כללי תוכנת 3b2 מי משתמש?

• פותח הנושא prog
  • פורסם בתאריך

חיטובים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
התוכנה נקראת היום[SIZE=-1] Arbortext Advanced Print Publisher[/SIZE]

swsshira770

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ב,ה

בשיא תמימותי מגיבה לסקר שהוקפץ ע׳י אחד הניקים ומגלה שפג תוקפו...

ag

חבר קהילה: מעצבים גרפיים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
דווקא היה מעניין לעבור על כל האשכול, אפי׳ שיש לו כבר שערות לבנות...
אשכול מלפני עשור! זה לא דבר שבא ברגל... אבל מה שמעניין שעד לרגע זה לא ידעתי בכלל על קיומו של תוכנה זו, אפי׳ בויקיפדיה העברית אין ערך לחיה הזאת... אז כנראה שאת ויקיפדיה לא עימדו בתוכנה זו.
מעניין לשמוע אם יש עוד מעמדים בתוכנה זו.

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני קופץ על העגלה...
אם כבר הקפיצו והדבר עלה על שולחן הדיונים..

יצא לי לראות את התוכנה הזו לאחרונה, וממש הייתי בהלם מוחלט מרמות של השליטה בעיצוב הטקסט. יש שם דברים שגם כמשתמש תג ואינדי היינו רק יכולים לחלום עליהם [כמו למשל באותה מסגרת טקסט לחלק לג' טורים ולומק לראשון להיות טור אחד או שנים ולשאר ג"כ ויהיה לזה דחית טקסט בהתאם כלומר שהפסקה הראשונה שהיא שני טורים תתפוס שני טורים והשאר המלל יגלוש לידו כאילו היה בתבת טקסט נפרדת עם דחית טקסט].

ואגב - אם משהו כבר מתשמש בזה ומחפש בזה עבודה באזור בני ברק, או אפילו שיש לו חוש ויכול לתפוס את העקרונות בקלות, יפנה למייל הזה:
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
שכר גבוה למתאימים.

swsshira770

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ב,ה

אל דאגה, במשך עשור דאגו לעשות לה מתיחת פנים:p

davidnead

משתמש צעיר
D I G I T A L
מקפיץ. ישן ישן אבל עדין מעורר ענין.
אני מפתח כעת משהו למישהו שמשתמש בתכנה הזו, בגרסה 6 (ענתיקה) שלה. השגתי עותק פרוץ של גרסה מלפני 6 שנים. זה לא הרבה יותר מתקדם אבל יותר טוב, בעיקר בלי הקידוד הישן של עברית.
אלא שאין אפילו הדרכות לתכנה כי התיעוד שלהם זמין רק למנויים עם סיסמה )רשיון חוקי).
התכנה העדכנית עולה הרבה כסף ומיועדת לארגונים.

מישהו עדין בעסק של התכנה הזו? יש איזה ניסיון לחלוק או משהו לומר מלבד ברוך מחיה המתים?

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
וואו איזו הקפצה
אני (ולא רק) עובדת עליה ע"ב יומיומי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה