תוכנת השחזור RECOVA

פאנית פלוס

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
OK
אני מתחילה
אם אתקע אשמח שתעזור לי
ובאמת תודה לך

פאנית פלוס

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
מה עושים עכשיו?
נתקעתי.PNG

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
עכ"פ זה לא יעזור במקרה שלך, זה לא יזהה את הכרטיס אא"כ תאתחל וזה כלל לא מומלץ
כפי שכבר כתבתי (יתכן שלא הייתי ברור בספיק) התוכנה הנ"ל לא יכולה לזהות כוננים שווינדוס לא זיהה, במקרה שלך צריכים תוכנות מקצועיות יותר שיכולות לזהות גם כאלה כוננים

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
לפי השינויים בתגובות שפעם אחת מתחבר ופעם לא, זה נראה בעיה בחיבור.
נסו עם מתאם אחר\חיבור אחר.
אכן הנ"ל משתמש עם נגן לחיבור הכרטיס, הקריאה דרך הנגן איטית וגם לפעמים לא תקנית, מומלץ לא להוציא ולהכניס כרטיס מהנגן כשהנגן דלוק, ובכלל לא להתלונן כשהכרטיס ניזוק אם לא גיבוי, עצם הפעולה של הקריאה המתמדת על ידי הנגן שוחקת את הכרטיס (כמובן שזה תלוי בטיב הנגן) וה"ה לגבי פלאפונים ("טיפשים")

אברךליטאי

משתמש מקצוען
משליטה מרחוק אצל הנ"ל עלה כי יש תקלה בבקר שזיהה את הכרטיס שהוא 60 gb אף שהוא באמת 4 gb ולכן מבדיקה עם תוכנות שחזור הם לא יכלו לעזור א"כ מה שנשאר כדי להציל את החומר זה רק שחזור מקצועי

פאנית פלוס

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
משליטה מרחוק אצל הנ"ל עלה כי יש תקלה בבקר שזיהה את הכרטיס שהוא 60 gb אף שהוא באמת 4 gb ולכן מבדיקה עם תוכנות שחזור הם לא יכלו לעזור א"כ מה שנשאר כדי להציל את החומר זה רק שחזור מקצועי
אולי לא הבנת אותי נכון הכרטיס באמת 64 גיגה זה לא טעות

הבזק

משתמש חדש
יש לי כרטיס זכרון שהמחשב לא מזהה אותו
כפי שכבר כתבתי (יתכן שלא הייתי ברור בספיק) התוכנה הנ"ל לא יכולה לזהות כוננים שווינדוס לא זיהה, במקרה שלך צריכים תוכנות מקצועיות יותר שיכולות לזהות גם כאלה כוננים
אם איזה תוכנה יש אפשרות לשחזר? (גם ACTIVE לא מזהה)

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
תעלה צילום מסך של ניהול דיסקים כשהכרטיס מחובר למחשב דרך קורא כרטיסים
(קליק ימני על המחשב>ניהול>ניהול דיסקים)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה