עזרה תצוגה מקדימה של קובץ InDesign ,Illustrator CC 2019

rs2968

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
בס"ד

שלום לכל החברים
יש לי בעיה בתכונות Adobe 2019:
כאשר אני עובד על קובץ InDesign ,Illustrator CC 2019, ושמר אותו כקובץ InDesign ,Illustrator אני לא רואה תצוגה מקדימה של הקובץ, דבר שהיה ניתן לראות תצוגה מקדימה של כל קבצי Adobe 2019.

לי יכול בבקשה לעזור בעניין.

תודה

ישיר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
D I G I T A L
תצוגה מקדימה איפה?

ישיר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
D I G I T A L
לא ידוע לי ולא נראה לי סביר שהסייר של windows יודע להציג קבצים של תוכנות אדובי.
מה שהוא כן יודע זה להציג קבצי PDF, שהם קבצים כלליים. ולכן גם קבצי AI של אילוסטרייטור הוא מסוגל להציג, אבל זה בתנאי שהוגדר בזמן השמירה שהקובץ יתמוך בPDF (גם מבדיקה אצלי אני רואה שרק קבצי אילוס' מוצגים בתצוגה המקדימה ולא פוטושופ ואינדיזיין).
לכן אני משער שזה מה שהשתנה אצלך, שקבצי AI של אילוסטרייטור שהיו מוצגים בעבר, אינם מוצגים.
כדי לתקן זאת ולאפשר את תצוגת קבצי AI של אילוסטרייטור, שימו לב בזמן השמירה להגדיר כך:

upload_2019-7-14_21-49-22.png

rs2968

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
בוקר טוב
זה מסומן ועדיין לא רואה תצוגה מקדימה של הקובץ, אני רואה את האייקון של Illustrator

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה