תחילת מטבח

• פותח הנושא zc17
  • פורסם בתאריך

zc17

משתמש רשום
בס"ד

היי..אני מצרפת פה תמונה של מטבח שעשיתי לפני כמה זמן..זה בטח אפילו לא מתקרב ללהיות מושלם וסופי אבל זה משהו שנעשה בלי למידה מקצועית אלה עצמית בעזרת האינטרנט ומדריכים למינהם..רק רציתי שתתנו חוות דעת אם זה נקרא עבודה נחמדה אפילו?

תודה רבה

קבצים מצורפים

• תמונה1.jpg
    KB 82.5 · צפיות: 16
  • 22.jpg
    KB 33.1 · צפיות: 14

דודי

משתמש צעיר
מלמידה עצמית זה בהחלט נחשב עבודה נחמדה
ככל שתלמדי יותר כך תשתפרי יותר

גיל קוליוק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
יפה מאוד בשביל עבודה ראשונה.
תמשיכי להתאמן וככה יהיה לך סעתייא דשמיא.

3dyoni

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
את לא רוצה לראות את העבודה הראשונה שלי. זה נראה סביר לפעם ראשונה..

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
תלוי עד כמה רחוק את רוצה להגיע אפשר להגיש כך עבודות ללקוחות שרוצים עיצוב והדמיה מינימאלית
רק כדי לסבר את העין.
תשתדלי ללמוד תוכנות מקצועיות ולא חובבניות ושזוית הצילום שלך תהיה גובה העניים, אף לקוח לא רוצה לראות איך המטבח שלו יראה מהנקודה שהנשמה שלו תראה אחרי השיפוץ :)

בהצלחה רבה.

zc17

משתמש רשום
שוב אני מציינת לך שזה עבודות ראשוניות בתחום וברור שאני רוצה להגיע הכי רחוק שאפשר בתחום ולא חשבתי לרגע לנסות אפילו להראות את ללקוחות או משהו..זה סתם משהו שעשיתי..
ובנוגע לתוכנות המקצועיות אני עובדת אך ורק עם תכונת מאיה..שהיא הכי טובה ומקצועית בתחום

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
בשביל עבודה ראשונה זה מצויין צריך להמשיך ולהתנסות.

3dyoni

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
ואיך החלטת שמאיה הכי מקצועית? זה הכל בעיני המשתמש. כל תלתיסת יגיד משהו אחר. מה שכן מאיה טובה יותר לאנימציה.

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י zc17;997898:
ובנוגע לתוכנות המקצועיות אני עובדת אך ורק עם תכונת מאיה..שהיא הכי טובה ומקצועית בתחום

בס"ד .
ראשית העבודה בהחלט נחמדה מאוד לאחת שלמדה בעצמה (מה שרק מוכיח שמה שכתבתי בתגובה לאשכול הסמוך "איפה ללמוד?" , הוא יותר מנכון ...)

אבל , הייי , עם כל הכבוד ל-Maya (ויש בהחלט כבוד), 3ds Max היא המובילה בארץ לפחות בתחום ההדמיות לארכיטקטורה , ורוב רובם של המשרדים הגדולים בתחום עובדים דווקא עם זו האחרונה ולא עם Maya . (מידיעה ולא מהערכה)

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
בתכלס' אין כ"כ הבדל באיזה תוכנה עושים הדמיות פשוט בוחרים תוכנה וממשיכים הלאה, אני עושה הדמיות במאיה ולא רואה בזה שום בעיה.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נכתב ע"י התלתסיט;997920:
בס"ד .
ראשית העבודה בהחלט נחמדה מאוד לאחת שלמדה בעצמה (מה שרק מוכיח שמה שכתבתי בתגובה לאשכול הסמוך "איפה ללמוד?" , הוא יותר מנכון ...)

אבל , הייי , עם כל הכבוד ל-Maya (ויש בהחלט כבוד), 3ds Max היא המובילה בארץ לפחות בתחום ההדמיות לארכיטקטורה , ורוב רובם של המשרדים הגדולים בתחום עובדים דווקא עם זו האחרונה ולא עם Maya . (מידיעה ולא מהערכה)
במידול מקס חזקה יותר ממאיה, זה לא אומר שלא תצליחי לעשות במאיה את מה שאת רוצה אלא שיתכנו באגים/כלים שחסרים שיוכלו להקל בעבודה.
בכל תוכנה אפשר לעשות הכל השאלה בכמה זמן ובכמה מאמץ, בארץ משתמשים במקס מפני שזו התוכנה שהיתה פה עידן ועידנים, יש גם הרבה סטודיואים אחרי שמתמשים בתוכנות אחרות כמו מאיה ושמעתי גם על C4D ובלנדר.

תמשיכי ללמוד לבד זה הדבר היחידי שבטוח, עם עבודות כאלו זה נראה שההתקדמות שלך ממש טובה (איזה תוכנה? סקאצ'אפ?)

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י zc17;997898:
שוב אני מציינת לך שזה עבודות ראשוניות בתחום וברור שאני רוצה להגיע הכי רחוק שאפשר בתחום ולא חשבתי לרגע לנסות אפילו להראות את ללקוחות או משהו..זה סתם משהו שעשיתי..

טוב לא ניסיתי לפגוע ח"ו רק חשבתי שהשתמשת במשהו זול כי זה נראה כך.
עכשיו בואי נעשה סדר, אם התכוונת להעלות דגם תלת מימד ולא הדמיה, אז שכחי ממה שאמרתי, שנית, אם את הולכת על אדריכלות נטו, ללמוד מיה זה כמו להרוג זבוב עם טנק...
סקטשאפ הרבה הרבה יותר ידידותי, זול, קליל ומלאנטה של מדריכים.
נכון, לבנות רהיט מורכב או איזה כלי מעניין, חייבים מיה/טרידי/רינו, אבל אדריכלות נטו, סקטשאפ- די והותר.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נכתב ע"י GolanArt;997996:
עכשיו בואי נעשה סדר, אם התכוונת להעלות דגם תלת מימד ולא הדמיה, אז שכחי ממה שאמרתי, שנית, אם את הולכת על אדריכלות נטו, ללמוד מיה זה כמו להרוג זבוב עם טנק...
נכון, לבנות רהיט מורכב או איזה כלי מעניין, חייבים מיה/טרידי/רינו, אבל אדריכלות נטו, סקטשאפ- די והותר.
רק תציין באותה נשימה שהמש שהתוכנה יוצרת פשוט סיוט, ואם אתה מעביר את הקובץ למישהו אחד שיטקסטר וירנדר הולכת להיות לו עבודה לא קלה.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י trew;997999:
רק תציין באותה נשימה שהמש שהתוכנה יוצרת פשוט סיוט, ואם אתה מעביר את הקובץ למישהו אחד שיטקסטר וירנדר הולכת להיות לו עבודה לא קלה.

אכן האינטגרליות של SU עם 3D אחרות, לא מציאה וטקסטורה על עצמים עגולים גם לא מי יודע מה, אבל על אף כל האמור, היא נפלאה.
הנה עבודה שהגשתי שבוע שעבר:

קבצים מצורפים

• Rozemboim.jpg
    KB 927.6 · צפיות: 18

zc17

משתמש רשום
נכתב ע"י התלתסיט;997920:
בס"ד .

זה נכון שאפשר ללמוד לבד ולהגיע לתוצאות יפות בזה אתה צודק אין ספק אבל אני רוצה להגיע לרמה הרבה הרבה יותר גבוה וכדי באמת להגיע לתוצאות כאלה אני חושבת שצריך ללמוד במקום מסודר..

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י GolanArt;997996:

זה נכון שסקצאפ ידידותית וקלה ומלא מדריכים, אבל פרוייקטים מורכבים מאוד לא ניתן לבצע, אני מתעסק בעיקר עם מוסדות ובונה בתי כנסת ענקיים עם מלא ספסלים ועיטורים וכו' ובקושי מאיה מחזיקה מעמד, אם הכוונה היא להתעסק עם הדמיות רגילות של סלונים וחדרים לא תהיה בעיה אבל בפרוייקטים מורכבים התוכנה לא תעמוד בזה.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י ip6;998061:
זה נכון שסקצאפ ידידותית וקלה ומלא מדריכים, אבל פרוייקטים מורכבים מאוד לא ניתן לבצע, אני מתעסק בעיקר עם מוסדות ובונה בתי כנסת ענקיים עם מלא ספסלים ועיטורים וכו' ובקושי מאיה מחזיקה מעמד, אם הכוונה היא להתעסק עם הדמיות רגילות של סלונים וחדרים לא תהיה בעיה אבל בפרוייקטים מורכבים התוכנה לא תעמוד בזה.

מה זאת אומרת לא תעמוד בזה?

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י zc17;998011:
[QUOTE

זה נכון שאפשר ללמוד לבד ולהגיע לתוצאות יפות בזה אתה צודק אין ספק אבל אני רוצה להגיע לרמה הרבה הרבה יותר גבוה וכדי באמת להגיע לתוצאות כאלה אני חושבת שצריך ללמוד במקום מסודר..

הוא שכתבתי , קודם תלמדי לבד את מה שאת יכולה ובחינם , ואח"כ אם תרצי ממש להתמקצע , תלמדי שיעורים פרטיים אצל מורים פרטיים או תלכי למכללה ללמוד קורס למתקדמים , אני עדיין לא מבין למה להתעקש לשלם עשרות אפלי שקלים על לימודים שאפשר לקבל בחינם מהבית בלי שום בעיה של נסיעות ובעיות צניעות קשות ...

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
נכתב ע"י התלתסיט;998198:
הוא שכתבתי , קודם תלמדי לבד את מה שאת יכולה ובחינם , ואח"כ אם תרצי ממש להתמקצע , תלמדי שיעורים פרטיים אצל מורים פרטיים או תלכי למכללה ללמוד קורס למתקדמים , אני עדיין לא מבין למה להתעקש לשלם עשרות אפלי שקלים על לימודים שאפשר לקבל בחינם מהבית בלי שום בעיה של נסיעות ובעיות צניעות קשות ...

זמן גם שווה כסף....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה