מידע שימושי תמר ניסנבוים

מצב
הנושא נעול.

אוראורית

משתמש מקצוען
ממליצה בחום לכל מי שהולכת לאנשי מקצוע שהוא לשאול מהי ההשכלה !!!
תזהרו זה אש
אל תהיו שפני ניסיון לא אתם ולא התינוקות שלכם!!
היא לומדת מהשטח על חשבונכם במקום ללמוד מסודר ואז לתת עיצות מעולות וחבל מאוד
יכול להיות שהיא הגיע למסקנות טובות וכו' אך ב2023 זה לא הדרך לכל דבר קטן יש מחרק מעמיק
גם לשון הרע זה אש!!
והיא הרבה יותר מזיקה!

אני פשוט מופתעת מכך שמנהלי הפורום לא מעירים על כך כלום...
אני בכלל לא מכירה את המדוברת ותחום ההתמחות שלה , אבל אני לא מבינה איך בכזאת קלות משמיצים שם של בן אדם, פוגעים בפרנסה שלו,
ובשם הטוב שלו!

נשגב מבינתי איך יש לך היתר לעשות זאת ועל סמך מה .....

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
גם לשון הרע זה אש!!
והיא הרבה יותר מזיקה!

אני פשוט מופתעת מכך שמנהלי הפורום לא מעירים על כך כלום...
אני בכלל לא מכירה את המדוברת ותחום ההתמחות שלה , אבל אני לא מבינה איך בכזאת קלות משמיצים שם של בן אדם, פוגעים בפרנסה שלו,
ובשם הטוב שלו!

נשגב מבינתי איך יש לך היתר לעשות זאת ועל סמך מה .....
לשון הרע להגיד שאין לה תעודה?
גם לי אין
וגם לך אין

מלכת אסתר

משתמש פעיל
תיראי @tnt 2 אולי לתינוק שלך היה בעיה זה כבר משהו אחר, (ואולי את במקרה קרלינרית והבנתי ששם משהו הרעבצין אמרה שזה בעייתי)
אבל לנשים פשוטות ורגילות זה יכול בהחלט לעזור כל הטיפים,
להגיד לך אישית אני הלכתי ולא לקחתי לעצמי כלום!!! למה? כי לא אהבתי את הגישה, אבל יש לי הרבה חברות שמצליח להם בטירוווווווף, אז להם זה מאוד מתאים,
לדעתי כשמתייעצים צריך לחשוב באמת מה מתאים לי, ולא ללכת ראש בקיר לפי מה שהיא אומרת...... לעזוב עבודה.... בעל.... ילדים..... וכ'ו

YHN

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אני מכירה אישית כמה שהיו אצלה וממש ממש הצליחו אחת לידה חמישית !!!!!!

• תודה
Reactions: KAV

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתבת נכון
יכול לעזור כל טיפים!
אבל לבא ולהגיד לאמא טרייה "יש לך חלב - הכל בראש" בזמן שאין לה! ואין לה סמכות לבדוק את זה - ואין לה מושג איך לבדוק את זה...............
ובכלל מה זה נשים פשוטות? איך את יודעת האם את אישה פשוטה, או אישה עם בעייה?

יאללה פרשתי....
אמרתי מה שיש לי להגיד בנושא!

מלכת אסתר

משתמש פעיל
כתבת נכון
יכול לעזור כל טיפים!
אבל לבא ולהגיד לאמא טרייה "יש לך חלב - הכל בראש" בזמן שאין לה! ואין לה סמכות לבדוק את זה - ואין לה מושג איך לבדוק את זה...............

יאללה פרשתי....
יש בזה,
ובגלל זה אני לא מצליחה בהנקה....... וגם לא עזר לי מה שהיא אמרה, "בראש היה לי הרבה חלב" אבל בתכל'ס הילד נשאר רעעעעעעעעב!!!
אבל אני רואה הרבה שהן כן מרגישות אז כמו שכתבתי שזה לתמימות לאלה שצריכות הרבה תמיכה,
אבל כל אחת והשיקול דעת שלה

הילה פוטוגרפי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כתבת נכון
יכול לעזור כל טיפים!

יאללה פרשתי....
אני היתי בטוחה שאין לי חלב
והנה אני מניקה כבר פעם שניה אחרי שהיתי אצלה אצל השני שלי הנקתי אותו עד גיל שנתיים
ועכשיו גם הנקה מלאה

tnt 2

משתמש חדש
תיראי @tnt 2 אולי לתינוק שלך היה בעיה זה כבר משהו אחר, (ואולי את במקרה קרלינרית והבנתי ששם משהו הרעבצין אמרה שזה בעייתי)
להגיד לך אישית אני הלכתי ולא לקחתי לעצמי כלום!!! למה? כי לא אהבתי את הגישה, אבל יש לי הרבה חברות שמצליח להם בטירוווווווף, אז להם זה מאוד מתאים,
לדעתי כשמתייעצים צריך לחשוב באמת מה מתאים לי, ולא ללכת ראש בקיר לפי מה שהיא אומרת...... לעזוב עבודה.... בעל.... ילדים..... וכ'ו

tnt 2

משתמש חדש
אין לתינוק שלי בעיה אני לא חסידית ,
אני הייתי בקורס שלה ואח"כ הלכתי לרופא גסטרו וכן דיאטנית שאמרו לי הפוך ממש ממה שהיא אומרת ואמרו לי כך הבעיה שהילדה שלך לא עולה במשקל זה בגלל שאת נותנת לו הפסקת קטנות וכל ציוץ או בכי לתת לה לאכול הוא זה שגורם חוסר העליה במשקל - ואת זה שמעתי מתמר ,
(ואכן לאחר שעשיתי הפסקות גדולות בין ארוחה לארוחה הילדה אכלה מנות גדולות יותר הרגישה מהו רעב ומתי לדרוש ולאכול מנה טובה ואכן כמובן עלתה במשקל)
זה מה שמפריע לי
אין זה מקצועי להגיד זאות!!!
ואף טעות גדולה
אני לא חושבת שזה לשון הרע אלא הפוך יש פה טעות וטעות הזו נובעת מאישה שלא למדה ונותנת התיעצות!!!
זהו לשון הטוב תזהרו זה אש!!!!
נכון היא מכניסה הרבה למודעות כמה כדאי וכו
אבל לא על בסיס מקצועיות!!

לוי יצחק.

משתמש מקצוען
אין לתינוק שלי בעיה אני לא חסידית ,
אני הייתי בקורס שלה ואח"כ הלכתי לרופא גסטרו וכן דיאטנית שאמרו לי הפוך ממש ממה שהיא אומרת ואמרו לי כך הבעיה שהילדה שלך לא עולה במשקל זה בגלל שאת נותנת לו הפסקת קטנות וכל ציוץ או בכי לתת לה לאכול הוא זה שגורם חוסר העליה במשקל - ואת זה שמעתי מתמר ,
(ואכן לאחר שעשיתי הפסקות גדולות בין ארוחה לארוחה הילדה אכלה מנות גדולות יותר הרגישה מהו רעב ומתי לדרוש ולאכול מנה טובה ואכן כמובן עלתה במשקל)
זה מה שמפריע לי
אין זה מקצועי להגיד זאות!!!
ואף טעות גדולה
אני לא חושבת שזה לשון הרע אלא הפוך יש פה טעות וטעות הזו נובעת מאישה שלא למדה ונותנת התיעצות!!!
זהו לשון הטוב תזהרו זה אש!!!!
נכון היא מכניסה הרבה למודעות כמה כדאי וכו
אבל לא על בסיס מקצועיות!!
בכל אופן, לא חסר סיפורים על רופאים מקצועיים שלמדו, ואמרו לעשות כך או כך ופישלו בגדול ונשארו רופאים,
תמר עזרה ונתנה כוח לאלפי נשים ללא גוזמה (בפרט בלידה ראשונה) עם מקסימום הצלחות, תמיד יש סיפורים בודדים של אי הצלחות וכדו', לא בדיוק משנה לי אם למדה או לא.

tnt 2

משתמש חדש
אני אסביר את עצמי שוב
תמר לא יועצת את זה תשאלו אותה לפני שאתן מגיבות !!!
מה שמפריע לי היא כאן שהדרך שלה היא טעות !!!
נכון גם רופאים טועים
פה באה אישה ואמרת דברים סותרים חד משמעית שונים ומשונים מהדרך הרגלה ועל בסיס מה היא אומרת זאת
זה מה שמפריע לי הדרך שלה אינה נכונה !!!
וכול אלו שהצליחו בזכותה וכו' נכון היא מעוררת את חשיבות הדבר וכן נותן חשק לא להפסיק כלל וכלל
אבל ואבל גדול יש פה את הצד השני יש כאן תינוק ומי אמר שהוא ניזון בדרך הטובה והיעלה
האם הוא קיבל את כל צרכיו?? וכן אם קיבל האם קיבל בדרך נכונה ....
ואי אפשר לתת עצות אם את לא בתחום התזונה.

החיים שלנו...

משתמש חדש
אני הייתי בקורס שלה לא ממליצה כלל!!!
ראשית היא לא יועצת ה. ולא דיאטנית
איך היא יכולה להתחיל לדבר על תזונה של תינוק שאין השכלה בנושא,
מה עוד שאח"כ הייתי אצל דיאטנית לתינוקת שלי והיא אמרה לי הפוך ממה ששמעתי בקורס וכן רופא גסטרו
ואין לכם מושג כמה אנשי מקצוע הייתי בשביל ביתי ואמרו לי את אותן דברים!!!
מפריע לי העיצות שהיא נותנת לתינוקות קטנים לאמא חדשה וכו והם ממש ממש לא מקצועיים!!!
אני יכולה לפרט הרבה דוגמאות בפרטי
הי, אני מתלבטת לגבי הקורס של תמר. תוכלי לשלוח לי בפרטי את הידע שיש לך עליה? תודה מראש!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה