תמונות מהשטח מרמת בית שמש ד

yosros

משתמש פעיל
קראו לי לאשר ריצוף לפני ראש השנה בבנין 55 ושאלתי את האחראי שם עוד כמה זמן זה יהיה מוכן,
אז הוא אמר לי שבעוד כשלושה חודשים הוא יסיים את הריצוף ביטון וכו' ואחריו יגיעו האחראי לסדר את החשמל בכל הדירות [את התשתית לחשמל יש כבר ראיתי את כבר מתחת לריצוף]
אני מאוד מקווה שלא יקח יותר מידי זמן לחשמל ואז הדירות כבר כמעט מוכנות.
שזה אומר?
כי הרי הם הודיעו שרק בינואר 2022 בערך אפשר לקבל
ולפי מה שאתה אומר זה יכול להיות עוד השנה?
יש לך מושג באמת?

מ....

משתמש פעיל
אני מעונינת לדעת מה מצב הפרויקט של טריסון בבנינים היותר מתקדמים אלו שתאריך אכלוס שלהם עוד פחות משנה.
כשהיינו בבין הזמנים של אב היה כבר אמבטיות השאלה כמה התקדמו מאז?

yosros

משתמש פעיל
אני מעונינת לדעת מה מצב הפרויקט של טריסון בבנינים היותר מתקדמים אלו שתאריך אכלוס שלהם עוד פחות משנה.
כשהיינו בבין הזמנים של אב היה כבר אמבטיות השאלה כמה התקדמו מאז?
הבנתי מהם שהם הולכים לשחרר את כל הפרוייקט כולו בבת אחת שזה אומר שצריך לחכות לכללל הבנינים

כתום צהוב לבן

משתמש מקצוען
תמונות מקניג ד1 יש?
קניג ד1 (3).jpg

קניג ד1 (4).jpg
קניג ד1 (2).jpg

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

כתום צהוב לבן

משתמש מקצוען

קבצים מצורפים

• טריסון.pdf
    13.5 MB · צפיות: 57

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
זה מה שפורסם באתר שלהם:

מועד המסירה:

מגרשים 44 א+ב, 48 ו-49 - 27/08/21
מגרש 51 - 11/04/22
מגרש 52 - 19/04/22
מגרש 53 - 05/06/22
מגרשים 54 א+ב, 55 א+ב, 56 א+ב, 57 א+ב - 26/11/21
מגרש 57 א+ב - 04/04/22
מגרש 650 - 26/11/21
צפה בקובץ המצורף 740783
הבנתי מהם שהם הולכים לשחרר את כל הפרוייקט כולו בבת אחת שזה אומר שצריך לחכות לכללל הבנינים
איך זה הולך ביחד?

נעמה נייהוז

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי

קפיץ

משתמש פעיל
סורי אני חושב שלא צילמתי, אבל עברתי שם, ורואים התקדמות גם בצד הזה, אמנם לא כמו בצד השני.

כתום צהוב לבן

משתמש מקצוען
לאחר בדיקת תמונות מהבניה, הבנתי את כוונת הקבלן שהאיכלוס יהיה כל הבניינים כאחד, כלומר כל גוש לפי יעד האיכלוס שלו ואפילו אם יהיו בניינים מוכנים, לא יקדים את איכלוסם עד לגמר כל מספר הבניינים (היינו גוש מסויים שעוד שנה מתאכלסת, הרי אפי' שעכשיו יש כבר בנין מוכן יחכה לאיכלוס כל מספר הבניינים כאחד)..
אך בוודאי לא יאכלס את כל השכונה בפעימה אחת (יש מועד איכלוס ב 8/2021 בבניינים שכמעט מוכנים, לעומת איכלוסים בסוף 2022 בבנינים שעדיין באמצע בניית השלד.
בקיצור, יבוא השלישי ויכריע ביניהם, והכל על מקומו יבוא בשלום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה