דרוש מידע תזמורת חתונות- שתפו מידע מניסיונכם

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
זה אמוד משנה מה מחפשים.
יש כאן המלצות מאוווד טובות, אבל צריך לדעת להתאים לסגנון

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
רבותי,
רוב האמנים שהוזכרו כאן - תפוסים
בעיקרון כבר יש זמר ומסתבר שגם תזמורת

טעמו וראו

משתמש פעיל
יש את מנחם לב - אלוף ומקצועי. מרים את החתונה. (הוא עצמו חסידי אבל מתאים גם לציבור הליטאים)
יחסית חדש בשוק, ולכן נראה לי שהוא לא הכי יקר. אבל מלך.
אני אישית שמעתי אותו עם שרוליק קלצקין, היה אששש!!! אני חושב שהוא עובד עם כולם.

sckv

משתמש רשום
למי יש את המספר של יוסי ליפער
וקובי גרינבוים

שמואל נחום

משתמש חדש
כל מי שרוצה אני עובד עם כל הזמרים הקלידנים וכל התזמורות אני מסדר במחירים טובים לפני שמדברים עם הזמר או אמרגן או תזמורת התקשרו ל 055-6700785 שימרו את המספר בפלא' שלכם ואשמח לעזור לכם ושיהיה מזל טוב . נחום.

שמואל נחום

משתמש חדש
כל מי שרוצה לכל החתנים והכלות אני עובד עם כל הזמרים הקלידנים וכל התזמורות כל העדות והחוגים חסידי ישיבתי חזק ספרדי או ישיבתי בשילוב ספרדי ואפי' תימני אני מסדר במחירים טובים לפני שמדברים עם הזמר או אמרגן או תזמורת התקשרו ל 055-6700785 שימרו את המספר בפלא' שלכם ואשמח לעזור לכם ושיהיה מזל טוב . נחום.

ל.ק.י

משתמש פעיל
אני גם מיתעסק בזה מאחרים מאוד זולים אני יכול להביא המספר 0504127680 אני עובד עם כול המארגנים הגדולים

ל.ק.י

משתמש פעיל
מוטי רוזנפלד ענקקקקק אלוף שוה כול שקל מקפיץ בטרוף וגם מאוד מקצועי

שמואל נחום

משתמש חדש
כל מי שרוצה לכל החתנים והכלות אני עובד עם כל הזמרים הקלידנים וכל התזמורות כל העדות והחוגים חסידי ישיבתי חזק ספרדי או ישיבתי בשילוב ספרדי ואפי' תימני אני מסדר במחירים טובים לפני שמדברים עם הזמר או אמרגן או תזמורת התקשרו ל 055-6700785 שימרו את המספר בפלא' שלכם ואשמח לעזור לכם ושיהיה מזל טוב . נחום.

ל.ק.י

משתמש פעיל
לכן לא דיברתי הלכה נידמה לי שאתה די חדש פה

שמואל נחום

משתמש חדש
כל מי שרוצה כרטיסים היום י"ז אב להופעה של משה קליין בהיכל שלמה במחיר זול מאוד יותר מהאתר ממש כל הקודם זוכה
055-6700785

ל.ק.י

משתמש פעיל
אני ממליץ לחתונה את הקלידן אלוףףףףףףףףף מוטי רוזנפלד והזמר מנדי וייס או אברימי לונגר או ואולי דוידויטש או מוטי ויזל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה