דרוש מידע תייעצו לי איזה מקפיא כדאי לקנות?

רבקי ה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מחפשת המלצות למקפיא איכותי לא מידי יקר 7 מגירות
על מה אתן ממליצות?
יצא לכם לקנות לאחרונה?
איפה קניתם?

תודה רבה לכל העונים!!!!

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
46667320c.gif

אני מאוד ממליץ על זה קנינו מחוסר ברירה עקב מחסור במקום להניח מקפיא רגיל ואנו מאוד מרוצים המקום במקפיא הוא נטו נטו לא יורד מקום של מדפים ומגירות קנינו את הקטן ואפשר להכניס כחמש שישיות של משקה כשלוש ארגזים של עופות לא צריך לפרק את הארגזים וממילא זה לוקח פחות מקום
ההקפאה מאוד חזקה כנראה בגלל שכובד הדלת מלמעלה סוגרת באופן אטום
נקיון יסודי לפסח לוקח כרבע שעה אין חורים וסדקים
ניתן גם להפוך למקרר
אם זה אפשרי כדאי ומומלץ מאוד

רבקי ה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
46667320c.gif

אני מאוד ממליץ על זה קנינו מחוסר ברירה עקב מחסור במקום להניח מקפיא רגיל ואנו מאוד מרוצים המקום במקפיא הוא נטו נטו לא יורד מקום של מדפים ומגירות קנינו את הקטן ואפשר להכניס כחמש שישיות של משקה כשלוש ארגזים של עופות לא צריך לפרק את הארגזים וממילא זה לוקח פחות מקום
ניתן גם להפוך למקרר
איפה קניתם? מה המחיר שלו?

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
קניתי לפני כשנתיים את דגם 200 שהוא הקטן בכ1100 ש"ח כולל משלוח קניתי ברשת תחפשו מקפיא שוכב זקש ותשו מחירים יש דגמים יותר גדולים בסך הכל בכמה ס"מ ומכילים הרבה יותר

קבצים מצורפים

• IM+GC DL-260.pdf
    KB 1,011.4 · צפיות: 28

הכנה לעימוד

משתמש פעיל
אנחנו ביררנו לאחרונה אצל משווק פרטי - פלר - חשמלי
מקפיא בלומברג 7 מגירות עלה בסביבות 2500 כולל הובלה
שמענו הרבה המלצות על המקפיא וזה כולל התקן שבת מהדרין משמרת
הטלפון שלו 052-7619944

nit

משתמש פעיל
שמענו מחשמלאי שדוקא מקפיא הוא מוצר פשוט שלא צריך לשלם יקר על חברה נחשבת. כדאי לשלם קצת יותר על עוד מגירה. כי כשמתרגלים כל ס"מ במקפיא חשוב.

אנוניnי

משתמש פעיל
קניתי לפני כשנתיים את דגם 200 שהוא הקטן בכ1100 ש"ח כולל משלוח קניתי ברשת תחפשו מקפיא שוכב זקש ותשו מחירים יש דגמים יותר גדולים בסך הכל בכמה ס"מ ומכילים הרבה יותר
תאמין לי אפשר לפרוס על זה מפה ולהשתמש כשולחן;)
גאוני

רבקה כ.

משתמש פעיל
ניתן גם להפוך למקרר
איפה קניתם?

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
איפה קניתם?
שימו לב אם אתם רוצים להשתמש בשבת צריך לעשות איזה התקן נראה לי משהו טכני

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה