תיקון דיוקים בהקלטה על הקורג

סולפג' solfege

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יש לי קובץ מידי של נגינה של קטע של style בקורג PA900
יש מקומות שהאקורדים נכנסים באיחור או לא במדויק. יש דרך לדייק את הכניסות של האקורדים (כמו שניתן להגדיר לו לפני להקליט שינוי רק כל שמינית)

חנילוש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
תנסי לעשות את זה דרך קיובייס... ולא דרך קורג. מהניסיון שלי זה הכי יעיל
שם את מכוונת דרך Q..
לפי מה שידוע לי זאת הדרך הכי טובה..

יוסי אבגדה

משתמש רשום
יש לי קובץ מידי של נגינה של קטע של style בקורג PA900
יש מקומות שהאקורדים נכנסים באיחור או לא במדויק. יש דרך לדייק את הכניסות של האקורדים (כמו שניתן להגדיר לו לפני להקליט שינוי רק כל שמינית)
יש ויש, אם זה ב-squencer יש שם אופציה לכתוב בדיוק באיזה נקודה יתחלף האקורד וכו', במשל כל ההקלטה. ויש גם אופציה לעשות בכל ערוץ בנפרד במיקום הרצוי - Quantize.

סולפג' solfege

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יש ויש, אם זה ב-squencer יש שם אופציה לכתוב בדיוק באיזה נקודה יתחלף האקורד וכו', במשל כל ההקלטה. ויש גם אופציה לעשות בכל ערוץ בנפרד במיקום הרצוי - Quantize.
יש משהו כללי ולא נקודתי ? (אני יודעת שאפשר לשנות ידנית) זה פשוט שיר שלם שילד ניגן ידנית (רק אקורדים) ויש המון בריחות של האקרורדים מהמצב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה