תיק לצלמות וידאו שבנינו

אילה-עריכה לכל מטרה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ממליצה לך בחום כן ללמוד לעומק את יסודות הצילום כי אם לא יודעים את הבסיס אפילו המצלמה הכי משוכללת יצאו לך תוצאות של מצלמה ביתית לכן לפני שאת מתחילה לקנות ציוד יקר ולעבוד בזה תלמדי טוב את כל יסדות הצילום וכן לשבת ולעבור על הפונקציות של המצלמה אבל רוב המצלמות אם את יודעת את הבסיס אין בעיה
אם את רוצה משהיא שתלמד אותך מוזמנת אלי בשמחה

יש לך כאן מצלמה ממש טובה שכל הצלמים ממליצים עליה להתחלה ולמתי שאין תקציב סוני A6000 פלוס עדשת קיט בול בתקציב שלך

את ממליצה על המצלמה הזו מנסיון אישי?
מישהי מכירה אותה מקרוב?

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים

M:D

מקצועית!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

Efratpop

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
את ממליצה על המצלמה הזו מנסיון אישי?
מישהי מכירה אותה מקרוב?

בזמנו כשחיפשתי מצלמה דברתי עם הרבה צלמים ועברתי הרבה חנויות וממש המליצו לי עליה אבל אז היא היתה יותר יקרה ( בערך לפני 3 שנים ) ואמרו לי שהיא יותר טובה לוידאו מאשר תמונות ואז לא ידעתי אם אני באמת הולכת על וידאו או תמונות אז קניתי מצלמה אחרת אבל די מהר הבנתי שמה שבאמת משנה זה לדעת את ההגדרות וכו כמו שכתבתי מקודם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה