תחרות הקלידנים

מצב
הנושא נעול.

rubi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
שלום חברים יקרים, כאן יעקב בלוך, עורך ומפיק התכנית.

קודם כל, תענוג לקרוא את התגובות, גם אלו שפחות מפרגנות... זה מלמד על צימאון של הציבור לתכניות מסוג כזה, ואנחנו משתדלים להשתפר עם כל תגובה או הערה של מאזינים וצופים.

לא אגיב לכל טענה שהועלתה כאן, מפני שכמו בכל תחרות - יש את אלו שמרוצים - ואלו שלא.. ואולי אפילו אלו ש'מחפשים' פגמים, ואין לדבר סוף..

מה שכן אומר: אנחנו משתדלים להיות הכי הוגנים ואובייקטיביים שאפשר, בהחלט יכול להיות שנעשו אי אלו שגיאות בתום לב, ואנו בוודאי מצרים על כך. אם יש למישהו שאלה ספציפית - מוזמן לפנות אליי בפרטי ואשתדל להשיב בהקדם. ויותר מכך: מי שממש רוצה להתרשם - מוזמן בשמחה ליום צילום של התכנית, יש כיבוד קל :)

המשיכו לצפות ולהגיב, זה נותן לנו את ה'דרייב' להמשיך ולהשקיע...

תודה לכולכם!
כמה הערות לסדר:
א. בהנחה שאכן הינך יעקב בלוך ;) אין לנו דרך לאמת זאת.
ב. שמח על תגובתך המכובדת, ואשמח עוד יותר אם נראה את זה הלכה ולמעשה.
ג. מה שבעיקר רוב "המתלוננים" בעצם אומרים - זה חוסר שקיפות, ואפשר לתקן את זה.
ד. המלצה אישית שלי - בהשוואה לתחרות הקול הבא שהשופטים שם היו אנשים עם שנים של נסיון מוזיקלי,
והם ידעו לשפוט מצויין גם אם לא בהכרח היה להם נסיון אישי "עם קול יפה",
אנשים כמו "ד"ר מרדכי סובול, אריה ברונר, עדי רן" שהם אנשים שצברו הרבה נסיון וגם היה בהם משהו מבוגר ואחראי, ואת זה אני לא רואה בתכנית הקלידנים, וזה חסר,
נכון שהשופטים אנשים מאוד מוכשרים, אבל בכל זאת מדובר באנשים יותר קלילים,
מה שעושה רושם כזה גם להתנהלות התכנית.
נכון, יהיו שיגידו שזה מה שמענין את הצעירים,
אבל לדעתי צריך להביא לשיפוט גם אנשים ותיקים בתחומם, וישנם לא מעט כאלה.

חנוך צבי

משתמש פעיל

קודם כל, תענוג לקרוא את התגובות, גם אלו שפחות מפרגנות... זה מלמד על צימאון של הציבור לתכניות מסוג כזה, ואנחנו משתדלים להשתפר עם כל תגובה או הערה של מאזינים וצופים.

לא אגיב לכל טענה שהועלתה כאן, מפני שכמו בכל תחרות - יש את אלו שמרוצים - ואלו שלא.. ואולי אפילו אלו ש'מחפשים' פגמים, ואין לדבר סוף..

מה שכן אומר: אנחנו משתדלים להיות הכי הוגנים ואובייקטיביים שאפשר, בהחלט יכול להיות שנעשו אי אלו שגיאות בתום לב, ואנו בוודאי מצרים על כך. אם יש למישהו שאלה ספציפית - מוזמן לפנות אליי בפרטי ואשתדל להשיב בהקדם. ויותר מכך: מי שממש רוצה להתרשם - מוזמן בשמחה ליום צילום של התכנית, יש כיבוד קל :)

תודה לכולכם!
כבוד לפורום שהעורך משתתף בו :cool:
בסך הכל כולם נהנים מהתכנית גם המבקריסטים.. אני אישית מאוד נהנה מהתחרות אבל בכ"ז מחכה לקול הבא!!!

נפתול

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
כבוד לפורום שהעורך משתתף בו :cool:
בסך הכל כולם נהנים מהתכנית גם המבקריסטים.. אני אישית מאוד נהנה מהתחרות אבל בכ"ז מחכה לקול הבא!!!
מתי באמת מתחיל הקול הבא?

תהילה ברג

משתמש פעיל

תודה לכולכם!

תוכל כן להגיב בפורום הזה על כמה מהטענות העיקריות?

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
ב. שמח על תגובתך המכובדת, ואשמח עוד יותר אם נראה את זה הלכה ולמעשה.
איפה אתה רואה תגובה מכובדת? לדעתי זו תגובה לקונית ומתחמקת. אם יש לו מה לענות ואיך להסביר ההתנהלות, מדוע הוא מסתפק באמירה של 'משתדלים להיות הכי הוגנים ואובייקטיביים שאפשר', ועוד מנסה 'להתקרבן' כאילו מישהו מחפש אותו... אם עדיין לא ניסה להסביר את עצמו פעם אחד, מדוע שיחשוד שמישהו מחפש אותו???

אבל... אתה יודע מה... בואו, נשחרר אותו מלענות על כל הטענות השונות. הטענה החמה והכי חמורה, שנוגעת לפרקים הבאים... ובזמן אמת... שהדרך שמעלים המתמודדים לשלב הבא אינו הוגן לחלוטין... אין שום הגיון להוריד מישהו על סמך שהמתמודד המתחרה יותר טוב ממנו, המדד צריך להיות לפי קרטריונים ברורים ולפי ניקוד, ואז לשפוט מי הגיע לסך הנקודות שקבעו, ולא לפי הצלחת המתמודד השני, וכמו שהיה (פחות יותר....) בשלב הראשון של התחרות.

rubi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
המדד צריך להיות לפי קרטריונים ברורים ולפי ניקוד, ואז לשפוט מי הגיע לסך הנקודות שקבעו, ולא לפי הצלחת המתמודד השני, וכמו שהיה (פחות יותר....) בשלב הראשון של התחרות.
לטענות שהוזכרו, גם זה לא יועיל, ויוכיחו כמה מהמתמודדים שקיבלו הארות והערות טובות, ובסוף בניקוד אופסס... חתכו להם, מה שאומר שסך הניקוד הוא לא תוצאה של קריטריון כזה או אחר, זה הוא בעצמו.

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כמה עלוב... כמה מזלזל באינטליגנציה של כולנו.
אני לא מבין את ההתלהמות שלך, מי שלא אוהב שמזלזלים לו באינטגלנציה במילא לא מתקרב לאף תכנית ספורט או ריאליטי משום סוג שהוא, בוודאי שלא אם טוקר (שהוא איש חמוד כשלעצמו אבל לא חזק בלכבד את האינטליגנציה של המאזינים) מנחה אותה.
גם אני לא אוהב שמזלזלים לי באינטליגנציה, ובכל זאת צפיתי ברפרוף בכל התכנית עד כה, כי מעניין אותי לראות ביקורות על נגינה, ומי יעלה לגמר היה ברור לי מלכתחילה שאין מה לצפות לאובייקטיביות, בפרט עם החסות של עדי נתנאלי והשופטים המתחלפים על בסיס מקום פנוי.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אני לא מבין את ההתלהמות שלך, מי שלא אוהב שמזלזלים לו באינטגלנציה במילא לא מתקרב לאף תכנית ספורט או ריאליטי משום סוג שהוא, בוודאי שלא אם טוקר (שהוא איש חמוד כשלעצמו אבל לא חזק בלכבד את האינטליגנציה של המאזינים) מנחה אותה.
גם אני לא אוהב שמזלזלים לי באינטליגנציה, ובכל זאת צפיתי ברפרוף בכל התכנית עד כה, כי מעניין אותי לראות ביקורות על נגינה, ומי יעלה לגמר היה ברור לי מלכתחילה שאין מה לצפות לאובייקטיביות, בפרט עם החסות של עדי נתנאלי והשופטים המתחלפים על בסיס מקום פנוי.
אתה כבר מלומד... אני לא... אכן כשהציפיות שואפת לאפס, לא מתרגזים ולא מתאכזבים.

אני צופה בתוכנית לא כדי לשמוע מה יש למנחה או להשופטים לומר, אלא כי אני אוהב לשפוט בעצמי, לפי עניות דעתי. ויש גם כמה שאומרים שיפוט נכון ומקצועי. וגם נהנה מהחלקים האחרונים שכמעט בכל פרק, של המומחים איך שהם מנגנים על הכלים.
לטענות שהוזכרו, גם זה לא יועיל, ויוכיחו כמה מהמתמודדים שקיבלו הארות והערות טובות, ובסוף בניקוד אופסס... חתכו להם, מה שאומר שסך הניקוד הוא לא תוצאה של קריטריון כזה או אחר, זה הוא בעצמו.
ברור, רק זה הוא יכול לומר שזה תלוי בשופטים וזה בטעות ולא בכוונה, ומנסים להיות אובייקטיבי וכו' וכו'. אבל אני ציינתי משהו שקשור להמפיק והעורך, משהו שקשור לעצם צורת בניית והגדרת התחרות.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
בכלל אני חושב שיש כאן משהו לא נכון
כי הרי יהיה זוכה אחד בתחרות הזו, ואם נגיד יעלו לגמר הגדול נגן מזרחי ונגן חסידי והחסידי יעלה, אז מה זה אומר שרק החסידי הוא מוצלח והמזרחי לא ?!
יכול להיות שהנגן מזרחי לא טוב במוזיקה חסידית, אבל במוזיקה המזרחית הוא מנגן מעולה !
לכן זוכה אחד לא משקף את המציאות,
אפשר לעשות שיהיה שני זוכים אחד במזרחי ואחד בחסידי
כי אם זה באותו ז'אנר אפשר למדוד מי יותר מוצלח, אבל מז'אנר אחד לשני א"א למדוד

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
הערב במוצ"ש חי:
עמי כהן, מנדי ג'רופי, משה לוק, ואבי אילסון באולפן.
הנוסטלגיה חוזרת: אריה ברונר, זאב וינדיש, גלעד פוטולסקי, ועמירן דביר.
לא הבנתי ?!
איך הם נכנסו לאולפן כולם ? (הזמרים והשופטים) מה הרחיבו את האולפן ?! :eek:

הול

משתמש פעיל
השבוע אין פרק של תוכנית הקלידנים !
יש קלידנים נוסטלגיים שמדברים על העבר.
שימו לב מה יש השבוע:
עדי נתנאלי, זאב וינדיש, אריה ברונר, גלעד פוטולסקי, עמירן דביר, עמי כהן ותזמורתו, מקהלת ידידים, אבי אילסון, מנדי ג'רופי, משה לוק, שלמה כהן, והכוכב העולה מוישי וואלעס בחגיגת מלווה מלכה בלתי נשכחת באולפן. וגם: היונגערליך באלבום שני, אייבי רוטנברג ושלמה שמחה חוזרים, ועוד ועוד...

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...