תמהיל מומלץ להלוואת גישור

Rabeka

משתמש פעיל
לדעתי בזמן הנתון לא צריך לפחד מצמודות מדד העלאת ריבית של בנק ישראל באה להילחם באינפלציה ההגיון אומר שבתקופה הקרובה נראה יציבות במדד לא העלאה לכן אם זה תקופה קטנה ותווך של שנתיים הייתי משלבת פריים וצמוד מדד

E_Y

משתמש פעיל
לדעתי בזמן הנתון לא צריך לפחד מצמודות מדד העלאת ריבית של בנק ישראל באה להילחם באינפלציה ההגיון אומר שבתקופה הקרובה נראה יציבות במדד לא העלאה לכן אם זה תקופה קטנה ותווך של שנתיים הייתי משלבת פריים וצמוד מדד
אם המדד בשנה הקרובה יהיה פחות מ3.5 אני ממש אתפלא

ראובן 23

משתמש מקצוען
לפי תחזית בנק ישראל התקווה היא להתכנס סביב ה2.5 אחוז
יש כלכלנים שמאמינים שיהיה מיתון ויש שמאמינים באנפלציה גבוהה.
מה שבטוח שהתקופה מאוד מאתגרת ויהיה נחמד להיכנס לאשכול הזה בעוד שנה ולראות מי צדק בוויכוח של @Rabeka ו @E_Y .
אני נמנע בכאלה זמנים ובאופי שלי שונא הפסד וסולידי.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אם המדד בשנה הקרובה יהיה פחות מ3.5 אני ממש אתפלא​
מצטרף לזה.
גם אני חושב לפי הערכות שאני קורא שומע מכל כיוון שזה לא יהיה לכאורההה פחות מ 3.5 ובשקט יכול גם לעבור את ה4.
אני לא. הייתי לוקח צמוד..
המקסימום לאנשים שחושבים שיהיה ממש נמוך הייתי מפצל חצי חצי.
ושוב אני הולך עם @E_Y

• תודה
Reactions: E_Y

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  37  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה