תמונה שנמחקה אבל עדיין משמשת כטפט/רקע. האם יש סיכוי לשחזור?

תובנת

משתמש פעיל
באנדרואיד.
התמונה נמחקה מהמכשיר אבל כנראה טמונה אי שם בקבצי המערכת, אני צריכה דחוף את התמונה, איך אני דולה אותה משם?
בתודה מראש.

נערך לאחרונה ב:

משחזר מידע

משתמש סופר מקצוען
אז הלך על התמונה?
נדמה לי שלצלם מסך
ולהוריד את הסימן מים של הדרן (פוטושופ)
יצא יותר זול מאשר להביא לאיש מקצוע להוציא את התמונה מהתיקיה הנ"ל
מה גם שזה צריך להיות באמת מקצוען שיודע מה הוא עושה
אולי הדרן יוכל לעזור בנדון (אני בספק)
@יהודה וולף

• תודה
Reactions: aeb

תובנת

משתמש פעיל
תודה ל @משחזר מידע ול @מריומה ♧ על העזרה.
הצלחתי ברוך ה' לעשות צילום מסך בלי החותמת מים!
איך? כשלוחצים על מקש הכרטיסיות שמשמל ללחצן הבית, וסוגרים את הכרטיסיה באמצעות הזזה לשמאל או ימין, יש רגע אחד שמופיע טפט ריק בלי חותמת מים. אז עשיתי בהבזק שניה צילום מסך וזה ברוך ה' הצליח.
אל יאוש!

בני2

משתמש מקצוען
תודה ל @משחזר מידע ול @מריומה ♧ על העזרה.
הצלחתי ברוך ה' לעשות צילום מסך בלי החותמת מים!
איך? כשלוחצים על מקש הכרטיסיות שמשמל ללחצן הבית, וסוגרים את הכרטיסיה באמצעות הזזה לשמאל או ימין, יש רגע אחד שמופיע טפט ריק בלי חותמת מים. אז עשיתי בהבזק שניה צילום מסך וזה ברוך ה' הצליח.
אל יאוש!
יפה מאוד ! רק שימי לב שהאיכות של התמונה היא של צילום מסך.. ובשום אופן לא מתקרבת לתמונה..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה