מידע שימושי תכולת דירה, רהיטים איכותיים מאוד, בחצי מחיר

רינה דיצה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הארון 1.6 פלוס מינוס
סטנדרט
את רוצה הכל רק בלי המיטה?
נראה לי שאם כן
אז יותר בכיוון 1450
עדין לא רשמת לי מה מצב הארון...
אם את רוצה למכור למשהו ארון ומיטה ביחד לא אכפת לי לקנות רק את המכתביה והכוורות,
מתאים לך?

efrat1

משתמש סופר מקצוען
למכירה חדר ילדים קומפלט:
ארון 4 דלתות, שולחן כתיבה+כוננית, כוורת תלויה , כוורת מונחת על הרצפה, ומיטה נפתחת לעוד מיטה+ 2 מגירות.
בבני ברק
מפורק , רק לבוא ולקחת
ב 2000 ש"ח
מה הטלפון?
יכול להיות שארצה הכל

סלולר בזול

משתמש פעיל
מה מצב הדברים? הארון? כמה מטר הוא?
אם אני ארצה כמה זה בלי המיטה?
טוב, סתם
עוד משהי רצתה את זה בלי המיטה
כמה את רוצה לשלם?
אני מתלבטת אם ל"פרק" את החבילה... (של החדר:))
אני מעונין רק במיטה אז אולי אפשר לקנות ביחד את החבילה וכך לא תצטרכו לפרק.

ר. צדק

משתמש צעיר
למעוניינים, אנחנו מוכרים את כל מוצרי החשמל
מקרר, תנור, מכונת כביסה וטוסטר אובן בשרי

ב-3500 ש"ח בלבד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה