תיקיה למה נעלמה- עשיתי שחזור מערכת

דיני 2013

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
רוצה להבין בדיוק...
ראית את התיקייה לפני זה, ולפתע פתאום את לא רואה אותה

SUTER

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
תקיות מוסתרות

בס''ד
1-כדי לראות את התיקיות המוסתרות צריך להיכנס להגדרות תיקייה. למשל מחשב -סדר- אפשרויות תיקיות .
2- אם הסיומת פגומה אפשר לכתוב אותה שוב. למשל .ai ציור1 . היו כמה מקרים שזה עזר לי.

קבצים מצורפים

• שחזור.PNG
    KB 98.2 · צפיות: 7

היוצרת81

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י SUTER;1040435:
בס''ד
1-כדי לראות את התיקיות המוסתרות צריך להיכנס להגדרות תיקייה. למשל מחשב -סדר- אפשרויות תיקיות .
2- אם הסיומת פגומה אפשר לכתוב אותה שוב. למשל .ai ציור1 . היו כמה מקרים שזה עזר לי.

אני אנסה...

היוצרת81

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י SUTER;1040435:
בס''ד

ניסיתי.. לא עבד:(

היוצרת81

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י לימדי;1040399:
רוצה להבין בדיוק...
ראית את התיקייה לפני זה, ולפתע פתאום את לא רואה אותה

ראיתי אותה לפני מס ימים, לא עבדתי על הקבצים הנ"ל. כשבאתי לעבוד עליהם גיליתי שהתיקייה וכל הקבצים שלה לא קיימים.

היוצרת81

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בצער רב אני מודיעה על העלמותה המוחלטת של התיקייה. תודה לכל העוזרים והמגיבים! כבר קבלתי את העניין בתור כפרת עוונות וברוך השם שזה רק זה.
מתחילה לעבוד על כל מחדש- ויש הרבה על מה..
שוב, תודה לכולם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה