עזרה תמונה של כרטיס טיסה

פקמן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני צריכה לעצב כרטיס טיסה פיקטבי לצורך אירוע
האם מישהו יכול להעלות כרטיס בגרסת PDF ע"מ שאוכל לערוך בו שינויים

תודה

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כרטיס טיסה היום הוא חתיכת ניר מחשב מודפס עם פרטי הטיסה ושם הנוסע וכו'

פעם,
לפני כ-20+ שנים זה היה כרטיס- מעין חוברת קטנה מלבנית בערך בגודל של המחאה, קצת יותר גדול, עם קופי שמעתיק את מה שממלאים בו. א עשו בו שינוי אחרי ההדפסה של הפרטים של הטיסה אז היו מדבקות מיוחדות לציקון הרטנשדרש תיקון STICKER

היום זה E-TICKET, כרטיס טיסה אקטרוני שהוא בסה"כ דף מודפס במדפסת עם פרטי הטיסה, שעת המראה, שעת נחיתה, נמל היציאה ונמל הנחיתה, לפעמים גם משך הטיסה
כמובן פרטים מזהים ומספר בוקינג- הזמנה

הנוסע בכלל לא חייב להביא איתו את התדפיס הזה מכיון שכל הפרטים שלו שמורים במחשבי חברת התעופה דרך מערכת מיוחדת, וכאשר הוא מגיע לצ'ק אין- אז הפרטים שלו ופרטי הטיסה עולים לפקיד במחשב.
נח לנוסע שיש לו את התדפיס הזה כי הוא עוזר לו לראות את פרטי הטיסה שלו, אם יש קונשקשיין, וגם אם לא, הכל מסודר מול העיניים

סתם דוגמא פיקטיבי מהרשת
1672693245171.png

מצד שמאל מספר הטיסה
לצידו המוצא- עיר ושם הנמל, שעת הטיסה, יעד הטיסה, נחיתה וסוג המטוס [לא תמיד מופיעים פרטי המטוס, לא זכור לי שראיתי בכרטיסים שלי אבל אאל"ט]
מתחת השורה הזו- הטיסה הבאה אם ישנה
ואז שוב

בדוגמא הנ"ל, הנוסע טס ממנוטריאל שבקדנה, לפרנקפורט, משם לאמסדטרדם ומאמסטרדם למינכן הוא מגיע באופן אחר, לא בטיסה שבכרטיס הזה [אולי רכבת, אולי רכב, לא יודעת] ואז ממינכן חזרה למוטריאל- קנדה
כל הטיסה שלו תיארך 18 יום
הוא יוצא ב 4 למאי ממונטראיל ונוחת שם חזרה ב 22 למאי.

מתחת פרטי הטיסות בכרטיס הנ"ל מופיע שם הנוסע, מספר כרטיס הטיסה, מספר נוסע מתמיד במידה ויש לו, וסוג הארוחה שהזמין. אם מישהו מזמין כשר הקוד שיופיע הוא KSML , ארוחה כשרה- KOSHER MEAL
אם הוא מזמין כשר למהדרין גלאט יופיע SKML שזה ארוחת גלאט- SPECIAL KOSHER MEAL.
לא בכל הטיסות יש אוכל גלאט או כשר.

מתחת כל אלו מופיע פירוט עלות הטיסה

זו רק דוגמא פקטיבית
לא כך באמת נראים כל כרטיסי הטיסה האלקטרוניים. לרוב הם פשוטים יותר מזה
לפחות אלו שאני החזקתי בידי וראיתי בעיניי.

מקווה שהועלתי במשהו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה