דרוש מידע תיק עליה למטוס בוויז אייר

חוי שיף

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אשמח לדעת מהמנוסים שכבר נסעו עם וויז אייר האם הם מקפידים על גודל התיק
יש לי תיק עם גלגלים שגודלו הוא 20*30*45 בערך.ומותר באמת עד 40 כתוב.....
מלבד הגלגלים יש לזה גם רצועות כמו תיק גב....
מה אומרים?ילך?או שעדיף לי תיק רגיל שלא יהיה בעיות....

• וואו!
Reactions: RBH

אילת ח

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
נסענו שבוע שעבר איתם, הקפדנו על הגדלים אף אחד לא בדק...
היה לנו אחד ואולי בדיוק בגודל, ואחד תיק גב, שהיה קצת יותר גדול אבל היות והיא לא קשיח יאפשר לקווץ' אותו והימרנו , תכלס לא נבדק!

עסק

משתמש פעיל
חזרתי שבוע שעבר מהונגריה ושניה לפני העליה למטוס עשו לי בעיות ואמרו לי למדוד את התיק לגודל המתאים (קטן...) והיה בלאגן.... תלוי אם הם נופלים עליך... לדעתי אם זה הונגריה עדיף לחסוך בעיות... בהצלחה!

יוק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בארץ לא מקפידים
אבל באירופה מקפידים מאד
ראיתי אברך שעל 2 סנטימטר ניסו לחייב אותו 100 דולר ולא הרשו לחברים שלו לקחת ממנו חפצים!! עד שהגיע אברך שהרים עליהם את הקול והם התקפלו.
הם מנסים כל מה שאפשר בשביל להוציא עוד כמה דולרים

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
מהניסיון שלנו.
בהלוך בכלל לא מקפידים.
ובחזור רינאייר וויזאייר לפעמים הם מקפידים מאוד!
(פעם אחת הם בקשו ממישהו 50 יורו על שקית תפילין)
זה סוג של הימור, אם זה לא קריטי עדיף לקחת בגודל המתאים.
אם הם נופלים עליך גם על גלגלים בולטים הם מחייבים.

ANK

משתמש פעיל
בחזור תמיד בודקים על הסנטימטר, פעמים בודדות שאין להם כוח ומעלימים עין
ממש לא נכון, מנסיון של עשרות רבות של נסיעות, - מהארץ כמעט שלא מקפידים, מחו''ל לארץ, לפעמים כן ולפעמים לא, לא מצאתי כללים ברורים,
והיה ובאתם עם תיק גדול ושמתם לב שמקפידים,
1. העדיפו לגשת לפקיד שפחות נראה בעייתי, ( ברוב המקרים יש שניים),
2. היו בטוחים בעצמכם, (בסוף מחפשים פראיירים...)
3. השתדלו שהתיק לא יבלוט מידי, כלומר ללבוש אותו על הגב עם שתי הכתפיות, ולמעט בשקיות מרושלות בידיים, (אם אתם עמוסים מידי זה מעורר עניין.... ואז גם בודקים את התיק)
4. זה נשמע קצת רע, אבל חכו בזמן שהפקיד אחד עסוק בלריב עם נוסע על התיק שלו, ו..אז תעברו ( בדרך כלל לא רבים עם שני נוסעים בו זמנית....)

ואם כל זה לא עובד, חכו לסוף לסוף, ו... בדרך כלל הם לחוצים ואין להם זמן לבלאגן.
מקווה מאד שוויז וריינאייר לא יקראו את זה.........
בהצלחה ו... תפילה קטנה אף פעם לא מזיקה.

צפוני אבוד

משתמש מקצוען
באמת פעם אחת היה לנו תיק גדול מידי וחיכינו לסוף הפקידה כבר לא רצתה להסתכל רק ללכת הבייתה והעבירה אותנו בלי בעיות.

צ'וק

משתמש מקצוען
באירופה הם רבים על כל סנטימטר בלי רחמים
זה יכול לעלות יותר מהכרטיס טיסה!

חיים של תורה

משתמש מקצוען
ממש לא נכון, מנסיון של עשרות רבות של נסיעות, - מהארץ כמעט שלא מקפידים, מחו''ל לארץ, לפעמים כן ולפעמים לא, לא מצאתי כללים ברורים,
והיה ובאתם עם תיק גדול ושמתם לב שמקפידים,
1. העדיפו לגשת לפקיד שפחות נראה בעייתי, ( ברוב המקרים יש שניים),
2. היו בטוחים בעצמכם, (בסוף מחפשים פראיירים...)
3. השתדלו שהתיק לא יבלוט מידי, כלומר ללבוש אותו על הגב עם שתי הכתפיות, ולמעט בשקיות מרושלות בידיים, (אם אתם עמוסים מידי זה מעורר עניין.... ואז גם בודקים את התיק)
4. זה נשמע קצת רע, אבל חכו בזמן שהפקיד אחד עסוק בלריב עם נוסע על התיק שלו, ו..אז תעברו ( בדרך כלל לא רבים עם שני נוסעים בו זמנית....)

ואם כל זה לא עובד, חכו לסוף לסוף, ו... בדרך כלל הם לחוצים ואין להם זמן לבלאגן.
מקווה מאד שוויז וריינאייר לא יקראו את זה.........
בהצלחה ו... תפילה קטנה אף פעם לא מזיקה.
לא נכון!!!
מניסיון של מאות טיסות (ואני לא מגזים), הם מקפידים מאוד!!
רק מה, גם הם בני אדם ולא תמיד הם שמים לב, ובפרט שלפעמים הטיסה כבר מתאחרת והם לחוצים לסיים בזמן, אבל אם הם עלו עליך אין שום סיכוי לצאת מהם, ושוב אין סיכוי לצאת מהם, אלא אם כן אתם זוכים לנס גלוי!!
זה נכון שבארץ פחות מקפידים (וגם זה לא תמיד), אבל הבנתי שזו השיטה שלהם, בהלוך נותנים לך לעבור כדי שבחזור הם יתפסו דגים שמנים, הם לא טיפשים והם מכירים טוב טוב את הישראלים, ודרך אגב, רוב האנשים שנתפסים הם בדרך כלל (יהודים) ישראלים!!
אז נא להציע עצות אחיתופל!!
כן, גם לי קרה כמה פעמים שלא תפסו, וזה עדיין לא אומר שזה מה שנכון לעשות (אני אישית יש לי סיבות לעניין).
הדבר היחיד שנכון חלקית זה סעיף 4, וגם זה סיכון רציני, כי הרבה פעמים יש 3 עובדים ואחד מהם עובר בין כולם לראות שהם לא עוברים על הכללים.
זה נכון שעיקר אלו שעושים בעיות הם העובדים הבעייתיים, אבל צריך לדעת 90% מהעובדים שלהם הם כאלו...

ANK

משתמש פעיל
לא נכון!!!
מניסיון של מאות טיסות (ואני לא מגזים), הם מקפידים מאוד!!
רק מה, גם הם בני אדם ולא תמיד הם שמים לב, ובפרט שלפעמים הטיסה כבר מתאחרת והם לחוצים לסיים בזמן, אבל אם הם עלו עליך אין שום סיכוי לצאת מהם, ושוב אין סיכוי לצאת מהם, אלא אם כן אתם זוכים לנס גלוי!!
זה נכון שבארץ פחות מקפידים (וגם זה לא תמיד), אבל הבנתי שזו השיטה שלהם, בהלוך נותנים לך לעבור כדי שבחזור הם יתפסו דגים שמנים, הם לא טיפשים והם מכירים טוב טוב את הישראלים, ודרך אגב, רוב האנשים שנתפסים הם בדרך כלל (יהודים) ישראלים!!
אז נא להציע עצות אחיתופל!!
כן, גם לי קרה כמה פעמים שלא תפסו, וזה עדיין לא אומר שזה מה שנכון לעשות (אני אישית יש לי סיבות לעניין).
הדבר היחיד שנכון חלקית זה סעיף 4, וגם זה סיכון רציני, כי הרבה פעמים יש 3 עובדים ואחד מהם עובר בין כולם לראות שהם לא עוברים על הכללים.
זה נכון שעיקר אלו שעושים בעיות הם העובדים הבעייתיים, אבל צריך לדעת 90% מהעובדים שלהם הם כאלו...
אחר אלף מחילות מכבודו המנוסה והמלומד, אם היית קורא את דבריי היית מגיב אחרת,
אני לא הצעתי לאף אחד לעשות את זה!!!
כתבתי שאם כבר הגעתם ואתם עם תיק גדול, אני מדגיש תיק ולא טרולי עם גלגלים, אז הצעתי כמה עצות של עזרה ראשונה בלבד! ו...כן זה עובד הרבה פעמים, אבל לא הצעתי לאף אחד לסמוך על זה, למרות שאף פעם התיק שלי לא היה מדוייק במידות של וויז.
בתקווה להבנה

חיים של תורה

משתמש מקצוען
אחר אלף מחילות מכבודו המנוסה והמלומד, אם היית קורא את דבריי היית מגיב אחרת,
אני לא הצעתי לאף אחד לעשות את זה!!!
כתבתי שאם כבר הגעתם ואתם עם תיק גדול, אני מדגיש תיק ולא טרולי עם גלגלים, אז הצעתי כמה עצות של עזרה ראשונה בלבד! ו...כן זה עובד הרבה פעמים, אבל לא הצעתי לאף אחד לסמוך על זה, למרות שאף פעם התיק שלי לא היה מדוייק במידות של וויז.
בתקווה להבנה
מחול לך מחול לך.
אבל שים לב שתחילת ההודעה שלך היתה שמה שכתבו לפניך שמחו"ל לארץ הם מקפידים כתבת שזה ממש לא נכון, והמשכת לכתוב שאין לך כללים ברורים מתי הם מקפידים ומתי לא, ואז הסברת את מה שהסברת.
אז לכן כתבתי שאתה לא צודק וכמעט תמיד הם מקפידים, ולכן מי שלא רוצה לשלם 70 יורו על תיק קטן שלא יעשה קונצים ויביא בדיוק מה שמותר, ודרך אגב גם תותח האשכול שאל על להבא ולא על מצב עכשווי.
ונכון שאם נמצאים שם בזמן אמת ונתקעים אז יש מה ליישם את מה שהצעת (חוץ מסעיף 2 שה ממש לא משנה אם אתה בטוח בעצמך או לא, הם הרבה יותר בטוחים שאתה צריך לשלם, ולא יעזור שום ויכוח), אבל לייעץ ככה מלכתחילה זה ממש עוול.

ANK

משתמש פעיל
מצויין, ב''ה, שבאת והדגשת את העניין, מצטרף לדבריך,
האמת שתמיד כואב לי לראות האלו האלו שנופלים עליהם, ושמתי לב שיש את אלו שתמיד עוברים אפילו שהתיק שלהם בולט ככמה ס''מ, ושמתי לב שמה שכתבתי בד''כ עובד, אבל שוב - לא לכתחילה כמו שאמרת,
נ.ב ( מתוך בערך 100 טיסות בוויז רק ב 50 אחוז בערך התעקשו באמת ועברו אחד אחד, ושוב זה מנקודת מבט אישית שלי.)

חיים של תורה

משתמש מקצוען
מצויין, ב''ה, שבאת והדגשת את העניין, מצטרף לדבריך,
האמת שתמיד כואב לי לראות האלו האלו שנופלים עליהם, ושמתי לב שיש את אלו שתמיד עוברים אפילו שהתיק שלהם בולט ככמה ס''מ, ושמתי לב שמה שכתבתי בד''כ עובד, אבל שוב - לא לכתחילה כמו שאמרת,
נ.ב ( מתוך בערך 100 טיסות בוויז רק ב 50 אחוז בערך התעקשו באמת ועברו אחד אחד, ושוב זה מנקודת מבט אישית שלי.)
זה נכון, והסיבה היא שאין להם באמת זמן להתווכח עם כולם, ולכן בכל טיסה הם עוברים ותופסים כמה קורבנות.
אבל אף פעם אי אפשר לדעת מראש את מי הם יתפסו (ויש להם נטייה לתפוס יהודים), ולכן ההמלצה הפשוטה היא לא להתחכם.

ANK

משתמש פעיל
זה נכון, והסיבה היא שאין להם באמת זמן להתווכח עם כולם, ולכן בכל טיסה הם עוברים ותופסים כמה קורבנות.
אבל אף פעם אי אפשר לדעת מראש את מי הם יתפסו (ויש להם נטייה לתפוס יהודים), ולכן ההמלצה הפשוטה היא לא להתחכם.
אני לא הייתי לוקח את זה למקום של אנטישמיות ושמחפשים יהודים, רק שיהודים ובפרט בעלי חזות חרדית נוטים יותר ל''סמוך'' וסוחבים תיק, ושקית אחת, ועוד אחת, ועוד אחת של אושר עד..... נו... זה לא בולט???? מי שנמצא מבין על מה אני מדבר.

חיים של תורה

משתמש מקצוען
אני לא הייתי לוקח את זה למקום של אנטישמיות ושמחפשים יהודים, רק שיהודים ובפרט בעלי חזות חרדית נוטים יותר ל''סמוך'' וסוחבים תיק, ושקית אחת, ועוד אחת, ועוד אחת של אושר עד..... נו... זה לא בולט???? מי שנמצא מבין על מה אני מדבר.
זה נכון, ועדיין יש לי עשרות סיפורים אישיים של אנטישמיות נטו, מגויים (או כאלו שנראו כמותם) שסחבו הרבה יותר והם נטפלו רק לחרדים.
לא סתם נאמר "הלכה היא עשו שונא ליעקב".

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה