בקשת תפילה תמשיכו להתפלל על האשה הצעירה רחל נעמי בת אסתר חנה שב"ה נמצאת כבר בשיקום

הכל בסדר

משתמש מקצוען
רפוא
תעצרו הכל!!!
פליייזזזזז
ותתפללווו
לרפואת האשה הצעירה רחל נעמי בת אסתר חנה בתוך שאר חולי ישראל
בבקשה להתפלל ולהעביר.
אישה צעירה שחלתה בקורונה והיא במצב קשה!!

https://new.tehilimyahad.com/mr.jsp?r=WFC3nnfDaXv

זה גיסה של חברה שלי
תתפלללווו!!!!!!!!
אני מתחננת אליכם!
היא במצב לא טוב בכללל
תקרעו את השמיים ותעבירו הלאהההה
ה שלמה במהרה!
אמרתי תהילים

שלום!!!

משתמש פעיל
חסום

חסום בנטפרי
מה הוא אומר?
הקובץ מצורף למטה... להורדה.. זה קובץ שהוא מדבר ממש מצמרר הוא מתחנן בדמעות שיעשו מעשים טובים ויגידו פרקי תהילים לזכותה ולזכות בנו...
הקישור הנ"ל מוביל לקובץ של גוגל דוקס של פרקי תהילים וקבלות (זה לא אמור להיות חסום בנטפרי הבנתי שזה נפתח כבר...)

יוחנן ק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
UX UI

מיכל ויס

משתמש סופר מקצוען
זה חסום לי אישית בנטפרי (קהילה)
אם מישהו יכול לצרף את זה כקובץ שאפשר להעביר בנטפרי - יבורך

דודסטו

משתמש סופר מקצוען

שלום!!!

משתמש פעיל
@מיכל ויס ניסיתי לצרף שוב
יש מצב שזה יעבוד רק אם תצטטי את ההודעה...
אם עדיין חסום אני יכולה לשלוח לך מה המייל?
באמת מומלץ לראות..
נותן כוח להתחזק!

קבצים מצורפים

• VID-20210117-WA0051.mp4
    8.6 MB
פרק קכג:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם: ב) הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל ד' אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ: ג) חָנֵּנוּ ד' חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז: ד) רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה