תכנית בית ספרית בנושא אורח חיים בריא

יונת123

משתמש מקצוען
קודם כל, שיהיה לך בהרבה הצלחה ושתצליחי לגרום לילדים להנות והפנים.
בלי קשר, אני הייתי שמחה אם בפעילות כזאת היו מחדירים לילדים שלי לראש כמה חשוב לשתות הרבה הרבה מים, וגם כמה חשוב לשמור על שעות שינה הגיוניות. (לילדים קטנים: ללכת לשון כשאמא אומרת)
לא יודעת מה זה קוהוט, אבל חשבתי על רעיון של חידון על בריאות שחכול להיות ושא פרסים אבל מספיק גם מלא עידוד וחשיבות על היכולת והידע... כמו"כ הרכבת מתכון בריא שהילדים ממירים רכיבים לא בריאים לרכיבים הבריאים, לדוג' כדורי בריאות במקום שוקולד- תמרים, במקום חלבה- טחינה.או לחילופין במקום 2 כפיות סוכר רק 1 או במקום מרגרינה שמן קוקוס וכו' . וחסר לי גם קצת רעיון של משחק אולי קלפים, לוטו, בינגו או דומינו או משהו שילד מכין לעצמו(גוזר, צובע, מרכיב וכו') ולוקח הביתה.
הרעיונות שלך ממש טובים!
קהוט זה משחק מחשב מעין חידון שכל פעם עולה שאלה וכל ילד צריך ללחוץ את התשובה הנכונה בכמה שפחות זמן. בהחלט אפשר לשלב שם שאלות כמו שהצעת על שתייה מרובה/ הקפדה על שעות שינה.
מתכון בריא- יפה הרעיון של המרה הבעיה היא שכל מה שתמירי יהיה יותר יקר אז נחשוב על זה. בכל אופן אהבתי.
לגבי המשחק- זה יכול להתאים בחלק של היצירה רק צריך לחשוב על משהו שלא יארך יותר מ10 דק' כי אם אני רוצה שהם יעברו בכל התחנות אז עשר דק' רבע שעה זה מספיק לתחנה.
תבורכי!

יונת123

משתמש מקצוען
אני חושבת שכן, יש הרבה רמות : אפשר לעשות שהתשובות יהיו בתמונות
ואפשר רק 2 תשובות ולא ארבע ולתת יותר זמן לכל תשובה.
אף פעם לא יצרתי כזה משחק. (אבל שחקתי, באמת כיף!) מנסה לחפש אבל מביא לי רק אתר באנגלית. יש לך מושג אם יש להם אתר בעברית?

פ.צ.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אף פעם לא יצרתי כזה משחק. (אבל שחקתי, באמת כיף!) מנסה לחפש אבל מביא לי רק אתר באנגלית. יש לך מושג אם יש להם אתר בעברית?
נראה לי שלא, אבל זה מאד מאד פשוט.

מיכל כץ

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
החמישייה-
תכנית שמעבירה את חמשת כללי הזהב של משרד הבריאות:
1. חשיבות ארוחת בקר.
2. חשיבות פעילות גופנית.
3. זהירות משומן מוקשה.
4. הפחתה במלח וסוכר.
5.אכילה מאוזנת על פי פירמידת המזון וחשיבות שתיית מים.

עליזה, מרתקת
ומלאת מסר
מדויקת לתכנים שבקשת...
לפרטים:
0548403830
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

קבצים מצורפים

• החמישייה.mp4
    58.4 MB · צפיות: 46
  • החמישיה פריימים 3.pdf
    2.4 MB · צפיות: 25

יונת123

משתמש מקצוען
כ
החמישייה-
1. חשיבות ארוחת בקר.
2. חשיבות פעילות גופנית.
3. זהירות משומן מוקשה.
4. הפחתה במלח וסוכר.
פי שציינתי... אין תקציב. אבל נשמע בהחלט מרתק!

יעלולה

משתמש מקצוען
א. מה זה קהוט?
ב. בדיסקים של תרי"ג יש את ד"ר נח, התעמלות קיצבית וכיפית, תעשו חדר של זה
ג. כדי לעודד את אכילת הפירות והירקות, - אפשר חדר לחיתוכי ירקות, לעצב יפה ונקי לארוז בצלופן לבית, כל אמא תשמח לראות זאת.

יונת123

משתמש מקצוען
א. מה זה קהוט?
חידון שאת יוצרת במחשב. מכניסה את השאלות וארבע תשובות אפשריות ובמשחק הילדים יושבים מול מסכים (טאבלטים או בחדר מחשבים) והם צריכים לענות את התשובה הנכונה במהירות האפשרית. עושים את זה בהרבה תכניות לא רק בבית ספר. משחק כיפי שכולם אוהבים

דבורה ר. ב.

משתמש רשום
עריכה והפקת סרטים
החמישייה-
1. חשיבות ארוחת בקר.
2. חשיבות פעילות גופנית.
3. זהירות משומן מוקשה.
4. הפחתה במלח וסוכר.

עליזה, מרתקת
ומלאת מסר
מדויקת לתכנים שבקשת...
לפרטים:
0548403830
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
תכנית מדהימה,
בהחלט כדאי לגייס תקציב מעיריות (עושים כך בהרבה בתי ספר)
כדי להביא אותה.
הילדים זוכרים כללים בריאותיים חשובים בעל פה, ובגלל העליזות והחוויה שחוו בנושא, הם גם מיישמים... ומזכירים לאמא בבית...
(שמעתי עדות אישית מאמא שהילדים ראו את התכנית בארוחת בקר- שרים לה את הכלל של ארוחת בקר ספונטני עם התנועות)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה