כללי תמחורים...

Nomi10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
חושבת שאשכול כזה יכול לעזור להרבה פה, במיוחד אלה שסיימו עכשיו מסלולי אוטומציה בפרוג.
שאלות לגבי כמה מקובל לקחת על עבודות בתחומים שונים של אוטומציה וכדו'.

אני אתחיל:
כמה מקובל לקחת לשעה עבודה ברמה של מסיימת קורס פרוג לא מזמן?
מדגישה שמדובר על עבודה כשכירה ולא כעצמאית.

David Hadas

מערכות ואוטומציות לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני יודע שאצל גיא, לפחות לבוגרי פרוג, ההתחלה היא עם כ50 לשעה, אחר כך עולה ל60 ונשאר שם כמה חודשים טובים, ובהמשך עולה ומגיע לאיזור בין 70 ל90 אחרי שנה. זה לפחות הקו הכללי של הסטנדרט. גם אותי מעניין לשמוע ממי שיודע יותר.

Nomi10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני יודעת. הנקודה היא שהבנתי שהרף משתנה אם עובדים אצל חברת אוטומציה - כמו גיא, או כשכיר יחיד בתחום אצל חברה אחרת (לא בתחום האוטומציה, כאשר איש האוטומציה נותן לה שירותים בתחום)
אמור לעלות יותר לחברה, כי לחברת אוטומציות פחות משתלם לשלם יותר וגם אלו שעובדים אצל גיא, לדוגמא, לוקחים בחשבון שהם גם מרוויחים ידע ושפשוף כחלק מהשכר...
בקיצור - כל אחד אומר משהו אחר ולא קיבלתי כיוון ברור.

Click-less

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
נראלי זה מאוד משתנה ממקום למקום
זה תלוי גם באיזה מגזר את עובדת, אם במגזר הכללי בד"כ המשכורת תיהיה גבוה יותר מהמגזר החרדי.
אם הייתי בחברה שהיא לא של אוטומציה בתור עובדת יחידה שנותנת להם שירות הייתי מתחילה ב70-80 לשעה.

Click-less

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני יודע שאצל גיא, לפחות לבוגרי פרוג, ההתחלה היא עם כ50 לשעה, אחר כך עולה ל60 ונשאר שם כמה חודשים טובים, ובהמשך עולה ומגיע לאיזור בין 70 ל90 אחרי שנה. זה לפחות הקו הכללי של הסטנדרט. גם אותי מעניין לשמוע ממי שיודע יותר.
סתם מעניין, האם גם אצל הגברים יש כאלה שעובדים אצל גיא?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה