תעלו רעיונות...

שירה לייבוביץ

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
המשתמש נחסם
יש למישהו רעיון ליצירה מעניינת ויפה לגילאי ה 14 ללא צורך בחומרים או כלים מיוחדים...?

קדימה צעד

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עימוד ספרים
העליתי הרבה רעיונות בשרשור הזה:

.....

משתמש מקצוען
כל אחת מקבלת חולצה שחורה, מקלות אוזניים ואקונומיקה.
טובלים את המקלות באקונומיקה ומציירים על החולצה השחור...
ואז עושים הרקדה, מאוד מאוד מאוד כיף!!!!

שירה לייבוביץ

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
המשתמש נחסם
כל אחת מקבלת חולצה שחורה, מקלות אוזניים ואקונומיקה.
טובלים את המקלות באקונומיקה ומציירים על החולצה השחור...
ואז עושים הרקדה, מאוד מאוד מאוד כיף!!!!

וואו!! אהבתי ממש את הרעיון!! אבל הקטע הוא שאין לי איך להשיג לכולם חולצות שחורות... וזה גם לא הכי בתקציב שלי

.....

משתמש מקצוען
ואו!! וזה חולצות טובות? עד איזה מידות יש להם? ואיפה זה? וזה מוגבל לכמות מסוימת כדי שיעלה 11 שקל?
זה דבר מאוד מאוד יפה.
אולי בהמשך אני יעלה לפה תמונות....
אני קניתי ב15 ש"ח חולצות מאוד מאוד נעימות עם שרוול 3/4 בירושלים אבל כשביררתי מחירים גל פרינט בבני ברק אמר לי 10.90 לחולצה אבל היא הייתה שרוול ממש קצר, אז את שלו אני לא יודעת כמה היא נעימה. הוא מוכר בכמויות גדולות (אני רציתי 40 אז אין לך בעיה של כמויות).
לגבי מידות, אני רציתי להזמין אחד 3XL והוא אמר לי שיש לו (ההוא של 15 ש"ח אבל נראה לי שיש גם לגל פרינט.)
אם את לא רוצה שהבנות יתלכלכו מהאקונומיקה אפשר לקנות חולצות לבנות וטפטים ואז עושים צורות מהטפטים ומרססים עם ספריי ואז יוצא כיתוב חלול.

שירה לייבוביץ

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
המשתמש נחסם
זה דבר מאוד מאוד יפה.
אולי בהמשך אני יעלה לפה תמונות....
אני קניתי ב15 ש"ח חולצות מאוד מאוד נעימות עם שרוול 3/4 בירושלים אבל כשביררתי מחירים גל פרינט בבני ברק אמר לי 10.90 לחולצה אבל היא הייתה שרוול ממש קצר, אז את שלו אני לא יודעת כמה היא נעימה. הוא מוכר בכמויות גדולות (אני רציתי 40 אז אין לך בעיה של כמויות).
לגבי מידות, אני רציתי להזמין אחד 3XL והוא אמר לי שיש לו (ההוא של 15 ש"ח אבל נראה לי שיש גם לגל פרינט.)
אם את לא רוצה שהבנות יתלכלכו מהאקונומיקה אפשר לקנות חולצות לבנות וטפטים ואז עושים צורות מהטפטים ומרססים עם ספריי ואז יוצא כיתוב חלול.

ממש תודה רבה! אני יברר את זה עם ההנהלה אם יש לי תקציב לזה! תודה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  45  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה