תוסף סופר חשוב לכל מפתח

shiye

משתמש פעיל
D I G I T A L
התוסף מעלה בתוצאות של חיפש גוגל את הסינטקסט של הקוד שאתם מחפשים לדוגמה.
1626363528802.png

עיטורים פלוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
עימוד ספרים
צפה בקובץ המצורף 933093

מדהים!!!
רק שכל התוספים עובדים רק בגלישה רגילה, אני עובדת בדר"כ בגלישה בסתר, יש אופציה שהתוספים יעבדו גם בגלישה בסתר?

shiye

משתמש פעיל
D I G I T A L
מדהים!!!
רק שכל התוספים עובדים רק בגלישה רגילה, אני עובדת בדר"כ בגלישה בסתר, יש אופציה שהתוספים יעבדו גם בגלישה בסתר?
הולכים בגדרות ל"תוספים" ובתוסף הספציפי בוחרים על "פרטים" ומגדרים שיעבוד גם בגלישה בסתר
1626365898711.png

UU

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה

עיטורים פלוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
עימוד ספרים
אפשר לחפור למה?
לא רוצה שישמרו היסטוריות וסיסמאות על המחשב,
לדעתי זה הרגל טוב, וחובה כשמשתמשים במחשבים משותפים או ציבוריים, לא פעם השתמשי במחשב ציבורי ונשארו הרבה עקיבות מגולשים קודמים...

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
לא רוצה שישמרו היסטוריות וסיסמאות על המחשב,
לדעתי זה הרגל טוב, וחובה כשמשתמשים במחשבים משותפים או ציבוריים, לא פעם השתמשי במחשב ציבורי ונשארו הרבה עקיבות מגולשים קודמים...
אפשר להיכנס במצב אורח או עוד משתמש ולצאת ממנו לאחר מכן
1626389318126.png

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
הוא יודע להביא סינטקסט של פונקציות פחות מוכרות בכל מיני שפות/פלטפורמות או רק בסיסיות כמו מערכים וכד'?

אם זה כך, אני מתחיל ממחר לפנות זכרון במוח...

gp

משתמש צעיר
צפה בקובץ המצורף 933093

מעולה!!!!!!!!!!!!!!! תודה!!
הולכים בגדרות ל"תוספים" ובתוסף הספציפי בוחרים על "פרטים" ומגדרים שיעבוד גם בגלישה בסתר
צפה בקובץ המצורף 933109
טוב לדעת, תודה!!
אשכול יעיל:)

shiye

משתמש פעיל
D I G I T A L
הוא יודע להביא סינטקסט של פונקציות פחות מוכרות בכל מיני שפות/פלטפורמות או רק בסיסיות כמו מערכים וכד'?

אם זה כך, אני מתחיל ממחר לפנות זכרון במוח...
אני לא יודע מה הם השפות המוכרות לך....
אז תנסה את זה בעצמך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה