תפריטים נשלפים ב dreaemwever

ארז ליברמן

משתמש צעיר
שלום לכולם!
נדרשתי להכין סרגל ניווט כאשר 2 מהכפתורים הם תפריטים נשלפים.
אחד החברים בפורום שלח לי מדריך מצוין להכין את זה ב dreamweaver פעלתי לפי ההוראות וברוך השם הצלחתי.
הבעיה כרגע היא שאני צריך שכל כפתור יהיה ברוחב שונה.
הכפתורים כולם מקושרים לחוק css אחד וכאשר אני משנה רוחב של אחד מהם כולם משתנים.
מה הדרך לעשות שאוכל לקבוע לכל כפתור עיצוב שונה (בעיקר הרוחב )?
העיצוב של הסרגל הוא לא סופי לא צריך להתייחס לעיצוב בנתיים אלא רק לשאלה בעיניין הרוחב.
אפשר לתת תשובה גם בשפת css וhtml ולא רק בפקודות dreamweaver.

לינק לדף:
http://www.eurocosmetic.co.il/index+navbar.html

לשעיה:
1.במדריכים ששלחת לי לא הגיעו בכלל לנושאים כאלה.
2.נכון שתלמיד נבון מבין דבר מתוך דבר -אבל זה נראה לי קצת מסובך.
3.בזכות הcss שלמדתי בעצתך הבנתי הרבה יותר טוב את הסיפור של התפריט נשלף הזה(חוץ מהג'אווה כמובן)וניסיתי ע"פ מה שלמדתי שם להסתדר.;)

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
ארז, ראיתי את הבעיה...
אין לי כרגע זמן להתעמק בזה, אבל כהמלצה כללית, לימד אותי פעם איש חכם, לא לכלול בתפריט יותר מ-7 אייטמים. (בפרט בתפריט ראשי)

אצלך יש 9

הצעות:
1) האייטם אנגלית יכול אולי להופיע מעל הבאנר בקטן, ולהפנות לחלק האנגלי של האתר.
2) מה ההבדל בין לפני/אחרי לבין גלריה? אולי אפשר לאחד אותם? אולי אפשר לאחד את זה עם אודות?
3) אולי אפשר לשלב את הנושא של המלצות בתוך תוכן דף הבית? (לעשות רובריקה שמופיעים בה ציטוטים מתוך המלצות עם לינק להמשך קריאה)
4) אולי לחלק את התפריט הקיים לשניים: עליון, וצידי. בעליון לעשות את הדברים שמובילים את המבקר דרך התהליך של היכרות->בניית אמון->קריאה לפעולה
לדוגמה: למעלה להשאיר רק: אודות, טיפולים בקליניקה, מכתבי תודה, צור קשר
ואת השאר לשים בצדדי או לשלב במסגרת עמוד הבית...

אני רק זורק רעיונות, אשתדל בהמשך להסתכל על הCSS

אנגלית

ארז ליברמן

משתמש צעיר
אני אבדוק את זה

אני אבדוק את העניין של להפחית את מספר האייטמים בתפריט,אבל מההכרות שלי עם הלקוח עד עכשיו הוא לא יהיה מוכן לקבל שינוי כזה.
מחכה לעצות וההארות.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
תסביר לו שזה לטובתו, שזה יגדיל את מספר הפונים דרך האתר.
שוב, אין צורך לוותר על חומר. רק להגדיר סדרי עדיפויות.

העיקרון הראשון בשיווק באינטרנט אומר, שלכל דף צריכה להיות מטרה אחת ברורה.
אין דפים שהם "אינפורמטיביים" או דפים שמטרתם "שהלקוח ירגיש כך-וכך" הכל מכוון מטרה.

בסוף דף אודותינו, צריך להיות לינק, "לחץ כדי ללמוד למה הכי כדאי לטפל באקנה ביורוקוסמטיק" (לינק לטיפולים)
בסוף דף הטיפולים צריך להיות לינק "טפל בבעיות העור שלך עוד היום! לחץ לקבלת מחיר מיוחד למבקרי האתר" (לינק לצור קשר)
באתר כזה, אנחנו רוצים שהמשתמש יעבור 3-4 דפים וייצור קשר. ככל שהתפריט העליון יהיה בנוי יותר סביב מטרה זו, מספר הפונים יגדל. - לא אני המצאתי את זה.

גם מגוף דף הבית צריך להיות לינק בולט עם פיתוי וקריאה לפעולה (רצוי בלשון ציווי עם פירוט הזמן)>

מבקרי האתר זוכים ל15% הנחה בטיפול ראשון!
שלח את פרטיך עכשיו!

אתר עם המון חומר, תמונות, סרטונים, מאמרים, תפריטים ועוד, אולי יוצר רושם טוב, אבל לא בהכרח מניע את המבקרים לפעולה.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
הסתכלתי על קובץ הCSS ונראה שצריך לעדכן אותו בכמה מקומות...
אבל כדי לבדוק אני צריך להוריד את הHTML הCSS והJS למחשב שלי ולהתחיל לבדוק...
זה כבר יותר מסובך מבפעם הקודמת... ;) אני לא יודע אם יש לי זמן לזה... נראה

אגב, אתה מאכסן בGODADDY?

drvvv

משתמש פעיל
D I G I T A L
ולעצם השאלה, אתה לא חייב לקבוע רוחב קבוע.
תעשה פשוט בלי הגדרת רוחב...

ארז ליברמן

משתמש צעיר
אבל

נכתב ע"י drvvv;284785:
ולעצם השאלה, אתה לא חייב לקבוע רוחב קבוע.
תעשה פשוט בלי הגדרת רוחב...

אבל הבעיה היא לא הגדרת הרוחב- אני יכול לעשות ללא הגדרת רוחב או רוחב אוטומטי העיניין זה שתהיה אפשרות לעצב כל תא בסרגל הניווט (שזה בעצם טבלה) עם רוחב שונה.
כעת זה לא ניתן כי כולם מקושרים לאותו חוק css וכאשר אני משנה אחד כולם משתנים.*

drvvv

משתמש פעיל
D I G I T A L
מה הבעיה css עובד בהיררכיה
אתה יכול להגיד id ספציפי על כל תא, או לעשות style ידנית על כל תא, זה יתן לך אותה תוצאה, ויעקוף את ההגדרות הכוללניות על כל התאים.

דרך אגב לעשות תפריט באמצעות טבלה זה דרך ממש גרועה, כתבתי כאן בעבר שהדרך התקינה יותר זה לעשות את זה באמצעות רשימה!

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י drvvv;285286:
מה הבעיה css עובד בהיררכיה
אתה יכול להגיד id ספציפי על כל תא, או לעשות style ידנית על כל תא, זה יתן לך אותה תוצאה, ויעקוף את ההגדרות הכוללניות על כל התאים.

דרך אגב לעשות תפריט באמצעות טבלה זה דרך ממש גרועה, כתבתי כאן בעבר שהדרך התקינה יותר זה לעשות את זה באמצעות רשימה!

אבל זה בנוי אצלו עם רשימה. באופן תקני למהדרין

This user does not have permission to use the HTML BB code.

drvvv

משתמש פעיל
D I G I T A L
רשימה זה מצויין
אתה פשוט משנה את הקוד בצורה כזו:

This user does not have permission to use the HTML BB code.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה