תפירת כפתור עם רווח

אות לי

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י אביחי בס;2232451:
בחליפה של גבר - יש פטנט לזה?

זה מזה פשוט..אבל קשה להסביר במילים..
את ההשחלות הראשות שבין הבד לכפתור עושים רפוי מאוד,
כאשר יש מספיק השחלות בין הבד לכפתור מעבירים את המחט החוצה בלי להיכנס שוב לכפתור.
ורז מסובבים את החוט עצמו (ללא המחט) סביב החוטים הרפויים שחלק שמתחת לכפתור
זה גורם לרווח שיש בין הכפתור לבד, לסיום נועצים שוב את המחט ויוצאים אתה מאחור
יוצרים קשר שלא ייפרם.

ממש התפתלתי להסביר.. :)
אם לא מסתדר תגידי אני אצלם זה יותר פשוט..

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ראיתי פעם משהי שתקעה קיסם שינים ואחרי התפירה שחררה אותו וכך היה רווח

ואקום

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
פעם שמרתי ביביסיטר על ילדי יולדת בגינה וכדי לנצל את הזמן (איפה האחריות איפה...) לקחתי לה כמה חולצות בנים לתיקון כפתורים
פתאום התיישבה לידי קשישה אלגנטית, התבוננה במעשי ואמרה: בואי , אלמד אותך לתפור כפתור כמו שצריך ככה שבחיים הוא לא יפרם לך...
בהדרכה צמודה של עשר דקות (+ מעקב צמוד אחרי הסטאז'רית הטריה) היא הדריכה אותי
ומה אומר לכם
מאז אין לי כפתורים שנושרים.
שווה לנסות למרות שזה באמת יותר עבודה.
קשה לי להסביר אולי יהיו פה יותר טובים ממני בזה
אני רק אציין שהיא יצרה תפר אחד ראשוני וסיבבה סביב הכפתור 3 פעמים חוט ללא תפירה כדי לחזק את הכפתור, ואז תפרה שני תפרים בבסיס כדי לחבר את הקשר יצאה מאחור וסגרה בתפר מקומי על המשטח האחורי.
הכפתור יוצא יחסית רופף ולא הדוק (לא נוזל או נופל אבל לא צמוד ממש)
בהצלחה

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
תסריטי את עצמך. אני רוצה להבין!

ואקום

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י א-ירושלמית;2234616:
תסריטי את עצמך. אני רוצה להבין!
התכוונת אלי?
אם כן בלי נדר אחרי צהריים. זה די פשוט.

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י ואקום;2233148:
פעם שמרתי ביביסיטר על ילדי יולדת בגינה וכדי לנצל את הזמן (איפה האחריות איפה...) לקחתי לה כמה חולצות בנים לתיקון כפתורים
פתאום התיישבה לידי קשישה אלגנטית, התבוננה במעשי ואמרה: בואי , אלמד אותך לתפור כפתור כמו שצריך ככה שבחיים הוא לא יפרם לך...
בהדרכה צמודה של עשר דקות (+ מעקב צמוד אחרי הסטאז'רית הטריה) היא הדריכה אותי
ומה אומר לכם
מאז אין לי כפתורים שנושרים.
שווה לנסות למרות שזה באמת יותר עבודה.
קשה לי להסביר אולי יהיו פה יותר טובים ממני בזה
אני רק אציין שהיא יצרה תפר אחד ראשוני וסיבבה סביב הכפתור 3 פעמים חוט ללא תפירה כדי לחזק את הכפתור, ואז תפרה שני תפרים בבסיס כדי לחבר את הקשר יצאה מאחור וסגרה בתפר מקומי על המשטח האחורי.
הכפתור יוצא יחסית רופף ולא הדוק (לא נוזל או נופל אבל לא צמוד ממש)
בהצלחה

חחחח, אהבתי ת'סיפור.
מהזקנים לומדים הכי טוב.

פעם באתי למורה ירושלמית מבוגרת הביתה, להראות לה שיעור, היא היתה באמצע להכין ארבע'ס וקראה לי לראות איך היא מכינה, לימדה אותי כמה פטנטים, שעד היום שואלים אותי איך אני מכינה ארבע'ס כל כך טובים.

אולי מעניין אותך גם...