Elementor תפריט מורחב

דוד זקס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
סליחה על הבורות אבל נא להתחשב, זו טבילת האש שלי בווקומרס.

בכל סרטוני ההדרכה אני רואה תפריט יותר מורחב ממה שיש לי (מצורף תמונה מהתפריט שלי). איך? מי? מה?
(התקנתי רק את ווקומרס)

ועוד משהו, יש אפשרות לבטל את עמוד ה chekout?
זה בשביל תרומות. כדי שאחרי שבנאדם בחר סכום תרומה, נניח חי שקלים, יגיע ישר לתשלום.

וכל העונים והמסייעים יברכו מהשמיים

woo.png

HadassaP

קודקוד. והאתר שלך באויר...
מנוי פרימיום
D I G I T A L
ועוד משהו, יש אפשרות לבטל את עמוד ה chekout?
בגדול, בווקומרס- כל שינוי מעבר לעיצוב הבסיסי- דורש קוד, או תוספים בתשלום
אני פעם קניתי את התוסף הזה- שמבטל את ההפניה לchekout- https://woocommerce.com/products/woocommerce-add-cart-redirect/
(בסוף לא השתמשתי- אם אתה רוצה אני יכולה למכור לך)

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
אתם מעוניינים לבטל את עמוד עגלה וקופה ביחד?
להגדיר שלחיצה על כפתור הוסף לסל יפנה מיד לעגלה אפשרי בהגדרות ווקומרס.
עמוד עגלה ניתן לבטל עם הפניה 301 משם לעמוד התשלום.
לבטל את שדות התשלום אפשרי עם תוסף שעורך שדות קופה.
לבטל את עמוד קופה לגמרי ראיתי בעבר תוסף שמיועד למכירת תמונות איני זוכר אם הוא מבטל לגמרי את כל העמודים הנ''ל (ואז לא צריך להגדיר משהו נוסף), אבל לא עשיתי מחקר בכל התוספים הקיימים.
ניתן במקום זה להשתמש בתוסף תרומה כמו גיב או בכפתור מוטמע מראש של פייפאל. זה תלוי בצרכי האתר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה