תופס שמש עללה

tamiro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
זה לא צולם בארץ, נכון?

התמונה כאן לא טובה
החשיפה לא טובה
חסרה חדות
וישנו קאסט ירוק על התמונה כולה

צר לי

כדרלעמר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י tamiro;401454:
זה לא צולם בארץ, נכון?

התמונה כאן לא טובה
החשיפה לא טובה
חסרה חדות
וישנו קאסט ירוק על התמונה כולה

צר לי

לא בארץ, איך ידעת? אין כאלו פרפרים בארץ?

פתחתי צמצם למקסימום כדי לקבל כמה שיותר עומק שדה רדוד. אני יודע שבציוד מאקרו סוגרים צמצם ובשעות בוקר משתמשים אפילו בחשיפה די ארוכה. כאן הפרפר היה קופצני כך שחשיפה קצרה גם היתה חלק מהעניין.

החדות? טוב בלי ציוד מאקרו ולא רציתי לקרופ.

זה צולם בסביבה מאד ירוקה וחוץ מכמה פינות שהשמש חדרה הכל היה ירוק לחלוטין, זה לא נראה לי קאסט. אולי אני טועה.

תמיר, מה כן אפשר לשפר ללא ציוד מאקרו? האם להתייאש מראש מכל היצורים המעניינים הללו עד שארכוש ציוד יעודי, או שישנה איזו דרך אמצע?

tamiro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י כדרלעמר;401466:
לא בארץ, איך ידעת? אין כאלו פרפרים בארץ?

פתחתי צמצם למקסימום כדי לקבל כמה שיותר עומק שדה רדוד. אני יודע שבציוד מאקרו סוגרים צמצם ובשעות בוקר משתמשים אפילו בחשיפה די ארוכה. כאן הפרפר היה קופצני כך שחשיפה קצרה גם היתה חלק מהעניין.

החדות? טוב בלי ציוד מאקרו ולא רציתי לקרופ.

זה צולם בסביבה מאד ירוקה וחוץ מכמה פינות שהשמש חדרה הכל היה ירוק לחלוטין, זה לא נראה לי קאסט. אולי אני טועה.

תמיר, מה כן אפשר לשפר ללא ציוד מאקרו? האם להתייאש מראש מכל היצורים המעניינים הללו עד שארכוש ציוד יעודי, או שישנה איזו דרך אמצע?

הפרפר הספציפי הזה לא קיים בארץ
למשפחה שלו יש כמה נציגים כאן

אני מניח שפתחת צמצם בכדי לקבל רקע חלק
אבל ההפרדה פה לא טובה

השעה שבה בחרת לצלם בעייתי מאוד לצילום
בטח כשהנושא שלך מאוד כהה
הרעיון הוא לצלם אותם בשעות מוקדמות כשהתאורה רכה והחרקים לא כל כך פעילים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה