תמחור אתר.

malyan

משתמש רשום
ברצוני לקבל הצעת מחיר עבור בניה של אתר. לא משהו מיוחד. סטנדרט.

לא לפני קבלת הסבר איך מתמחרים דבר כזה: לפי דפים? או.... לא יודע....

אשמח לתגובתכם...

לכאורה לא צריך מישהו מקצועי במיוחד. מתחיל ומעלה....

תודה.

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
תראה, כל אתר לגופו, יש כל כך הרבה סוגי אתרים.

אתרי תדמית (מה שנקרא כ.ביקור)
אתרי פלאש
אתרי מכירות
אתרי קהילה.
וכו' וכו'.
ובכל סוג אתר, זה מותאם אינדוודואלי ללקוח עצמו ולרצונותיו, ולרמת הקושי והמורכבות.

kobyssh

משתמש רשום
אני בתחילת הדרך בבנית אתרים, וגם פשוט אין לי מושג כמה לקחת...
חשוב לזכור שככל שהדברים יותר מסובכים לוקחים יותר. מה זה מסובכים?

אפשר לבנות למישהו אתר מאוד פשוט שכולל תמונה מעוצבת וקטסט מתחתיה (לקידום) ואולי עוד עמוד באנגלית. זה יכול לקחת כמה שעות עבודה סה"כ. עבודה גרפית / html / קניית דומיין והעלאת האתר... אפשר לקחת על זה בקלות איזה 750 ש"ח ומעלה, אני טועה?
(דוגמא לאתר שכזה שבניתי - אשמח לתגובות, על הדרך..)

נעלה רמה - אתר פשוט מעוצב של 5 עמודים עם תמונות - כל התוכן סטטי. אולי גם טופס יצירת קשר. כמה אתם חושבים שאתר בסיסי זה שווה?.. לדעתי 2000 ש"ח בערך..

הלאה.. אתר עם מס' מועט של עמודים + 2 עמודים דינמיים שמכילים מידע על מוצרים עם אופציה להוסיף / לשנות את המוצרים. לאתר כזה כבר צריך גם מערכת ניהול תוכן , database... לדעתי 1200$ מינימום.. אני עכשיו עומל על מערכת ניהול שכזאת לאתר שעמית שלי מוכר למישהו - הוא מעצב לבד ובונה אותו. אני צריך להוסיף מערכת ניהול תוכן פשוטה למוצרים. כמה לקחת?

זוהי דעתי.. אשמח לשמוע דעתכם וניסיונכם..

יריב

משתמש רשום
קובי שלום,
תראה לנו בבקשה דף יצירת קשר שגם עובד...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה