תכנה לחיתוך קבצי אודיו

חיוכון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בוקר טוב.

יש לי כמה קבצי אודיו ארוכים שאין לי צורך בחלק גדול מהם.
אני צריך לקחת כל קובץ ולחתוך ממנו חלקים שלא נחוצים לי. לשם כך אני זקוק לתכנת סאונד פשוטה יחסית שתעשה לי את העבודה, אך אין לי מושג איזו תוכל לעזור לי.
אני לא צריך תכנה עם המון פונקציות וכו', אלא את הדבר הספציפי הזה.
אודה מאד למי שיוכל להעלות לכאן תכנה שתעזור לי. עדיפות לתכנה פשוטה וידידותית.
תודה.

חיוכון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אלפא ביתא;739843:
לא מכיר. לא יודע.
אני חסום, כך שאין לי גם אפשרות לבדוק.
אשמח אם מישהו יכול להעלות לכאן תכנה מתאימה, או לחילופין לשלוח לי למייל. ואם זה כבד מדי לג'מבומייל.
תודה.

חיוכון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה לכל המסייעים. זה היה לי לעזר רב.

אמנם, זהו פורום מוזיקה, אך אנצל את האשכול לבקש תכנה דומה שתעשה את אותה העבודה בקבצי וידיאו.
אם יש למישהו אפשרות להעלות תכנה פשוטה וידידותית שאפשר לחתוך איתה קבצי וידיאו, אודה לו מאד על כך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה