תקלה באינטרנט

תמים

משתמש פעיל
[מותקן לי במחשב נתיב]
לאחרונה התקנתי במחשב מכונה וירטואלית בשם VMware Workstation, מאז, כל פעם שאני מדליק את המחשב, אין גישה כלל לאינטרנט, כל דף שאני פותח נכתב דף אינטרנט זה אינו זמין (ואם אני פותח כרטיסיה חדשה רואים את הלוגו של גוגל כאילו לא מותקן נתיב במחשב,) ואחרי כמה שניות הדפדפן קורס, ואם אני מנסה להפעיל את נתיב, מייד נכתב לי "נתיב הפסיק לפעול, מחפש פתרון לבעייה....", אבל, אם אני מסיר ומתקין מחדש את המכונה הוירטואלית, האינטרנט חוזר לתפקודו הרגיל, אבל רק עד ההפעלה הבאה של המחשב........
בהפעלה מחדש, שוב אני צריך לעבור את הפרוצדורה הזו של הסרה והתקנה מחדש ורק אז יש חיבור לאינטרנט...
יצויין, אם אני מסיר את המכונה הוירטואלית אחרי שאני מפעיל את נתיב, גם אז האינטרנט ממשיך לעבוד עד ההפעלה הבאה של המחשב.
יש למישהו מושג מה יכולה להיות הבעיה?
ואיך אני מחזיר את האינטרנט למצב הישן? אין לי נקודות שחזור מערכת.

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
תמחוק את vmware ותתקין מחדש את הדרייבר של הכרטיס רשת ואם אתה בדווקא רוצה מכונה וירטואלית אז תנסה את virtual box אחרי ההתקנה מחדש של הדרייבר.

תמים

משתמש פעיל
נכתב ע"י 3 פינות;1872144:
תמחוק את vmware ותתקין מחדש את הדרייבר של הכרטיס רשת ואם אתה בדווקא רוצה מכונה וירטואלית אז תנסה את virtual box אחרי ההתקנה מחדש של הדרייבר.

לא עזר............:(:( [עשיתי שחזור דרייבר עם תוכנה של שחזור דרייברים, מאיפה אני יכול להשיג דרייבר לכרטיס רשת שלי? איזה כרטיס רשת יש לי בכלל?]

זה מאוד מוזר הסיפור הזה, כי אחרי שאני מסיר את vmware האינטרנט ממשיך לעבוד כרגיל עד הפעם הבאה שמפעילים את המחשב.

.D.H.K

משתמש צעיר
נכתב ע"י תמים;1872056:
לא דיברתי איתם, יכול להיות שקשור אליהם?

הכל יכול להיות.

תדבר עם נתיב, ותבקש מהם שיסירו את התוכנה.
אחרי ההסרה תבדוק אם המחשב עדיין עושה בעיות אחרי התקנה של VMware

גרף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
סביר מאוד שקשור.
זה עקיפה של החסימה והם מנטרלים את זה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה