דרוש מידע תוכנת ניקוד על פי הכללים- יש?

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
יש תוכנת ניקוד שמנקדת על פי כללי הדקדוק הנכונים ולא על פי שרירות ליבה?
אם יש חינמית- מעולה
אם לא, אז משהו זול...

תודה!

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים

הגיג

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
לא הכרתי! נראה טוב ממש אך כאמור רק למי שיודע לנקד, כך גם תוכנת 'נקדנית'
נדמה לי שהנקדן של 'רב מילים' עובד אחרת

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לא הכרתי! נראה טוב ממש אך כאמור רק למי שיודע לנקד, כך גם תוכנת 'נקדנית'
נדמה לי שהנקדן של 'רב מילים' עובד אחרת
כך כתוב באתר של רב מילים (מורפיקס): "הניקוד מתבצע ברמת דיוק של 97% במעבר ראשון."
זה בהחלט מרשים וטוב אולי לספרי קריאה לילדים ונוער. אך בספרות קודש מי יסתפק ב-97%?
אני לא יודעת לנקד ולכן צריכה תוכנה...
אם מדובר כאן על משהו שלא יספיק 97%, אפשר לשלוח לי (בתשלום).

הגיג

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
כך כתוב באתר של רב מילים (מורפיקס): "הניקוד מתבצע ברמת דיוק של 97% במעבר ראשון."
זה בהחלט מרשים וטוב אולי לספרי קריאה לילדים ונוער. אך בספרות קודש מי יסתפק ב-97%?
אם מדובר כאן על משהו שלא יספיק 97%, אפשר לשלוח לי (בתשלום).
זה לא אומר אולי שהמעבר יהיה הרבה יותר קל?
ובשום ספר אסור להסתפק ב97%!!! רק ייתכן שכאן תספיק הגהת ניקוד קלה. לא יודעת, אין לי ניסיון איתם בקטע.

israelintop

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אני עם נקדנית

לדעתי מי שיודע פחות או יותר ניקוד יסתדר איתם

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
אז קחי מישהו שיודע לנקד ועובד עם תוכנה... בשביל מה לעבוד ואז לשלם למגיה?

כן, אבל זה לא לעבודות גדולות. בינתיים זה רק לבתי ספר וכאלה שצריכים ניקוד..
אז העבודה לא עוברת למגיה..
פשוט יותר קל ונוח שיש תוכנה שעושה את העבודה..

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
כן, אבל זה לא לעבודות גדולות. בינתיים זה רק לבתי ספר וכאלה שצריכים ניקוד..
אז העבודה לא עוברת למגיה..
פשוט יותר קל ונוח שיש תוכנה שעושה את העבודה..
יש למישהו תוכנה (עדיף חינמית) שמציירת לבד קומיקס? פשוט אומרים לה מה לצייר והיא מציירת. אני לא צייר אז אני צריך תוכנה שתעשה את זה.
יש למישהו תוכנה שמעמדת לבד - ללא עזרת המשתמש - ? פשוט אני לא מעמד ויש לי ספר בסגנון משנה ברורה להוציא וחבל לי לשלם למעמד.
וכו' וכו'

זה בערך מה שהבקשה שלך
תוכנות הניקוד הם כלי עבודה שמיועדים למנקדים מקצועיים. אף אחד (אני מקוה) לא מנקד היום טקסטים ארוכים בלי תוכנה. גם הנקדנים הכי מקצועיים. התוכנה לא יכולה לדייק דיוק של 100% כי בשביל זה צריך להבין מה כתוב. התוכנה של רב מילים (שהם טוענים שהיא מדייקת 97%, מנסיון שלי היא מדייקת פחות מ-80% בטקסטים רגילים, לא ספרי קודש) היא התוכנה הכי מפותחת בתחום הזה מבחינת הקשרים בין מילים ובינה מלאכותית, וגם היא טובה בעיקר בשימוש מקצועי ולא חובבני.

אני אישית קצת מבין בניקוד אבל לא מספיק בשביל לנקד לבד ולכן כשהייתי צריך הפניתי עבודות לכמה אנשים כאן בפורום.
(יש את @חברה , @אברהם, @חגי פאהן , @נקדן זריז ועוד כמה שמבינים בזה ויכולים לעשות עבודה טובה)

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
ובתור אבא לילדות שהמורות שלהם מנקדות לא נכון, אני נחרד ומזדעזע מחדש.
עדיף שלא יהיה ניקוד כלל מאשר להשריש טעויות מגיל קטנות.

ברור, ברור..
אני לא אחראית על הניקוד אלא רק על העיצוב. בד"כ המנהלת שם עושה את הגהה ואני מתקנת רק שחשבתי שיקל עלי ועליה אם תהיה תוכנה שתנקד לפי הכללים, גם אם לא 100% ואז התיקונים שלה יהיו מיזעריים..
ברגע שאתחיל עם עימוד של עבודות גדולות וזה יהיה חלק מהתפקיד, ודאי שאשלח לנקדנים וכד'....

למען דעת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים

רחלי ר

משתמש מקצוען
יש למישהו תוכנה (עדיף חינמית) שמציירת לבד קומיקס? פשוט אומרים לה מה לצייר והיא מציירת. אני לא צייר אז אני צריך תוכנה שתעשה את זה.
יש למישהו תוכנה שמעמדת לבד - ללא עזרת המשתמש - ? פשוט אני לא מעמד ויש לי ספר בסגנון משנה ברורה להוציא וחבל לי לשלם למעמד.
וכו' וכו'

זה בערך מה שהבקשה שלך
תוכנות הניקוד הם כלי עבודה שמיועדים למנקדים מקצועיים. אף אחד (אני מקוה) לא מנקד היום טקסטים ארוכים בלי תוכנה. גם הנקדנים הכי מקצועיים. התוכנה לא יכולה לדייק דיוק של 100% כי בשביל זה צריך להבין מה כתוב. התוכנה של רב מילים (שהם טוענים שהיא מדייקת 97%, מנסיון שלי היא מדייקת פחות מ-80% בטקסטים רגילים, לא ספרי קודש) היא התוכנה הכי מפותחת בתחום הזה מבחינת הקשרים בין מילים ובינה מלאכותית, וגם היא טובה בעיקר בשימוש מקצועי ולא חובבני.

אני אישית קצת מבין בניקוד אבל לא מספיק בשביל לנקד לבד ולכן כשהייתי צריך הפניתי עבודות לכמה אנשים כאן בפורום.
(יש את @חברה , @אברהם, @חגי פאהן , @נקדן זריז ועוד כמה שמבינים בזה ויכולים לעשות עבודה טובה)
דפח"ח
גם לי קפץ פיוז על הבקשה.... ועדיף חינמית...

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
דפח"ח
גם לי קפץ פיוז על הבקשה.... ועדיף חינמית...

רגע, אבל למה???
ממש לא התכוונתי לעצבן אתכם...

לא התכוונתי לתוכנה המחליפה בנאדם, אלא כמה שיותר קרובה לניקוד עם כללים.. זה הכל!!!
וברור שעדיף לי חינמית כי אני לא מקבלת על הניקוד הזה תשלום...

בכל מקרה, ממש מתנצלת על שהקפצתי אתכם...
לא לזה הייתה כוונתי..
תוכנה ב-200 300 שקל זה גם כמעט "חינמי" לעומת העבודה שהיא עושה...

אל תתרגזו כ"כ מהר :confused:

הגיג

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
חברה' אל תגזימו... אף אחד לא בא לקפח את פרנסתכם וכשמחפשים תוכנה חינמית זה לא כמו לבקש שירותי קופירייטינג חינם :)
מאוד מובנת לי הבקשה, אם מישהו מכין קישוט כיתה או צריך לנקד את המילה 'חסל' בפרסומת, הוא לא חייב למסור את זה לנקדן מקצועי.
הוא כן חייב!!!!!!!! להביא את זה להגהה למישהו...

(גילוי נאות, גם אני עוסקת מעת לעת בניקוד :))

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
חברה' אל תגזימו... אף אחד לא בא לקפח את פרנסתכם וכשמחפשים תוכנה חינמית זה לא כמו לבקש שירותי קופירייטינג חינם :)
מאוד מובנת לי הבקשה, אם מישהו מכין קישוט כיתה או צריך לנקד את המילה 'חסל' בפרסומת, הוא לא חייב למסור את זה לנקדן מקצועי.
הוא כן חייב!!!!!!!! להביא את זה להגהה למישהו...

(גילוי נאות, גם אני עוסקת מעת לעת בניקוד :))

תודה על ההבנה..
זה אכן מה שהתכוונתי!
אני סה"כ עושה מידי פעם שכפולים למורות לכיתה א'...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  37  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה