"תן לישון, געציל!" - צרחות אושר נשמעות בכל פינה, כי...

מצב
הנושא נעול.

קלרינט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
תמיכה.PNG

ST+

משתמש מקצוען
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
181 תומכים זה מרגגגגגש!!!!
כ"כ הרבה תומכים, רבותי שנסו מותניכם, הביאו קולות מקרוביכם, שיתמכו רבותי זה ההצלחה שלנו!!! להביא ספר כזה איכותי לעולם! ספר עם טאצ' חדש שאנחנו נהיה חתומים על ההצלחה הגדולה להביאו לאור עולם זה יהיה אדיר!!!
רוצו רוצו קדימה.​

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
נערך לאחרונה ב:

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
לא קשור לפרויקט (בעצם כן. הקפצה)
ההודעה "הפעל את ווינדוס" מטרידה. אחרי תקופה שהיתה לי אותה המערכת הפעלה השתגעה לחלוטין ושום דבר לא פעל, הייתי צריכה להתקין חדשה.
רק לתשומת לב..

נ. ב. מי שעדיין לא הזמין שני מכרים לתמוך זה הזמן.. נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד

איסתרא בלגינא

משתמש מקצוען
D I G I T A L
גבירותי ורבותי!!!!
אנו יוצאים בקמפיין הזדהות ענק עם @נתן גלנט היקר שלנו!!!
כולם שמים בחתימה ליומיים הקרובים את הקישור לתמיכה בהדסטארט בתוספת משפט מקורי הקורא לציבור הקדוש לתמוך בספר!!!

הפעם, אנחנו לא נותנים לגעציל לישון.... ;)
נווווווווווווו, מי מצטרף???????????????????????

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה רבה!!!
דקה לפניכם הסכום עלה משמעותית, ואני מתלבט בין כמה חברים שאמרו שיתמכו שעות הקרובות.
מה שבטוח שבזכותכם עברנו את ה... 20,000!!!!! מי יודע, אולי נגיע ליעד עו טרם המועד האחרון הנקוב בחוק...
שוב, תודה רבה!
סליחה על הבורות - אבל למה נתן לא פנה לאחד מהוצאות הספרים המובילות במגזר, והם היו מממנים את הוצאת הספר בעד חלק מהאחוזים?
הייתי מצפה מאנשים שיתרמו לדברים קצת יותר חשובים!!!
(עם כל הכבוד לכל סופר באשר הוא)
בה בה בה, לא להשבית שמחות. נתן לא פנה להוצאות כי:
א- הספר עדיין לא מושלם (יארכו לו עוד חודשים ספורים, העריכה)
ב- הספר הזה שונה דווקא בגלל ההדסטארט. בגלל השיתוף של חברי פרוג עוד בשלבים הכי מוקדמים שלו, עוד טרם נכתב, למעשה.
ג- בגלל שהקהילה ממילא סייעה בכל וגם בחרה לו שם
ד- וסייעה למצוא את המעצב והגרפיקאי המתאים ביותר לעטיפה
ה- בגלל שבסופו של דבר היה (ויש) פה הימור. האם יהיו די אנשים שיהיו מעוניינים בספר, עוד טרם נחשפו אליו וקראו בו?
ו- ומעל הכל, לא מדובר בתרומות למיניהם. מדובר אך ורק בתמיכות בתמורה לתשורות שונות.
היחידים שבאמת *תרמו* משהו לספר ועל כך אני אסיר תודה ברמות קשות, הם האנשים שתרמו תשורות טובות כמתנות לתומכים. יואל אלרנגר עם הצילום התדמיתי, אבימי עם האיורים, טווינס עם ההנחה ברכישת ביגוד באתר, יונתן ליפשיץ עם לוגו מושלם, ועוד ועוד....
ז- והכי חשוב. אם מתישהו בהמשך הספר כן יגיע להוצאת ספרים ולחנויות (מה שכאמור, לא מתוכנן עדיין כעת), התומכים יזכו לסיפוק בלתי רגיל, לסיפוק שבעצם הידיעה כי הספר מולם בחנות הופק ויצא לאור רק בזכות תמיכתם, זה דבר מופלא, בעיניי.

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים

maty

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
לא קשור לפרויקט (בעצם כן. הקפצה)
ההודעה "הפעל את ווינדוס" מטרידה. אחרי תקופה שהיתה לי אותה המערכת הפעלה השתגעה לחלוטין ושום דבר לא פעל, הייתי צריכה להתקין חדשה.
רק לתשומת לב..

נ. ב. מי שעדיין לא הזמין שני מכרים לתמוך זה הזמן.. נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד
תודה. אכן.
אבל כל הפעלה נתקעת לי.
אני צריכה להגיע עם הנייד למקום העבודה, להתבר שם לרשת המקומית ולפתור אחת ולתמיד את הבעיה...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה