תכנון חדר ילדים

• פותח הנושא nc
  • פורסם בתאריך

nc

משתמש סופר מקצוען
לכל המעצבים המוכשרים כאן...
שוברים את הראש כבר חודשיים איך אפשר לדחוס לחדר קטן עם זוית מאתגרת
מיטה נפתחת ל2 באורך סביר (לא מיטה קצרה, צריכה לשמש נערה), שולחן כתיבה עם כוורות וארון 3 דלתות.
סידור הרהיטים כפי שהוא בתכנית (דירת קבלן) לא מתאים לנתוני השטח (אין מקום למיטה היכן שהיא מצוירת), ובכל כיוון אחר שסובבתי את הרהיטים אני בבעיה עם פתיחת המיטה ופתיחת הארון.

חשבתי על ארון הזזה אבל אם אפשר להמנע מזה אני מעדיפה, ואפילו ארון הזזה לא הצלחתי למקם באופן משביע רצון.
אתגר אמיתי:):)

תודה רבה מראש

קבצים מצורפים

• תוכנית.png
    KB 574.7 · צפיות: 16

shיפי

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
תעלי שרטוט של החדר עם מידות.

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מה רע כ"כ בארון הזזה שאת מנסה להמנע ממנו?
נכון, יש לו חסרונות, אבל בחדרים צפופים ומדוייקים ארון הזזה הוא מצרך מתאים ופותר בעיות.
כאן נראה שלו רק תסובבי את המיטה תחת החלון- פתרת את הבעיה וגם תקבלי לארוך שעות היום חלל מרווח בהרבה מאשר מה שמופיע כרגע בתכנית

nc

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י revrut;1954587:
מה רע כ"כ בארון הזזה שאת מנסה להמנע ממנו?
נכון, יש לו חסרונות, אבל בחדרים צפופים ומדוייקים ארון הזזה הוא מצרך מתאים ופותר בעיות.
כאן נראה שלו רק תסובבי את המיטה תחת החלון- פתרת את הבעיה וגם תקבלי לארוך שעות היום חלל מרווח בהרבה מאשר מה שמופיע כרגע בתכנית

תודה!
ארון הזזה נראה לי קצת עדין מדי עבור ילדיי הפעלתנים, אך אם לא תהיה ברירה זה מה שנצטרך לעשות.
חשבתי על סיבוב המיטה מתחת לחלון אך יהאם מקובל למקם מיטה בסמוך לקיר חיצוני? זה לא קר מדי לילד?

ממש תודה רבה

nc

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י shיפי;1953565:
תעלי שרטוט של החדר עם מידות.

תודה. זה השרטוט שיש לי. אמדוד ואוסיף מידות בעז"ה.

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בבניה חדשה ואיכותית לא אמורה להיות בעיה לישון סמוך לקיר חיצוני, בפרט אם יש חימום טוב לימים הקרים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  42  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה