עזרה תקלה במכונת כביסה בוש

אני וביתי

משתמש מקצוען
מכונת כביסה 6 קילו בת יותר מעשור דגם WAE20060EE נורה aclar/enx מהבהבת לא ניתן להפעיל.
מי יודע מה זה אומר איזה תקלה זה?
האם ניתן לאפס ואיך?
תודה לכל העוזרים כבר יומיים בלי מכונת כביסה.
אולי ננסה לתייג את המומחים @טכנאי מכשירי חשמל @א. שטיגליץ
1693432328759.jpeg

אני וביתי

משתמש מקצוען
עדיין אובד עצות יש למישהו פתרון או מספר טלפון של טכנאי אמין בבני ברק?

א. שטיגליץ

משתמש מקצוען
איפוסים: או הפעל ארוך.
או:
  • סובב את החוגה למצב כבוי .
  • לאחר מכן סובב את החוגה לנקודת החצי , זו תהיה מיקום השעה 6 על לוח שעון מסורתי.
  • לאחר מכן לחץ והחזק את כפתור הסיבוב , תוך הזזת החוגה למצב השעה 7 .
  • המשך להחזיק את לחצן הסיבוב לפחות חמש שניות נוספות ואז הזז את החוגה חזרה למצב כבוי/איפוס
או כאן

אם לא החלפת מעולם פחמים אולי זו התקלה ולאחר האיפוס היא תחזור
בהצלחה

אני וביתי

משתמש מקצוען
איפוסים: או הפעל ארוך.
או:
  • סובב את החוגה למצב כבוי .
  • לאחר מכן סובב את החוגה לנקודת החצי , זו תהיה מיקום השעה 6 על לוח שעון מסורתי.
  • לאחר מכן לחץ והחזק את כפתור הסיבוב , תוך הזזת החוגה למצב השעה 7 .
  • המשך להחזיק את לחצן הסיבוב לפחות חמש שניות נוספות ואז הזז את החוגה חזרה למצב כבוי/איפוס
או כאן

אם לא החלפת מעולם פחמים אולי זו התקלה ולאחר האיפוס היא תחזור
בהצלחה
תודה על התשובה.
אם אני לא מצליח לאפס כלל מה עושים או נשאל אחרת אם הפחמים לא טובים לא ניתן לאפס את המכונה או שאם לא מתאפס זה תקלה אחרת?

אני וביתי

משתמש מקצוען

דיברתי עם כמה טכנאים מה הסימן אמרו לי כנראה בעיה במנוע.

את כל האיפוסים האלו גם?
למשל את זה? לא הכל מובן לי

הנחנו את מתג מתג התוכנית למצב "כבוי".
יש לבצע את כל המניפולציות כאשר המכשיר מופעל וקוד השגיאה עבד. יחד קוד השגיאה מופעל במכונת כתיבה ללא תצוגה יחד עם מחוונים מהבהבים.
בשלב הבא, הכניסו את הבורר למצב "ספין". אם במצב "כבוי" זה היה בשעה 12 שעון, עכשיו הגדרנו את זה לשעה 6. כעת לחץ על כפתור "מהירות התוף" והחזק אותו. אנו ממשיכים להחזיק את כפתור "מהירות התוף", והבורר מועבר למצב "ניקוז" (7 שעות). בשלב הבא, ספרו 3 שניות ושחררו את לחצן "מהירות התוף". סובב מיד את הבורר למצב "סופר מהיר 15" (למשך 4 שעות)מה זה למשך 4 שעות?. אנו ממתינים 2 שניות ואז סובב את בורר התוכנית נגד כיוון השעון למצב כבוי.
לאחר מכן יש לאפס את השגיאה. אם השגיאה נעלמת, תראה זאת מכיוון שתוכניות הכביסה יופעלו ברצף, ו-מכונת כביסה ללא בעיות יתחיל כל מחזור שטיפה. אם האיפוס לא התרחש, עליך לחזור על רצף הפעולות עד שהוא יעבוד

זה בכלל לא מובן לי כנראה לא קשור למכונה שלי.
  1. הפעל את המכונה.
  2. אנו מתרגמים את כפתור בחירת התוכנית למצב "ספין".
  3. אנו ממתינים כשתי שניות עד לשמיעת צפצוף אופייני, ושגיאה לא מהבהבת בתצוגה.
  4. אנו מוצאים את הכפתור בסמוך לתצוגה עליה נמשך החץ שמאלה, אוחז בו, אנו סופרים 4 שניות.
  5. לאחר מכן, סובב במהירות את כפתור בחירת התוכנית שמאלה על ידי חלוקה 1 (למצב הניקוז).
  6. לאחר מכן, שחרר את כפתור החץ והנח את בורר התוכניות במצב "כבוי".

Shoshan

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
זה קרה לי לפני כמה שנים, הפתרון היה להחליף מנוע...

Shoshan

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
מה ניסית לפני החלפת מנוע?
אני לא זוכרת, אבל ההמלצה שקיבלנו מאחד שמוכר מכשירי חשמל, שאם אפשר לתקן, זה עדיף מהחדשים שיש היום כי הם פחות מחזיקים, ואכן החלפנו מנוע (למחודשת ולא לחדשה, גם חצי מחיר וגם עם אחריות שאין על מנוע חדש) והוא עובד מצוין מאז...

רעיון טוב

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אני לא זוכרת, אבל ההמלצה שקיבלנו מאחד שמוכר מכשירי חשמל, שאם אפשר לתקן, זה עדיף מהחדשים שיש היום כי הם פחות מחזיקים, ואכן החלפנו מנוע (למחודשת ולא לחדשה, גם חצי מחיר וגם עם אחריות שאין על מנוע חדש) והוא עובד מצוין מאז...
ומי אמר שהטכנאי לא לקח את המנוע שלכם, החליף פחמים והתקין אותו במכונה של מישו אחר?

רעיון טוב

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
טכנאי צדיק עזר לי בטלפון לאפס.
ללחוץ על כפתור ההפעלה להחזיק ולסובב אחד שמאלה כמו 11 בשעון להמשיך להחזיק חצי דקה דקה ולהחזיר.
לפני שעה בערך זה מה שעשיתי והתאפס לי סליחה שלא עדכנתי..
אגב, אין צורך בחצי דקה, מספיק כמה שניות בודדות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה