ריהוט תכנון מוצלח לחדר ילדים

שוקלטין

משתמש צעיר
אנחנו בדירה חדשה, עדיין עם הרהיטים שקנינו במבלך שנות השכירות...
ואני ממש מתלבטת איך נכון לסדר את החדר, לפחות בינתיים עד שנגיע לשלב של הריהוט החדש.
אשמח לחוות דעתכם.

זה החדר: 2.65 * 3.75, והוא אמור להכיל עכשיו מיטה נפתחת ל-2, מיטת מעבר, ארון בגדים קטן (רוחב 80) ועוד 2 עמודונים של ספרים וכו' - כל אחד רוחב 60.
תודה!

1715724098440.png

ias

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
כמו בשרטוט ממש הגיוני,
לדוגמא כך-

בהצלחה

1715727767241.png

MR Designs

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מיטה לרוחב החדר תמקסם את החלל

שוקלטין

משתמש צעיר
הבנתי,
אז זה יכול להיות ככה שהדופן עץ שמרכיבה את הנישה תגיע עם רווח של עובי השיש מהקיר,
והחיפוי יכנס טיפטיפה פנימה.
כמו שנעשה כאן-
צפה בקובץ המצורף 1556972

צפה בקובץ המצורף 1556973
(תוכלו לראות גם שהנגר שם ספייסר לשמירת מרחק מהקיר).

כמו בשרטוט ממש הגיוני,
לדוגמא כך-

בהצלחה

צפה בקובץ המצורף 1651197

מיטה לרוחב החדר תמקסם את החלל
הבעיה שלי היא איפה למקם את המיטת מעבר.

לאה דבורץ

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אם הרוחב של החדר 265 אז נכנס לך ארון וצמוד אליו עמודוני ספרים (80+60+60=200) ואז ממול המיטה והמיטת תינוק
בכל מקרה אני לא אוהבת לעשות מיטה מול הדלת-פחות נעים ונוח
יכולה ככה לעשות:
1715807171648.png

ואם חשוב לך במיוחד מרווח בחדר תוכלי לעשות גם ככה:
1715807292741.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  34  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה