כללי תמונות שערי ירשלים

• פותח הנושא SUTER
  • פורסם בתאריך

SUTER

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
בס''ד
לצורך ציור אני צריכה תמונות של שערי ירושלים. מאוד אשמח לקבל תמונות לשימוש חופשי כדי להוסיף אותן למאגר. אם תעלו תמונות מאתר כל שהוא נא לציין המקור. תודה מראש.

גרפקליק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
מה עם זכויות יוצרים?

tamiro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
התמונה השניה היא לא שער בירושלים...

itzuvim

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
שופט/ת באתגר דריבל
נכתב ע"י רחל 10;1042678:
אני חושבת שהתמונות מפרוג
הפרת זכויות בוטה!! :mad:
התמונה הועלתה באחד התחרויות בפורום צילום

SUTER

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
בס''ד
תודה לרחל 10...
לא הספקתי לראות את התמונה לפני שהורידו אותה.
צריך להבין שכשמחפשים תמונה בפרוג בדרך כלל לא מהבחנים מאיזה פורום היא הורדה. אלא אם כן מסתכלים למלעה כמו בתמונה מצורפת שכתוב שהיא באה מפורום זה. לכן צריך לנסות לבנות מאגר נוסף מתמונות לשימוש חופשי, לא? למי שעוד לא ראה לחוץ כאן
מעניין אותי לקבל התייחסות מנהלי הפורום לכך.

אבל אולי בכל זאת למשהו יש תמונות שערי ירושלים לשימוש חופשי?
תודה מראש.

קבצים מצורפים

• 5 - עותק.PNG
    KB 8.9 · צפיות: 14

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה