מידע תחליטו לי איזה אוזניות לקנות לאולפן ביתי!

יהושפט

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אני עובד במחשב עריכת מוזיקה וחייב לשמוע את סאונד טוב, איזה אוזניות לקנות? פתוח או סגור
מחיר באזור ה700 ש"ח ושיהיה פצצה...
מה אתם ממליצים אם אפשר תכתבו לי דגם מסויים תודה רבה רבה

שמקור

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יש המון אוזניות איכותיות בטווח הזה במיוחד של חברות כמו AKG, audio technica ו beyerdynamic

דבר ראשון לקנות רק אוזניות פתוחות, זה יהיה טוב לך גם להקלטות, ובעיקר למיקס, אוזניות סגורות לא ניטרליות במיקס בכלל,

אני אישית ממליץ לך באזור הזה ללכת על ה beyerdynamic DT990 Pro, הם פתוחות ואחת באוזניות היותר מדויקות שיש היום, הם אולי קצת מעל התקציב, תקנה באמזון ייצא לך טוב

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
דבר ראשון לקנות רק אוזניות פתוחות, זה יהיה טוב לך גם להקלטות, ובעיקר למיקס, אוזניות סגורות לא ניטרליות במיקס בכלל,
עדיף לא לקחת אוזניות פתוחות בשביל הקלטות כי המטרונום יזלוג בהקלטה

שמקור

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עדיף לא לקחת אוזניות פתוחות בשביל הקלטות כי המטרונום יזלוג בהקלטה
זה נכון אבל בהתחשב בעובדה שמדובר על אפשרות לזוג אחד אלה פתוחות הם האופציה הטובה ביותר , כי זליגה בהקלטה של פלייבק בקטנה זה לא סוף העולם, לעומת מיקס גרוע בגלל אוזניות סגורות שקרניות(:

משה זאב

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
סליחה שאני דוחף את הראש בין גדולים כאלה... אבל אני לא מצליח להבין איך אפשר להשתמש עם אוזניות פתוחות,
יש לי אוזניות פתוחות (נדמה לי שעלה בערך 220 ש"ח) ואני לא שומע בס כמעט, ובכלל לא נהנה מי יודע מה,
אולי הפתרון הוא לא אזניות סגורות אלא איכותיות יותר?!
קצת מיואש מכל הסיפור..

שמקור

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
סליחה שאני דוחף את הראש בין גדולים כאלה... אבל אני לא מצליח להבין איך אפשר להשתמש עם אוזניות פתוחות,
יש לי אוזניות פתוחות (נדמה לי שעלה בערך 220 ש"ח) ואני לא שומע בס כמעט, ובכלל לא נהנה מי יודע מה,
אולי הפתרון הוא לא אזניות סגורות אלא איכותיות יותר?!
קצת מיואש מכל הסיפור..
אני לא יודע איזה אוזניות יש לך ,אבל מטרתם של אוזניות פתוחות הם לשקף כמה שיותר את הסאונד הטבעי, ע"י זה שהם פתוחות הבאס לא נלכד באוזניים אלא נשאר מאוזן, אם אתה לא שוממע בכלל יש 2 אפשרויות
1. או שהאוזניות לא מספיק איכותיתות למיקס 2. שהמיקס פשוט לא כל כך טוב או אופטימילי

ועוד משהו קטן אם אתה רוצה להנות מסאונד תקנה אוזניות שמותאמות למולטימדיה רגילה , אוזניות אולפן ישמיעו לך את מה שיש .

משה זאב

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
יש 2 אפשרויות
1. או שהאוזניות לא מספיק איכותיתות למיקס 2. שהמיקס פשוט לא כל כך טוב או אופטימילי
אני משתמש עם האוזניות בשביל לנגן, (מדובר באורגנית טובה כך שמהבחינה הזאת זה אמור להיות איכותי) כדי לא לעשות רעש, ולכן חוץ ממה שאני לא מספיק נהנה, חסר גם חלקים נרחבים.
תקנה אוזניות שמותאמות למולטימדיה רגילה
רוב האוזניות נקראים אוזניות אולפן או D J , אם מישהו יכול להמליץ על אוזניות "רגילות" נשמח.

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
@משה זאב אם אתה אוהב בס חזק קח את אלה, אוזניות מצוינות במחיר טוב, יש לי אותם ויש להם בס חזק

שמקור

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
@משה זאב אם אתה אוהב בס חזק קח את אלה, אוזניות מצוינות במחיר טוב, יש לי אותם ויש להם בס חזק
צודק ממש הם אוזניות חצי פתוחות יש לי זוג כזה ואני משתמש איתם המון בנגינה הם יתאימו לך גם לנגינה באורגן, אתה תהנה איתם יש להם גם גבוהים בהירים,

יהושפט

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
צודק ממש הם אוזניות חצי פתוחות יש לי זוג כזה ואני משתמש איתם המון בנגינה הם יתאימו לך גם לנגינה באורגן, אתה תהנה איתם יש להם גם גבוהים בהירים,
אני יכול להשתמש בו גם לעריכת סאונד?
פשוט את הT990 אין באזור שלי בכלל
או שיש משהו מקביל לזה שהצעת לי בהתחלה זה מאוד עזר לי תודה רבה לך

שמקור

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אם אתה לא עושה מיקסים רציניים ממש, והרבה EQ אתה תוכל לעשות איתם כל דבר מעריכת סאונד להקלטות ,ולנגינה, אבל אם אתה ממש חייב דיוק בבאסים וכאלה אז כן כדי שתיקח אוזניות פתוחות ולא חצי פתוחות

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
כיום יש פלאגינים שיכולים לסדר את הבעיות של האוזניות ולתת תחושה כאילו ממקסים עם מוניטורים
לWaves יש אפילו הדמיות של אולפנים באיזה אולפן אתה מעוניין למקסס
אני חושב שהחברה שדגמה הכי הרבה אוזניות (אחרי הרפרנס 4 שהוא קצת מורכב לשימוש) זה החברה שפרחה לי מהראש כרגע. בכל אופן ניתן לשים את הפלאגין הזה בקונטרול רום ביציאה של האוזניות ופשוט לשכוח ממנו והוא יעשה את העבודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה