תיבה משולבת באקסס

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
הצלחתי לעשות רשימה משולבת בטופס (באקסס), שהוא מציג בטופס את הרשומה שאני בוחר ברשימה המשולבת. (findnext)

השאלה היא:
כיצד ניתן להפעיל מרשימה משולבת סינון? (filter)

לדוגמא:
יש לי ספר טלפונים, ואני רוצה לסנן כרגע לפי סיווג מסוים, או לסנן את הרשומות לפי הנתונים שאני יזין, שיופיעו גם רשומות שבהם "חלק כלשהו" ולא דווקא "שדה שלם"

בנוסף: האם ניתן לעשות סינון כנ"ל בכל העמודות בטופס, הרשומות שמכילות "חלק כלשהו" מהנתון שאני יזין.

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
תוכל לשלוח קובץ דוגמא ? , יש הרבה אפשרויות סינוןן ברשימה משולבת אבל השאלה היא איך בדיוק הרשימה בנויה.
בעיקרון הכי פשוט זה לעשות את זה עם טופס ראשי וטופס משני.
לגבי סינון חלקי יש פקודה שנקראת LIKE אבל את זה אי אפשר (עד כמה שאני יודעת) לעשות בטופס ראשי ומשני.

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
קובץ דוגמא

קבצים מצורפים

• 83769.rar
    KB 31.7 · צפיות: 11

SHL

משתמש רשום
אני עושה את זה ע"י הגדרת מקור הנתונים של התיבה משולבת מחדש
באמצעות ויזאל בייסיק

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
SHL, תודה על הפעילות המרובה בפורום.

באמת הדרך שהינך מציע זו הדרך הטובה ביותר, השאלה היא איך עושים אתזה ?
תוכל להכניס קובץ דוגמא ?

היה לי פעם תוכנה של טלפונים שעבדה על מספר קבצים שונים (כל אזור חיוג היה נפרד) וכל פעם מקור הנתונים היה נשתנה.

בתודה מראש

SHL

משתמש רשום
סליחה על העיכוב
אני מצרף כאן קובץ דוגמא ששם המיון הוא ע"י תיבה בטופס
אני מקווה תוכלו לילמוד מזה לשאר הדברים

קבצים מצורפים

• WinRAR
    KB 43.3 · צפיות: 13

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
רק עכשיו התפניתי לבדוק את זה, רעיון מוצלח מאד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה