עזרה תוכנת שליטה מרחוק - איך מזהים?

Nomi10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
יש לי על המחשב בעבודה תוכנת אנידסק כדי שאוכל לפעמים לעבוד מהבית.
יש לי תחושה שלפעמים משתלטים לי על המחשב כשאני עובדת עליו. אני על המחשב, ופתאום קופץ לי לרגע המסך של האנידסק. יש דרך לדעת אם מישהו צופה בי מרחוק??
אמנם זה מתאים לאופי של הבוס שלי, אבל לא נראה לי הגון לעשות כזה דבר בלי ליידע מראש. (יש לציין שאני עושה גם דברים שלא קשורים לעבודה , בהיתר. יש שעות שאין בהן עבודה ואני עושה דברים אחרים. לא נוח לי שיצפו בכל מה שאני מקלידה ועושה על המחשב)

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
יש לי תחושה שלפעמים משתלטים לי על המחשב כשאני עובדת עליו. אני על המחשב, ופתאום קופץ לי לרגע המסך של האנידסק. יש דרך לדעת אם מישהו צופה בי מרחוק??
אמנם זה מתאים לאופי של הבוס שלי, אבל לא נראה לי הגון לעשות כזה דבר בלי ליידע מראש. (יש לציין שאני עושה גם דברים שלא קשורים לעבודה , בהיתר. יש שעות שאין בהן עבודה ואני עושה דברים אחרים. לא נוח לי שיצפו בכל מה שאני מקלידה ועושה על המחשב)
תבדקו בהגדרות אם מוגדרת האופציה להשתלטות מרחוק באמצעות סיסמה.
אם קיימת, תבטלו אותה.

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
אם מדברת על תוך כדי עבודה או בשעות לאחר העבודה?

roni2.leshem אהרן

משתמש צעיר
מסתבר מאוד שזאת השתלטות...,
ואם זה הבוס,
את יכולה פשוט לעשות בהגדרות שמתי שמשתלטים אז הרקע של השולחן עבודה נהיה שחור,ואז תדעי בוודאות שזו קורה

roni2.leshem אהרן

משתמש צעיר
1675166870483.png

להעביר את זה למצב deactivated

צביקה - היימישTech

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אם זה לעבודה מהבית אני משער שצריך את האופציה של התחברות עם סיסמה פעילה
להחליף סיסמה זה פתרון אפשרי?

Nomi10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אם זה לעבודה מהבית אני משער שצריך את האופציה של התחברות עם סיסמה פעילה
להחליף סיסמה זה פתרון אפשרי?
לא בטוחה. אחרי שהתחברתי פעם אחת זה כבר מזהה אותי ולא מבקש סיסמא. ואולי גם זה מה שהבוס שלי עושה ואז לא יעזור לי לבטל את הסיסמא?
והאמת שלא אני בכלל קבעתי את הסיסמא אלא האיש מחשבים שם.

צביקה - היימישTech

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
לא בטוחה. אחרי שהתחברתי פעם אחת זה כבר מזהה אותי ולא מבקש סיסמא. ואולי גם זה מה שהבוס שלי עושה ואז לא יעזור לי לבטל את הסיסמא?
והאמת שלא אני בכלל קבעתי את הסיסמא אלא האיש מחשבים שם.
אם זה שליטה מרחוק באמצעות VMware אז אין כל כך מה לעשות באמת

לואיזה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ברור שצופים בך. ברגע שמופיע המסך זה אומר שמישהו השתלט ובודק מי כרגע עובד על המחשב באמצעות התוכנה.

ETA

משתמש פעיל
יש לך מחשב בבית שממנו את משתלטת על המחשב בעבודה? תעשי בו כל מה שלא קשור לעבודה.
המחשבים במקומות העבודה בד"כ מנוטרים, כל גלישה נרשמת, כל קובץ שעובר שם לשניה נרשם.
אנידסק לפחות את יודעת לזהות שהתחברו. מי אמר שלא מותקנות שם עוד כל מיני תכנות לשליטה מרחוק (כמו שציינו VMware למשל)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה