דרוש מידע תנור עם כיריים על מה אתם ממליצים?

פפרר

משתמש מקצוען
אני הייתי מרוצה 15 שנה מדלונגי
כעת עם התנור החדש של דלונגי , זה לא זה .
עדיין לא אפיתי בו טורטים , אבל לפשטידות לוקח יותר זמן אפיה
וזה אופה יותר חזק בצד הפנימי של התנור ,
אולי התנורים האחרים גרועים יותר .
יש גם חסרון כשאני לוחצת על טורבו בתא התחתון אני צריכה לזכור לכבות אותו כשהטיימר נכבה
זה לא נכבה ביחד עם התנור כמו בקודם שהיה לי
זה הדגם שיש לי - לא הכי מומלץ - כאמור לעיל:
תנור בנוי דו-תאי הלכתי NDB6767X

עובדת לפרנסתי

משתמש פעיל
לי יש תנור דלונגי ומאוד מרוצה (גם לא יודעת דגם)
מקווה שתראי את הצטוט.גם אני לפני קנית תנור דלונגי מתלבטת בן 6600/1332.ומאוד רוצה בנירוסטה רק שראיתי כאן(תלונות בפרוג) שזה יוצר עליו כתמים (סוג של)באיזור הכיריים.אשמח לדעת האם זה נכון.
מישהי יכולה להחכים בנושא הזה וכן איזה דגם???תזכו למצוות

shiffy12

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מה עדיף 1322/6600?

אפרת ישעיה

משתמש חדש
בנות אני רוצה המלצות טובות על תנור משולב דו תאי, מקרר 2 דלתות ומייבש כביסה,
אשמח לתגובות מהירות בנושא?

תודה לכולן!

shiffy12

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני ביררתי עכשיו אצל אנשים וחנויות ושמעתי שמייבש כביסה של AEG ומקרר של סמסונג (ביררתי על מקפיא עליון) ותנור דלונגי מצויינים , עליהם קיבלתי הרבה, המלצות תנור דלונגי 1332 שמעתי שהוא מצוין ו6600 שמעתי שגם הוא מצוין אבל אני לא הבנתי אם יש כשרות על התנור הזה
לפי המפרט שאני ראיתי יש ב1332 יותר דברים את יכולה לבדוק במפרטים על התנור 1332 אפשר לראות באתר של קרייזמן ועל 6600אפשר לראות באתר חשמל בקליק

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מהיכרות קרובה עם כמה אנשים שיש להם דלונגי, אז זה הולך ככה:

יש שתי דגמים של התנור הדו תאי עם כיריים, יש את הישן יותר שאי אפשר להדליק בו את שתי התאים באותו זמן ויש את החדש יותר שהוא נותן אפשרות להדליק את שתי התאים באותו זמן.
הישן יותר הוא מצוין וכל מי שאני מכיר שיש לו אותו מאוד מרוצה. (נראה לי זה דגם 1330)
החדש יותר הוא לא כל כך טוב ואנשים הרבה פחות מרוצים. נראה לי שזה דגם 1332)

לשתי הדגמים יש הכשר בדץ העדה החרדית על ההפרדה בין התאים.

נערך לאחרונה ב:

רותי שיי

משתמש חדש
יש המלצות גם לגבי תנור דו תאי ללא כיריים?- בילד אין?

יעזור לי מאד

תודה רבה!

ישראלה ישראלי

משתמש סופר מקצוען
מהיכרות קרובה עם כמה אנשים שיש להם דלונגי, אז זה הולך ככה:

יש שתי דגמים של התנור הדו תאי עם כיריים, יש את הישן יותר שאי אפשר להדליק בו את שתי התאים באותו זמן ויש את החדש יותר שהוא נותן אפשרות להדליק את שתי התאים באותו זמן.
הישן יותר הוא מצוין וכל מי שאני מכיר שיש לו אותו מאוד מרוצה. (נראה לי זה דגם 1330)
החדש יותר הוא לא כל כך טוב ואנשים הרבה פחות מרוצים. נראה לי שזה דגם 1332)

לשתי הדגמים יש הכשר בדץ העדה החרדית על ההפרדה בין התאים.
לי יש את הדגם החדש ומרוצה מאד מאד

אס ES

משתמש פעיל
למישהו יש מושג על תנור דלונגי NDS1218, הם אומרים בחנות שזה הדגם הכי חדש, יצאתי מהאשכול פה עם מסקנות סותרות , האם יש מישהו שמכיר או שיש לו, אני ישמח.
תודה

עובדת לפרנסתי

משתמש פעיל
זה לא הכי חדש זה לפני 5 שנים בערך. יש דגם אחד אחריו שנקרא 1332 .עיצוב יותר חדשני ובורר מחוזק,יש לי ואני מאוד מרוצה ברוך ה .אבל גם 1218 נקרא מעולה (חוץ מהקטע של הבורר שהבנתי שקצת חלש בדגם הזה)

shiffy12

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מבחינה מכנית 1332 ו1218 ו6360 הם אותו דבר בדיוק מלב בקטע של הבורר ש1332 ו6360 הם אותו דבר בדיוק רק בעיצוב קצת שונה
ה1218 גם הוא מצויין וגם הבורר נדפק רק לבודדים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה