דרוש מידע תוספת נסיעות לצלמת

לושינה

משתמש צעיר
סגרתי עם צלמת ליום צילום
המחיר הינו גבוה לכשעצמו
היא שלחה לי מחירון וסגרנו על חבילה מסוימת
יום לפני הצילומים היא אומרת לי שנסיעות אני צריכה להוסיף עוד 350 ש"ח
האם זה מקובל?
כי אני לא לקחתי בחשבון את התוספת הזאת , היא לא הייתה אמורה לכתוב את זה בהתחלה - במחירון וכד'
אני אשמח לשמוע מה דעתכם פה!
תודה.

סטודיו שלום

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
קשה לענות על זה בלי לראות מה היה כתוב בהצעת מחיר
בדרך כלל רשום למטה סעיף על נושא של נסיעות
או באתר של הצלמת אם יש לה מחירון באתר
אבל כמובן שאם זה לא רשום בשום מקום ולא אמרה לכם כלום על זה אז זה לא בסדר
אבל מומלץ להגיע להבנה אחרת יהיה לכם מאוד קשה לצאת עם תמונות יפות
ומשער שהמחיר הוא לא כזה יקר כמו שזה נשמע אין לאנשים כל כך מושג כמה עבודה כלולה בצילום וכמה הוצאות זה

נערך לאחרונה ב:

לושינה

משתמש צעיר
לא היה כתוב במחירון את זה ולא שיערתי שאני אצטרך להוסיף סכום נכבד על נסיעות...

איזה שם?

משתמש מקצוען
מה עולה כ''כ יקר בנסיעה, היא שוכרת אוטובוס לכככללל הציוד?;):eek:

סטודיו שלום

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
לא היה כתוב במחירון את זה ולא שיערתי שאני אצטרך להוסיף סכום נכבד על נסיעות...
אם זה לא נראה לך שווה והיא לא סיכמה את זה בהתחלה תבטלי זה סיבה מספיק טובה שהמחיר לא מתאים לך
אבל ממליץ מאוד לפני שמבטלת לעשות סקר שוק ואם המחיר סביר ואת אוהבת את העבודות שלה אז לא לבטל ולהגיע לפשרה אני בטוח שגם היא תרצה לסיים את זה בצורה שכולם יהיו מרוצים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה