תכנון 'ריהוט' לחדר אמבטיה

היוש

משתמש מקצוען
היי אשמח לעזרת המנוסים
יש לי חדר אמבטיה צר וארוך.
רוחב החדר הינו הוא 155 סמ.
צד אחד הינו קיר ארוך חלק
צד שני מכיל את האמבטיה ולאחריה שירותים.
בין השירותים למכונת כביסה יש שטח נטו של 187 ס"מ שבהם אני רוצה להכניס ארון אמבטיה עם כיור לרחיצת תינוק ושטח שיש, כמה שיותר גדול. וארון שירות עם מגירות כביסה.

כמה שאלות:
1. הגיוני לעשות 60 ס"מ עומק ארון( האמבטיה הקיימת היום היא ברוחב 58)ישאר 95 ס"מ מרחב תמרון.
2.כמה מרחק מינמלי, מבחינת נוחות אפשר לעשות את הארון מהשירותים, בהתחשב בזה שכל ס"מ חשוב לנו.
3. כמה ס"מ משאירים רווח ליד המכונת כביסה בשביל שטח תמרון?
4. לנוחות ושימוש מירבי בכיור רחצה לתינוק, מה הגודל המומלץ לעשות הן מבחינת אורך והן רוחב, והאם עדיף מרובע או אובלי.
5. בשביל שאוכל להשתמש בשטח שיש בצורה מיטבית ואף להלביש שם ילדים לאחר האמבטיה גם בגילאים גדולים יותר, מה אורך השיש המומלץ להשאיר אחרי הכיור, להזכירכם עומק השיש הוא 60 ס"מ.
6. מגירות כביסה, מה הרוחב שיכיל את מירב הכביסה למשפחה ברוכה, 50 ס"מ יספיק או שצריך 60 ס"מ, שוב, העומק המתוכנן הוא 60 ס"מ וכל מגירה גובה 30 ס"מ.

תודה שהייתם איתי עד כאן אשמח לכל טיפ ועזרה.

האם יש עניין בשרטוט, זה יעזור?

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

אילה זייברט

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אז כך עומק הארון שצינת הגיוני מאד
עבור האסלה יש להשאיר 40 ס"מ ממרכז האסלה לכל צד וביחד 80 ס"מ אפשר להסתפק ב-70 ס"מ כשצפוף
מכונת כביסה היא ברוחב 60 ס"מ בסטנדרט ויש להשאיר עבורה עוד 10 ס"מ לפחות
בקשר לגודל הכיור פעם היה יצור של כיורי רחצה והגודל שלהם היה גדול במעט מכיור מטבח 60
אח"כ הפסיקו לשווק אותם ואז השתמשנו בכיור מטבח התקנה שטוחה וזה היה מצוין
היום גודל הכיור הוא נתון שאת צריכה לבחור והצורה המרובע גדול יותר האליפטי מתאים יותר לילדים קטנטנים
שטח להלבשה צריך לפחות 60 ס"מ ועדיף אפילו יותר אם יש אפשרות
בקשר למגירות כביסה מומלץ לעשות טריקה שקטה הם נושאות משקל גדול יותר מהטלסקופיות ויש מהן שנושאות 50 ק ג
ואפילו 100 ק"ג ניראה לי שלמגירת כביסה מספיק 30 ק"ג יש להן חיסרון שהמסילה לוקחת מקום מהעומק של המגירה
לכן עדיף שהמגירות תהינה 60 ס"מ
בהצלחה רבה

היוש

משתמש מקצוען
אז כך עומק הארון שצינת הגיוני מאד
עבור האסלה יש להשאיר 40 ס"מ ממרכז האסלה לכל צד וביחד 80 ס"מ אפשר להסתפק ב-70 ס"מ כשצפוף
מכונת כביסה היא ברוחב 60 ס"מ בסטנדרט ויש להשאיר עבורה עוד 10 ס"מ לפחות
בקשר לגודל הכיור פעם היה יצור של כיורי רחצה והגודל שלהם היה גדול במעט מכיור מטבח 60
אח"כ הפסיקו לשווק אותם ואז השתמשנו בכיור מטבח התקנה שטוחה וזה היה מצוין
היום גודל הכיור הוא נתון שאת צריכה לבחור והצורה המרובע גדול יותר האליפטי מתאים יותר לילדים קטנטנים
שטח להלבשה צריך לפחות 60 ס"מ ועדיף אפילו יותר אם יש אפשרות
בקשר למגירות כביסה מומלץ לעשות טריקה שקטה הם נושאות משקל גדול יותר מהטלסקופיות ויש מהן שנושאות 50 ק ג
ואפילו 100 ק"ג ניראה לי שלמגירת כביסה מספיק 30 ק"ג יש להן חיסרון שהמסילה לוקחת מקום מהעומק של המגירה
לכן עדיף שהמגירות תהינה 60 ס"מ
בהצלחה רבה
ראשית תודה על ההשקעה בכתיבה.
המכונת כביסה קיימת כבר, היא רוחב 59,
10 ס"מ מרחב תמרון, זה לא מידי הרבה?
בעניין גודל הכיור, אם אני לוקחת מרובע אז זה בכל גודל שאחליט, השאלה מה יותר נח בהשתמשות יומיומית, הן לאמא והן לתינוק, אובלי או מרובע.
או שסתם האובלי זה עניין של עיצוב.
ארון כביסה, העומק יהיה 60 ס"מ, השאלה רוחב,האם לעשות 50 ס"מ ואז להרוויח אותם בשיש.
זא מנסיון שלכם היכן הוא בדרכ יותר נצרך.

תודה

אילה זייברט

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ראשית תודה על ההשקעה בכתיבה.
המכונת כביסה קיימת כבר, היא רוחב 59,
10 ס"מ מרחב תמרון, זה לא מידי הרבה?
בעניין גודל הכיור, אם אני לוקחת מרובע אז זה בכל גודל שאחליט, השאלה מה יותר נח בהשתמשות יומיומית, הן לאמא והן לתינוק, אובלי או מרובע.
או שסתם האובלי זה עניין של עיצוב.
ארון כביסה, העומק יהיה 60 ס"מ, השאלה רוחב,האם לעשות 50 ס"מ ואז להרוויח אותם בשיש.
זא מנסיון שלכם היכן הוא בדרכ יותר נצרך.

תודה
כל המידות שכתבתי הן מידות אורך ולא עומק העומק כזכור הוא 60 ס"מ
במכונת כביסה אם צינור הניקוז הוא מהצד צריל לפחות 10 ס"מ אם הוא מאחורה אפשרלהסתפק במעט פחות
צורת הכיור זה ענין של עיצוב ובכל זאת במרובע אפשר לרחוץ גם תינוק שכבר יושב ובאובלי לא

היוש

משתמש מקצוען
בוקר טוב

מבחינת המלצה פרקטית מה עדיף, כיור אובלי או מרובע.
ומה מינימום שטח שיש שצריך להשאיר בשביל שיהיה שמיש להלבשת ילדים?

אילה זייברט

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לדעתי עדיף מרובע או מלבן נכון יותר מפני שאז התינוק בא פחות במגע עם הכיור ופחות קר לו
באובלי כל הגוף נוגע בכיור
שטח להלבשת ילדים מינימום 60 ס"מ ועדיף יותר גדול 70-80 ס"מ

היוש

משתמש מקצוען
לדעתי עדיף מרובע או מלבן נכון יותר מפני שאז התינוק בא פחות במגע עם הכיור ופחות קר לו
באובלי כל הגוף נוגע בכיור
שטח להלבשת ילדים מינימום 60 ס"מ ועדיף יותר גדול 70-80 ס"מ
תודדה
הלוואי והייתי יכולה להתפרע שם כמה שבאלי

אילה זייברט

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
@היוש
אשמח לדעת אצל איזה נגר את עושה את הריהוט הנ"ל,
ומה המחירים.

אני עובדת עם נגר שעושה עבודה פנטסטית וברמה גבוהה המחיר ליחידות קטנות הוא לא לפי מטר אלא לפי עבודה
ולכן אני שולחת לו את העבודה לאחר תיכנון להצעת מחיר

מתכנתת - בהתהוות...

משתמש פעיל
אני עובדת עם נגר שעושה עבודה פנטסטית וברמה גבוהה המחיר ליחידות קטנות הוא לא לפי מטר אלא לפי עבודה
אפשר פרטים שלו?
ואם אני לא רוצה לקחת מעצבת?
יש לי בראש תכנון של ארון מפורט.
הוא יעבוד גם אם אני לא מביאה לו תוכנית מסודרת אלא אני אשב איתו ואסביר לו בדיוק?
ממש תודה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  37  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה