצים מופיעים למטה בצד ימין

הבעיה הזו נובעת ככל הנראה מהגדרות ה"הצגה" של הויז'ט קרוסלת המלצות. בדוק שהאפשרות "הצג חיצים" מופעלת.

כדי לבדוק את האפשרות "הצג חיצים", לחץ על הויז'ט כדי לפתוח את חלון ההגדרות שלו. תחת "הצגה", בדוק שהאפשרות "הצג חיצים" מסומנת.

בעיה 3: אפשרות "נקודות שברים התקדמות" לא מופיעה

הבעיה הזו נובעת ככל הנראה מכך שאתה משתמש בגרסה ישנה של אלמנטור. כדי לבדוק את הגרסה של אלמנטור, לחץ על "עזרה" > "אודות אלמנטור".

אם אתה משתמש בגרסה ישנה של אלמנטור, עליך לעדכן אותה לגרסה העדכנית ביותר. כדי לעדכן את אלמנטור, לחץ על "עזרה" > "עדכון אלמנטור".
הרוחב מסומן על BOXED גודל 100 אחוז
החיצים מסומן. (אם לא מסמנים זה כלל לא מופיע)
משתמש בגרסה של פחות משנה, גרסה ישנה היא בטוח לא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה