טקסטים תפילת ר' ישמעאל כהן גדול (לא מנוקד)

• פותח הנושא prog
  • פורסם בתאריך

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
מצאתי את זה על ידי גוגל.

אבל זה לא מנוקד..

אמר רבי ישמעאל, כל האומר בקשה זו בכל יום, פניו מזהירות, ואימתו מוטלת על הבריות, וכל החלומות שלו מחוננים, ותורתו תהיה משתמרת בלבבו כל ימי חייו, ועוונות נעוריו נמחלים לו, וינצל מיצר הרע ומלשון הרע, ומפגע רע, ומחיות רעות, ומליסטים ומנחשים ומעקרבים, ומכל אויבים והשונאים אותו וירוויח במשא ומתן שלו. וכן אמר רבי ישמעאל אני ורבי עקיבא ערבים אנו שיהיה לו חלק טוב בעולם הבא, כדכתיב להנחיל אוהבי יש ואוצרותיהם אמלא:

אנא ה` אלוהי ישראל מלך גדול ונורא חכם הרזים מגלה נסתרות מגיד תעלומות מושל בעליונים ושליט בתחתונים, קרוב לכל קוראיו לכל אשר יקראוהו באמת, מציל עני ומחזק ממנו עני ואביון מגוזלו: פנה אל תפילת עבדך [אשה אומרת:אמתך] ואל תחנוני/ה כי עני/ה ואביון/ה אני:

יהי רצון מלפניך ד` אלקינו ואלקי אבותינו שתשמרני מכל רע, ומכל בושה וכלימה,
ומחרפת אדם ומביזוי עם, ומכל נגף ומכל משחית ומגפה ומכשול ומפגע רע ומעין הרע ומלשון הרע ותצילני מיצר הרע ומכל משחית ומזיק ומכל רגזות וגזרות שבעולם ומכל חטא ופשע וכל עוון ושמה ורשע אמן כן יהי רצון:

יהי רצון מלפניך ד` אלקי ואלקי אבותינו שתריב את ריבי נפשי ביום וכל המקטרגים
את נפשי בלילה ותנקום את נקמתי מהם ותקצר ימיהם ותמלא את עונותיהם ברע,, וכולם כרגע יאבדו ובעגלא ובזמן קריב יכרתו מן העולם ותשליך אימה וחשיכה גדולה ותרדמה עצומה ובהלה ושיגעון ועיוורון ותימהון לבב על כל אויבי ושונאי ועל כל צר ומשטין ומקטרג עלי ועל אנשי בתי בין איש בין אישה בין שד בין מזיק בין רוחים בישין ולילין כדכתיב תיפול עליהם אימתה ופחד בגדול זרועך ידמו כאבן, כאבן ידמו זרועך בגדול ופחד אימתה עליהם תיפול, ועל כל הקמים עלי לרעה מהרה הפר עצתם וקלקל מחשבותם ומוראך ופחדך יהיו עליהם שיהיו משתתקים מלפני אם יראוני בעין רעה חלילה:

יהי רצון מלפניך ד` אלקינו ואלקי אבותינו שתאלמנה שפתותם מדבר ותחשכנה עיניהם מראות ותחרשנה אזנהם משמוע ומתניהם תמיד המעד חרבם תבוא בליבם וקשתותם תשברנה, המה יבושו ואני לא אבוש המה ינוסו ואני לא אנוס כדכתיב קומה ד` וייפוצו אויבך וינוסו משנאך מפניך אמן כן יהי רצון

יהי רצון מלפניך ד` אלקינו ואלקי אבותינו שתשליך אימה ופחד על הבריות, ותגזור עליהם, לעשות רצוני כנפשי החפצה ובלבב שלם, וקיים בנו מקרא שכתוב וראו כל עמי הארץ כי שם ד` נקרא עליך ויראו ממך ונאמר לא יתייצב איש בפניכם ופחדכם ומוראכם יתן ד` אלקיכם על פני הארץ אשר תדרכו בה כאשר דיבר לכם אמן כן יהי רצון:

יהי רצון מלפניך ד` אלקינו ואלקי אבותינו אלקי אברהם ואלקי יצחק ואלקי יעקב, שתפתח ליבי בתורתך ותתן לי דעה ובינה וחכמה ותרחם עלי ותאיר עיני בחכמה בחמלתך ותלמדני מידות חכמתך ותבינני דברים עמוקים בתורתך ותגלה לי רזים סתומים בעזרתך למען לא אבוש בפני חכמי עמך ולא אכלם בתוך חסידי עדתך ותיחד את כוונת ליבי ועריכת שפתי ועזרני ללמוד וללמד לשמור ולעשות ולקיים את כל דברי תורתך באהבה אכי"ר:

יהי רצון מלפניך ד` אלקינו ואלקי אבותינו אלקי המרכבה שתצילני מרעבון, וצימאון ,ומערום, והטריפני לחם חוקי בכל יום ותפרנסני בנחת ולא בצער בהיתר ולא באיסור ברוח ולא בצמצום ותמלא אותי מעושר מתנות ידיך ותשלח ברכה והצלחה בכל עסקי וענייני ובכל מעשה ידי שיהיו לי ותנני לאהבה לחן ולחסד ולרחמים בעינך ובעיני רואי ויודעי ומכירי אמן כן יהי רצון:

יהי רצון מלפניכם מלכי השרת, הקדושים והטהורים שתעשו עימי חסד גדול ועם אנשי ביתי ,ולמען קדושת ד` ולמען תורתו הקדושה והטהורה ולמען קדושתכם, תעמדו לפני ד` אלקי ישראל מלך היושב על כסא רחמים בבקשה ובתחנונים להשמיע את תפילתי ואת תחינתי כדי לעשות את שאלתי ובקשתי בכל יום ויום וימחל לי את כל עוונותי וחטאתי ואשמתי שחטאתי ושעוויתי ושפשעתי לפניו בין באונס בין ברצון בין בשוגג בין במזיד בין בסתר בין בגלוי בין במתכוון בין שלא במתכוון בין בדיבור בין במעשה בין בהרהור בין במחשב מעתה ועד עולם אמן כן יהי רצון:

בבעו במטו מכם מלאכי השרת הקדושים והטהורים והמפורשים הנקיות שתעשו חן אכתריאל יושב תהילות ישראל וזכות שבעים ושתיים שמות הקדושים והטהורים תקחו מפתחות ברשות הקדוש ברוך הוא ותפתחו לי שערי חן ושערי עושר וכבוד ושערי תשובה ושערי תשועה ואמצא חן וחסד בעיני כל רואי ויודעי ומכירי ותעזרו אותי על כח עסקי לטובה וכשאשכב לא אפחד כדכתיב אם תשכב לא תפחד ושכבתה וערבה שנתיך שיהיו חיי מתוקים כדבש ונופת צופים, ותהיו עימי לעזר ולהועיל ולהושיע ולסמוך כתקופת השמש בתמוז וכמלואת הלבנה אמן כן יהי רצון יהיו רצון אמרי פי והגיון ליבי לפניך ד` צורי וגואלי:

יהי רצון מלפניך ד` אלקינו ואלקי אבותינו שתצילני מיצר הרע, ומכל צרה וצוקה, ולא ישמע בכי וזעקה בביתי ותוציאני משלום אל שלום ואמצא חן וחסד בעינך ובעיני כל רואי ותתנהג עימי במידת החסד ובמידת הרחמים וחוסה נא עלי וזכני לראות באור החיים עשה עימי אתה צדקה למען שמך ולען בריתך ולמען אברהם יצחק וישראל עבדיך ולמען משה ואהרון ודוד ושלמה ואליהו בחיך ולמען כסא כבודך ולמען שכינתך ופדני מכל גזרות קשות ורעות, הושיעני ברחמיך הרבים מכל צרה וצוקה ותגזור עלי גזרות טובות ותשמרני מכל רע ובטל כל מחשבות שונאי והפר כל עצת אויבי ומלא כל משאלותי לטובה ככתוב יתן לך כלבבך וכל עצתך ימלא, חלצני ד` מאדם רע מאיש חמסים תנצרני, שמע ד` וחנני ד` היה עוזר לי שיהיו עימי לעזור ולהועיל ולהושיע ולהציל, שובה ד` חלצה נפשי הושיעני למען חסדך, ואתה שלום וביתך שלום וכל אשר לך שלום יהיו לרצון אמרי פי והיגיון ליבי לפניך ד` צורי וגואלי:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה