תלפיות הייטק - למישהו יש מידע ממקור ראשון?

rivkar

משתמש מקצוען
גם פה את עובדת באמת ומתחייבת לשנתיים
לא
פה את לומדת שנה שלימה ומפסידה במשך שנה את האופציה לעבוד
ואח"כ עובדת לכי תדעי איפה
במטריקס וכדומה את יודעת שלפחות זה מקום שמותאם לך כחרדית , 8 שעות וכו ומיד מתחילה לעבוד (העבודה זה הקורס הטוב ביותר..)
בשביל נסיון טוב ומקום מותאם שווה להפסיד כסף (כמובן כל אחת שקול שלה אבל עקרונית)
בשביל ללמוד שנה ולעבוד במקום לא ידוע וכנראה לא מותאם, כבר פחות..

איצ'ה קו המידע

משתמש פעיל
פשוט לברוח.
היינו כבר בסיפור הזה:(
אז זה היה הרבה פחות.
@איצ'ה קו המידע איך הסיפור נשמע לך?
בע"ה מחר נעלה תשובה, ככל שידי מגעת.
בינתיים אשמח להתעדכן בכל מה שידוע על החברה הזאת ספיציפית, ומי הנפשות הפועלות. ייתכן ויתבררו כאנשים ישרים, אם כי יש להקליט הכול ולעקוב מקרוב.

קומפיילרית

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
שמשהו מריח כמו נשמע כמו נראה כמו אז זה זה.
וזה מריח את הסיפור של אתרא....

לא נשמע דומה בכלל למטריקס, אירוקס וכו.
שם את מתקבלת לעבודה ממש ישירות בלי משחקים
ולא ללימודים, עם הבטחה מעורפלת לעבודה.
מלבד זה שהקנס שם שווה ערך לאולי משכורת אחת. (גג 5K)
וגם הקנס הזה לא חוקי אגב, ומעטות הבנות שאני מכירה שבאמת שלמו את הקנס הזה למטריקס/ איירוקס.

חיה 108

משתמש פעיל

חיה 108

משתמש פעיל
זה המייל ששלחו לי
Screenshot_20240211-233207_Gmail.jpg

rivkar

משתמש מקצוען
מה הם לא אמרו לך: (מידיעה ממישהי שישבה איתם הרבה זמן)
ההכשרה לוקחת שנה שלימה
את צריכה לשלם עליה מחיר מלא במידה ומצאת עבודה באופן עצמאי
מקומות העבודה שהם מציעים לא מותאמים, ולכן האלטרנטיבה לשלם את מחיר ההכשרה מהמשכורות שתרויחי במשך שנים

חיה 108

משתמש פעיל
מה הם לא אמרו לך: (מידיעה ממישהי שישבה איתם הרבה זמן)
ההכשרה לוקחת שנה שלימה
את צריכה לשלם עליה מחיר מלא במידה ומצאת עבודה באופן עצמאי
מקומות העבודה שהם מציעים לא מותאמים, ולכן האלטרנטיבה לשלם את מחיר ההכשרה מהמשכורות שתרויחי במשך שנים
הם אמרו שעכשיו הם אולי פותחים קבוצה לחרדיות ובנוסףשאלתי אם העבודה היא החברה עם חרדיות אמרו שיכולים לדאוג לזה

rivkar

משתמש מקצוען
הם אמרו שעכשיו הם אולי פותחים קבוצה לחרדיות ובנוסףשאלתי אם העבודה היא החברה עם חרדיות אמרו שיכולים לדאוג לזה
אני מקוה שלא יהיו מספיק חרדיות שיתפתו לזה ;)
(למרות שלצערינו כנראה יהיו..)

cherry c

משתמש סופר מקצוען
בינתיים אשמח להתעדכן בכל מה שידוע על החברה הזאת ספיציפית, ומי הנפשות הפועלות. ייתכן ויתבררו כאנשים ישרים, אם כי יש להקליט הכול ולעקוב מקרוב.
אני לא יודעת איפה אתה מברר,
אבל היינו(המגזר כלומר) בסיפור דומה מאוד, ומי ששם פעל היה ברלה קרומבי.
מציעה לך לפנות אליו ולענין אותו בפרטים.

הקב"ה חס על ממונם של ישראל.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
אני תוהה מה זה אומר עלינו כמגזר, העובדה שהעוקצים הופכים להיות פחות ופחות מתוחכמים, ועדיין לאנשים לא ברור שצריך לברוח :(

קודם כל-בן אדם.

משתמש פעיל
אני תוהה מה זה אומר עלינו כמגזר, העובדה שהעוקצים הופכים להיות פחות ופחות מתוחכמים, ועדיין לאנשים לא ברור שצריך לברוח
אומר שב"ה אנחנו שמורים ולא מוזנים מהתקשורת.
אם היינו שומעים את הג'ורה שהולך בחוץ-היינו מאבדים את התמימות.
אצלנו בציבור שומעים רק את ההפי אנד שכל העוקצים מספרים לנו, על כל אלה שהשתתפו בתוכנית/השקעה והרוויחו מליונים.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
אומר שב"ה אנחנו שמורים ולא מוזנים מהתקשורת.
אם היינו שומעים את הג'ורה שהולך בחוץ-היינו מאבדים את התמימות.
אצלנו בציבור שומעים רק את ההפי אנד שכל העוקצים מספרים לנו, על כל אלה שהשתתפו בתוכנית/השקעה והרוויחו מליונים.
לא חושבת. חוסר חשיפה לתקשורת ממש לא אומר באותה נשימה נאיביות ותמימות.

חדוה טוקר

משתמש צעיר
האם יש להם 100% השמה?

אני 15 שנים בתחום לא שמעתי מ: חברה שעבדתי בה / עבדתי מולה / חברה שאני קבלן משנה שלה / מגייסת שפנתה אלי ובקשה שאחפש לה עובדות וכו'
אף אחד מהנ"ל לא ספר לי על עובדת מהם.
לא קראתי כתבות עליהם (הכוונה לכתבות לא קנויות) וכו.

אדרבה, יש עוד הרבה כמוני כאן בפורום, משהיא מכירה בוגרת שלהם? ששמעה עליהם במקרה בחברה שלה?

*לא מכירה, אז לא כותבת נגדם, רק שואלת עקרונית. בעיני אם אני מכירה משהו רק מפרסומות = נדלקות לי נורות אדומות.

חדוה טוקר

משתמש צעיר
גם פה את עובדת באמת ומתחייבת לשנתיים
אני הסביר לך את ההבדל.

נגיד שהלכת ועבדת שנתיים במטריקס קרית ספר (אני לא מחבבת אותם, למען הסר ספק, אבל הם לא רמאים אלא רק שכר נמוך) = מבחינת שוק העבודה את נחשבת עובדת עם אחלה ניסיון. שעברת קורסים שלהם (ג'ון ברייס זו חברה באותה קבוצה) שנחשבים ממוקדים בשוק האמיתי. בקלי קלות את משדרגת את עצמך לעבודה טובה יותר.

עבדת שנתיים בחברה הזו שרשמת, שמעולם לא שמעתי את שמה, ובררתי לך קצת עליה היום, אף קולגה ואף לקוח שלי לא שמע עליה = מבחינת שוק העבודה יש לך ניסיון מחברה לא מוכרת, קורסים שאף אחד לא מכיר... בהצלחה בלמצוא עבודה במצב כזה--- (מבחינתי? הייתי משווקת אחת כזו כג'וניורית).

זה ההבדל בין לעבוד בשכר נמוך עם תוכניות לעתיד, לבין----

le

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
קראתי על התוכנית הזו ואני מנסה להבין איך בכלל יש ספק.

משהי באה אליו
הוא נותן לה "לימודים שנה"
ואז - או שהוא מוצא לה עבודה והיא חייבת לו 100,000 או שהוא לא מוצא לה עבודה והיא מוצאת עבודה לבד וחייבת לו 100,000 שח (היא הרי פרשה מהתוכנית...)
פשוט מדהים
בעצם זה חוזה חד צדדי - את חייבת לי 100,000 שח. אני? אולי יביא לך לימודים שלכי תדעי מה הרמה שלהם, אולי ימצא לך עבודה, אולי לא כלום...
שימו לב גם שלא נאמרה פה מילה על הלימודים והרמה שלהם, אני רואה אותם שולחים כמה סרטונים חינמיים ביוטיוב ועדין עונים על סעיפי החוזה...
100,000 זה סכום ענק, תשקיעו אותי בלימודי תואר ואח"כ תבטיחו 15,000 למי שימצא לכם עבודה טובה, יש לכם יותר סיכוי להתקדם בשוק וגם תשארו עם עודף נחמד...

נערך לאחרונה ב:

וסרמן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
@איצ'ה קו המידע
למיטב ידיעתי לא עלה שום עדכון בנושא.
או שכן עלה ופספסתי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה