דרוש מידע תושבי מודיעין עילית- נמאס לכם מהרעש המחריד של המטוסים כל חמש דקות??? בפרט בשבת קודש ה"י!

מצב
הנושא נעול.

תות סגול

משתמש חדש
הקסניק'ים נהיו כמו השמאלנים שאומרים על כל דבר שקור למשפט של ביבי,
אז כל דבר גוטרמן מרוויח מזה כסף, גוטרמן רוצה וכו'...
תרגיעו קצת... בתור קסני'ק לא כזה גרוע בעיר הזאתי...

ברור! הוא גם מקבל כסף על כל דקת עמידה בפקק ביציאה מהעיר...
אולי די כבר עם השטויות האלה???

אני בעד שיקבל כל שקל, ולא רואה בזה שום בעייה.
כוונתי הייתה שאם זה שמועה נכונה אז יהיה יותר קשה להסיט את המסלול מעל מודיעין עילית....

צדיקה נסתרת

משתמש פעיל
שלחתי תלונה, תודה על היוזמה המבורכת!
(אפילו שהבנתי שהנחיתות מעלינו הם מטעמי ביטחון, אבל אולי זה יעזור)
אם מדובר בטעמי ביטחון אז אולי נתארגן ביחד לגרום שהטיסות מעל העיר כאן לא יהיה בטיחותי
יש למישהו אולי מספר טלפון של אחד מארגוני הטרור?

המעוצב

משתמש צעיר
הקסניק'ים נהיו כמו השמאלנים שאומרים על כל דבר שקור למשפט של ביבי,
אז כל דבר גוטרמן מרוויח מזה כסף, גוטרמן רוצה וכו'...
תרגיעו קצת... בתור קסני'ק לא כזה גרוע בעיר הזאת.

זה התחושה של הרבה מאוד. לא מנוהל כלום מי שפותח ת'פה וכו'
ואין תזוזה בכלום

פינחס רוזנצוויג

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
הרעש בשבת פשוט מזעזע, ומלבד זה יש את המכשול שעל ידי זה מביטים על חילול שבת, בשבת קודש.
למעשה בשבת כל המטוסים הם מטוסים זרים, כך שלא רואים חילול שבת אלא רואים גויים שמקיימים מ"ע 'יום ולילה לא ישבותו'.
מאידך, כמה אין זה הגון שדוקא עיר חרדית שמקפידה על מצות השבת באדיקות ובשבת בצהריים במקום שישמר שקט מבורך, כמעט שאי אפשר לשוחח זה עם זה מרעש המטוסים, ומאחר ןבתוך הבתים קולם כמעט בלתי נשמע, לכן לא שתתי ליבי על זה עד שבת זו שיתה לי שמחה וחזרתי לביתי בשעה 2:00 אחה"צ, וכמעט שלא יכלתי להחליף מלה אחת עם רעייתי תחי' כל הדרך מרוב רעש המטוסים שמעלינו, עוד רעשו של מטוס בצבעי דגל שוויץ מהדהד באזנינו וכבר רעם מנועי המטוס מעוטר בסמלי הממלכה המאוחדת מתחיל לזמזם בקול רם.

טורינו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בלת"ק
שלחתי תלונה.
הלואי ויעזור

בחיפוש

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
על חילול שבת
של מי? אלעל לא נוסעת בשבת..
הטייסים בחברות זרות ברובם גויים.
הטסים בשבת גם הם ברובם גויים (מליוני תיירים בשנה מגיעים לישראל).

עריכה: רואה שכתבו מעליי.

יאיר צ

משתמש פעיל
ברור! הוא גם מקבל כסף על כל דקת עמידה בפקק ביציאה מהעיר...
אולי די כבר עם השטויות האלה???
עד כמה שידוע לי העריה מקבלת על זה כסף, וזה לא בדיחה,
פשוט זה נקרא שהעיר סובלת מרעש וכביכול משתמשים בשטח של העיר, ככה זה גם באלעד ובעוד ערים,
אני לא מאמין שמישו יזיז את התוואי של המטוסים, אין מה לעשות זה נושא בטחוני, יש עוד ערים מלבד ק"ס שיש להם את הרעש, והיו ערים שהיה להם לפני שהסיטו את המסלול,
בדבר הרעש בשבת, אני מאמין שברור לכול שזו לא טענה שתהיה קבילה בשום מקום, ברור שלא ישנו את המסלולים בכל השבוע בגלל שבת, וברור שבשבת לא יעשו נוהל שונה בגלל ק"ס, כך שבעיני דיי פתטי להתלונן, לפחות נקבל על זה כסף

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  35  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה