תינוק בן 3 חדשים שלא מסכים לאכול

אמא שלו!!!!!

משתמש צעיר
אני מיואשת לחלוטין!!!!!
אם דיברו פה על גילאי התבגרות של שנתיים-שלוש, אני מחדשת שיש גם גיל המרי - 3 חדשים.....:)
התינוק שלי לא מוכן לאכול גם אחרי המון שעות שלא אכל...
לא כואב לו האזניים.
אני שמה לו טיפה ממרח תמרים על הפטמה (MAM), וזה עוזר לפעמים.
לא משנה חלב שאוב/סימילאק.
אין מה לדבר על הנקה - צרחות אימים. הוא מבסוט ומחייך עד הרגע שאני מתקרבת עם הבקבוק המאיים!!!

מכירות?? מה אפשר לעשות?????

אמא שלו!!!!!

משתמש צעיר
הגיוני שיניים בכזה גיל קטן??
ואיך אני יכולה לדעת בוודאות? לא נראה שהחניכיים נפוחות....

r36330

משתמש פעיל
בכזה גיל אין פינוק בכזה רמה.
משהו מפריע לו.

כמה זמן הוא לא אכל?
אולי יש לו פיטריה בפה, או פצעים אחרים? אולי כאב גרון.
אם זה יותר מיום, לרופא ודחוף.

מוזר שהוא מבסוט, יתכן שמשהו אחר הוא אכל?
תינוק רעב לא מבסוט. אלא א"כ יש לו בעיית תאבון. זה גם בעיה.

אמא שלו!!!!!

משתמש צעיר
זה באמת מוזר. בגלל זה שאלתי.
הוא לא צם, אבל אוכל פה ושם פעם בכמה שעות מקסימום שישים מ"ל, וגם זה בתור חסד לאמא הצעירה והבלתי מנוסה שלו....
נראה לי באמת אקבע תור לרופא.

שושנה ריזל

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
בד"כ זה קריזות שחולפות,
היה לי עם הבן שלי, יכול להפגין יום שלם, ולאכול רק אחרי מאבק, ופתאום זה עובר...
תנסי שיטעם מהבקבוק למרות הצרחות, ברגע שהם קולטים שזה החלב המוכר, הם נרגעים ומתחילים לשתות בשקיקה...

אמא שלו!!!!!

משתמש צעיר
באמת חכם מאד בלע"ר..... לא אכפת לי שישגע אותי וישאיר אותי ערה עד ארבע לפנות בוקר עם החיוכים שלו... אבל באוכל?!?!;)

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
אחרי שתשללי בעיה רפואית, אני הייתי מנסה לשחרר לחץ.
להציע לו אוכל כל כמה שעות, ואם הוא לא רוצה שלא יאכל.
מן הסתם תוך יום יומיים זה יסתדר
(כמובן שלא אמור אם הוא לא אוכל בכלל ועלול להגיע להתייבשות חלילה, אבל הבנתי שקצת הוא כן אוכלׂ)

Ok - מירי טריטל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
ממרח תמרים? לא נשמע לי מומלץ.
בגיל כזה לא כדאי להוסיף מעבר לתזונה של חלב אם או תמ"ל, ובוודאי לא כדאי להרגיל אותו למתוקים.

אמא שלו!!!!!

משתמש צעיר
ממש טיפה. ברור שלא מומלץ ולא מלכתחילה. אבל לכל הדעות - עדיף שלא יצום.
עשיתי חשבון זה מול זה ויצא לי שעדיף שהינוקא ידע מה זה מתוקים (בינינו - הם יודעים מלידה ששוקולד זה יאמי...;)) מאשר שלא יאכל....

אמא שלו!!!!!

משתמש צעיר
אני משתדלת בלי. אבל אני שואלת - מה היית עושה במקומי? מרעיבה אותו?
שואלת באמת, לא בהתרסה. גם אני שוחרת בריאות.

Ok - מירי טריטל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אין מצב שילד רעב לא אוכל. אלא אם כן זו בעיה רפואית שמצריכה בירור אצל רופא. אם לא - כנראה שהוא צריך לאכול פחות ממה שאת חושבת.
הוא מתפתח כמו שצריך? עולה במשקל?
ומה נקרא אצלך 'המון שעות שלא אכל'?

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
1. האם בבקבוק זה חלב שאוב או תמ"ל ? יתכן שטעם החלב השתנה בגלל שינוי תזונה שלך, או בגלל שיש בשורות טובות.
2. הבת שלי היתה כזאת בגיל חודשיים הפסיקה לאכול, וירדה דרסטית במשקל, ובגלל התגובה שלי זה הפך כבר להפרעת אכילה. רק היום בגיל 11 היא מתחילה לאכול נורמלי .
אצל הבת השלישית שלי זה גם התחיל בגיל חודשיים, ובגיל 4 חודשים אני קבלתי אנטיביוטיקה, התייבשתי, היא קבלה תמ"ל והחלה לפרוח, התברר שהיא אלרגית לחלב, ולכן מכיוון שהאוכל לא עשה לה טוב היא פשוט אכלה רק כדי לסתום את החור בבטן ואח"כ נמנעה, כשעברנו לצמחית היא חזרה לאכול

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אני מיואשת לחלוטין!!!!!
אם דיברו פה על גילאי התבגרות של שנתיים-שלוש, אני מחדשת שיש גם גיל המרי - 3 חדשים.....:)
התינוק שלי לא מוכן לאכול גם אחרי המון שעות שלא אכל...
לא כואב לו האזניים.
אני שמה לו טיפה ממרח תמרים על הפטמה (MAM), וזה עוזר לפעמים.
לא משנה חלב שאוב/סימילאק.
אין מה לדבר על הנקה - צרחות אימים. הוא מבסוט ומחייך עד הרגע שאני מתקרבת עם הבקבוק המאיים!!!

מכירות?? מה אפשר לעשות?????

לילדה שלי היו פצעים בלוע שרק הרופא אחרי שחפר לה בפה אבחן אותם
מסכנה זה היה כמו שלפוחיות כואבות
וזה עבר אחרי שבועיים סיוט
אז באמת היא כמעט לא אכלה,וגם מה שכן הכנתי לה מטרנה קרה!!

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כמה זמן זה נמשך? אם זה ענין של כמה ימים, אז יש מושג שנקרא סרבנות הנקה, שזה בעצם סרוב לאכול בגיל הינקות, גם בקבוקים.
אחרי בדיקה יסודית אצל רופא ילדים טוב, שאין פצעים, דלקת אוזנים וכדו', הפתרון היחיד זה פשוט להרגע. התופעה מוזנת מהלחץ של האמא...
אצלי מי שהרגיע זה הרופא שבדק את הילדה, ואמר שהכל בסדר, ואמא אל תדאגי, היא תהיה רעבה אז היא תאכל!!
בילדה הבאה שזה קרה לי שוב, מראש הייתי יותר רגועה וזה לא הגיע לממדים האלו בכלל.

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
היה לי אחיין כזה.
לא בן ראשון, כך שהייתה בעבר חווית הנקה מוצלחת.
אבל הוא- לא הסכים להנקה.
לא הסכים.
הוא התעקש, וגם אמא שלו התעקשה ובגיל 4 חדשים כשהוא הלך וכחש , היא הפנימה שתפקידה האימהי הוא לא להרעיב את הילד, אלא לתת לו מטרנה.
עד היום לא יודעים מה הייתה הסיבה שלו להחרמת חלב אם.
הוא בחור כארז ולא יעזור לראיין אותו למה ומדוע כי הוא לא זוכר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה