תצוגת קבצים בWindows10

ישיר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
D I G I T A L
זה לא סוד שהחיפוש של הwindows מאז windows7 כולל windows10 - גרוע ביותר. התוצאות לא אמינות בכלל.
בהתחלה זה היה נראה (לפחות לי) בעיקר בחיפוש הכללי ב"התחל", אך למעשה זה גם בחיפוש בתיקייה ספציפית.
הפתרון הוא כמובן לא להשתמש בחיפוש המובנה, אלא להשתמש בתוכנות חיצוניות מדהימות ופשוטות דוגמת everything ודומיה.

הצרה היא שלאחרונה לא רק בחיפוש אני לא מוצא קבצים. אני מעתיק קבצים או שומר קבצים בתיקיות במחשב, והם פשוט לא מוצגים בתיקייה. לפעמים בחיפוש הם דווקא נמצאים, ואז אני יכול להגיע אליהם, אך לפעמים אפילו בחיפוש הם לא נראים (כאמור החיפוש גם ככה לא משהו). אז איך אני יודע שהם שם ושאני לא מתבלבל? פשוט אני מנסה להעתיק או לשמור שוב את הקובץ ומקבל הודעה "הקובץ כבר נמצא, האם להחליף אותו"...

אשמח אם מישהו מהמומחים כאן יוכל להכווין דרך בעניין, כי זה כבר נעשה ממש בלתי נסבל (האם נראה שזו בעיה אצלי או כללית, ואם יש פתרון)

תודה רבה

האם התקיות מוסתרים?

מה רשום בתפריט של החיפוש?
חיפוש.jpg

ישיר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
D I G I T A L
לא יודע להגיע למסך שהצגת. לזה הגעתי:
upload_2018-8-29_17-19-28.png

יש לכם את הישן
התקינו את החדש מכאן ונסו שוב
בנוסף בדקו אם זה לא מוסתר
אפשרי ע"י כניסה לתצוגה/ולסמן וי בפריטים מוסתרים
או ע"י כניסה ללוח בקרה/אפשרויות תיקיה/תצוגה/גלילה למטה ולסמן וי בהצג קבצים תיקיות וכוננים מוסתרים
בהצלחה!

עשרים ושתים

משתמש מקצוען
זה לא סוד שהחיפוש של הwindows מאז windows7 כולל windows10 - גרוע ביותר. התוצאות לא אמינות בכלל.
בהתחלה זה היה נראה (לפחות לי) בעיקר בחיפוש הכללי ב"התחל", אך למעשה זה גם בחיפוש בתיקייה ספציפית.
הפתרון הוא כמובן לא להשתמש בחיפוש המובנה, אלא להשתמש בתוכנות חיצוניות מדהימות ופשוטות דוגמת everything ודומיה.

הצרה היא שלאחרונה לא רק בחיפוש אני לא מוצא קבצים. אני מעתיק קבצים או שומר קבצים בתיקיות במחשב, והם פשוט לא מוצגים בתיקייה. לפעמים בחיפוש הם דווקא נמצאים, ואז אני יכול להגיע אליהם, אך לפעמים אפילו בחיפוש הם לא נראים (כאמור החיפוש גם ככה לא משהו). אז איך אני יודע שהם שם ושאני לא מתבלבל? פשוט אני מנסה להעתיק או לשמור שוב את הקובץ ומקבל הודעה "הקובץ כבר נמצא, האם להחליף אותו"...

אשמח אם מישהו מהמומחים כאן יוכל להכווין דרך בעניין, כי זה כבר נעשה ממש בלתי נסבל (האם נראה שזו בעיה אצלי או כללית, ואם יש פתרון)

תודה רבה
הסיבה שאתה מעתיק קבצים ולא רואה אותם היא כי הקבצים מוסתרים תשנה להצג קבצים מוסתרים והצג קבצי מערכת הפעלה, כדי לראות אותם
וכמובן לבנות מחדש את האינדקס כדי שהחיפוש יחזור לחיים

ישיר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
D I G I T A L
חברים באמת לא הובנו הדברים שכתבתי כראוי:
א. אין לי בעיה בתוכנת everything. ההיפך - היא תוכנה אדירה ופועלת אצלי מצויין.
ב. לא חיפשתי פתרונות לחיפוש בwindows שכבר ממילא התייאשתי ממנו מזמן.
ג. מה שכן חיפשתי, זה הסבר לכך שלפעמים איני רואה קבצים חדשים שאני מעתיק או שומר במיקומים שונים במחשב. (כמובן גם זה לא תמיד, אבל קורה פעמים רבות. למותר לציין שלא מדובר בקבצים מוסתרים אלא בקבצים נורמטיביים לגמרי. זה יכול להיות קבצי שמע או קבצים של תוכנות של Adobe. בד"כ הקבצים האלה מוצגים בסופו של דבר, אבל משום מה הם לא נראים בהתחלה, מה שמקשה על השימוש בהם).

רציני

משתמש חדש
אני מתחילת ימי ה-Windows לא השתמשתי בסייר שלו, אלא בתוכנת Total Commander, (תוכנת חובה למקצוענים...) בהתחלה צריך להתרגל אלי', אבל אח"כ זה פשוט תענוג כל הנושא של טיפול בקבצים, כדאי לנסות.
זה הלינק להורדה:
https://www.ghisler.com/download.htm

ישיר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
D I G I T A L
כתוב לי שהגרסה של windows מעודכנת

ישיר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
D I G I T A L
תודה, אבדוק. (שחזור זה דבר מאוד בעייתי, אתה מאבד דברים שלא חשבת עליהם לפני ששחזרת...)

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
שחזור מערכת לא מוחק קבצים.
אתה צודק שככה ווינדוס כותבים, אך למעשה יצא לי לעשות שיחזור מערכת (בווינדוס 7) ונמחקו תיקיות שלמות בלי קשר לתאריך השיחזור.
כמובן שאני עדיין משתמש בזה (וממליץ לאחרים), אבל אם יש חומר מאד חשוב מומלץ לגבות.

מומחה

משתמש רשום
גם לי זה קורה מידי פעם שאני מעתיק קבצים לתיקיה והם פשוט לא מופיעים אבל אני לוחץ על רענון ואז הם נראים...
בדיוק!
ולעיתים אותו דבר גם במחיקת קובץ הוא עדיין מופיע עד לרענון.

ישיר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
D I G I T A L
נשמע כמו מחשב שחסר לו בכח לכן זה לא מופיע ולא בעיה במערכת הפעלה
מחשב i7 16GB כונן SSD וכו' - לא חלש במיוחד ;)
אצלי רענון לא תמיד מועיל (כאמור הקבצים מופיעים לאחר זמן, אבל כשאתה צריך עאותם מיד זה ממש מפריע וזו בעיה מתסכלת למדיי...)

ישיר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
D I G I T A L
בהמשך לנ"ל, עדכנתי לאחרונה את windows10 לעדכון החדש (1809 שעוד לא יצא לגמרי רשמית). היום רציתי להתקין גופן, חיפשתי ב"התחל" את תיקיית "גופנים"-"Font" - הכי בסיסי שיש. בשום אופן לא הצלחתי לקבל את זה בתוצאות (למרות השדרוג של החיפוש שם...).
בסוף נאלצתי להיכנס ידנית.
אם את זה לא, אז מה כן..

נערך לאחרונה ב:

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
אתה מתכוון לעדכון 1809
עכ"פ לחצת על הסמל של התיקייה (לחיפוש קבצים)
איתחלת את האינדקס בלוח הבקרה או סימנת שם את כונן C?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה